Quantcast

Ujedinjene teme o narodnjacima

Makijavelli

Iskusan
Poruka
6.771
Che_Anarki:
Ne te glupe ljude drze na vrhu. Mi se davimo u govnima? Ti si pokvarena ploca. Samo to ponavljas. Vidis stani u red za bilo kakav mozak. Posto je ocigledno da ga nemas.
jel znas sta je tragicno to sto mentolcina kao ti sebi daje za pravo da bilo kome da je glup,a vidim i citirao si manje vise sve sto sam napisao,a pomenuo si i da citas moje postove DRUZE PA KO JE OVDE GLUP,izvini brate ali ako si rodjen sa pola mozga nemoj da tragas za drugom polovinom i zadovolji se time sto imas,za pocetak imas srece sto si ziv nema veze sto ce ti zivot biti jedno obicno sranje,i u buduce(a vec sam to napomenuo ali gluperdama kao sto si ti ne moze da se dokaze)nemoj da se branis odgovorima(i to posebno ne na ono sto ja napisem)nego iskoristi to prazno bure od glave i napisi nesto pametno,nesto sto ti mislis a ne nesto sto si cuo ili procitao.

Makijavelli

Iskusan
Poruka
6.771
Che_Anarki:
GLUPI MORONU DJORDJE BALASEVIC NIJE IZVORNA MUZIKA!!
I ja ga slusam.

Pa sta ga onda vredjas? Ne vidim poentu.

Vidis imas i satanisticki rep. Kao sto imas i hriscjanski pank, hriscjanski metal pa postoji i narodna muzika gde se propagira satanizam.
I ko ovde prica da je to sektaska muzika? Sucur je rekao da slusa i metal.
sve si citirao a jadnice,ostavio sam ti par odgovora na drugoj temi ne mogu vise da se mlatim sa tobom,kad naucis da koristis mozak onda dodji ovde i ,,pokusaj``da se pravis pametan,jer to nikad neces biti.

Che_Anarki

Aktivan član
Poruka
1.967
Makijavelli:
jel znas sta je tragicno to sto mentolcina kao ti sebi daje za pravo da bilo kome da je glup,a vidim i citirao si manje vise sve sto sam napisao,a pomenuo si i da citas moje postove DRUZE PA KO JE OVDE GLUP,izvini brate ali ako si rodjen sa pola mozga nemoj da tragas za drugom polovinom i zadovolji se time sto imas,za pocetak imas srece sto si ziv nema veze sto ce ti zivot biti jedno obicno sranje,i u buduce(a vec sam to napomenuo ali gluperdama kao sto si ti ne moze da se dokaze)nemoj da se branis odgovorima(i to posebno ne na ono sto ja napisem)nego iskoristi to prazno bure od glave i napisi nesto pametno,nesto sto ti mislis a ne nesto sto si cuo ili procitao.
******. Jer znas sta. Ni ljudi ne objasnjavaju bubasvabama da su pametniji od njih. Tako da necu nu ja tebi.

Che_Anarki

Aktivan član
Poruka
1.967
Samo tvrdis da su ostali glupi. Ali ne pokusavas to dokazati. Samim time nemas ni argumente.
Ti ustvari pricas sam sa sobom jer te niko ne slusa. U temi odjekuje eho. Ostao si sam. Jedino sto imas je elektricna gitara koju ne znas svirati pa kada te patnja toliko uhvati uzmes gitaru i pocnes praviti
buku tako da ne cujes glasove u sebi koji kazu:" TI SI GLUP POMIRI SE SA TIM".

juznivetar

Ističe se
Poruka
2.045
Makijavelli:
ej sucur molim te procitaj ovo,hocu da kazem da je devojka u pravu pa ja sam odrastao slusajuci djordja balasevica,i hocu da naglasim da ja nemam nista protiv izvorne muzike
ucio sam sve o tome iz etnomuzikologije,grand mene muci i njima slicni,i sucur ne znam nista o tvom juznom vetru i nikad nisam licno za njih rekao da su losi,ali mi se taj pravac muzike jednostavno ne svidja,ni ti ne slusas rep zato nemoj te fore sektaska muzika ako ne znas nista o tome procitaj,pa onda izvadi sve stvari(ne samo lose)i ubedi me da ne valja i ja cu ti poverovati.
Grand i mene muci i globalno danasnji turbo folk.
Oke napokon priznajes da nisi nikada cuo za Juzni vetar i to postujem, i zbog toga naglasavam u svakom postu, da neko ko se zakaci za nesto i prica kako je to glupo ili idiotski da obrazlozi komentarom i logicno argumentacijom. Tj. da prije svega toga poslusa ono o cemu prica.
Tacno ne slusam rap, al' nikada nisam rekao globalno da je sve to sektaska muzika, vec sam pricao kako treba zabraniti "Grand, kao i sve one sektaske i satanisticke muzicare", gdje sam cesto spominjao Mansona, koji to i jeste. A nikada nisam rekao strana muzika je sr*anje, il' bilo koji zanr generalno, vec sve ono sto se bavi gore spomenutim glupostima, pa tako i sam Grand upada u tu grupu, al' ne kao satanisticka, vec kao muzika sunda, komercijale, sponzorstva i svega najgorega.

PS. Ne slusam metal, neko je spomenuo da slusam.

Makijavelli

Iskusan
Poruka
6.771
Che_Anarki:
Samo tvrdis da su ostali glupi. Ali ne pokusavas to dokazati. Samim time nemas ni argumente.
Ti ustvari pricas sam sa sobom jer te niko ne slusa. U temi odjekuje eho. Ostao si sam. Jedino sto imas je elektricna gitara koju ne znas svirati pa kada te patnja toliko uhvati uzmes gitaru i pocnes praviti
buku tako da ne cujes glasove u sebi koji kazu:" TI SI GLUP POMIRI SE SA TIM".
ne trenutno tvrdim samo za tebe da si glup,a ti mi jos u tome pomazes kad postavljas postove kao sto su ovi,izvini brate ako sam ti rekao da si glup posle ovog posta si se popeo za stepen vise,sad si gluperda,sta ti znaci ovo sa gitarom ****** ala ti nemas mozga da sastavis nesto normalno.

Che_Anarki

Aktivan član
Poruka
1.967
Makijavelli:
upravo si priznao da imas svinjski mozak,a ja da nemam mozak bio bih u vegetativnom stanju,sto znaci da ne bih bio u stanju da napisem bilo sta,kako je lako svadjati se sa vama glupacima,o tome ti pricam jel sad shvatas da si glup.
Da imam svinjeci mozak ni ja ne bih mogao napisem bilo sta. A ti stvarno ne umes da citas.
Posto sam napisao da je BOLJE imati svinjeci nego nemati nijedan ali sad se ispravljam.
Bolje imati svinjeci nego imati tvoj mozak. Jer si zadovoljan.
A sa tim sranjima nebi mogao da zivim mi ne seri jer je dovoljno da imas makar 1 razred osnovne da bi tako nesto mogao da shvatis. Kad nemas sta reci ti se uhvatis na scientizam. Sto ne vodi nigde.

Makijavelli

Iskusan
Poruka
6.771
Che_Anarki:
Da imam svinjeci mozak ni ja ne bih mogao napisem bilo sta. A ti stvarno ne umes da citas.
Posto sam napisao da je BOLJE imati svinjeci nego nemati nijedan ali sad se ispravljam.
Bolje imati svinjeci nego imati tvoj mozak. Jer si zadovoljan.
A sa tim sranjima nebi mogao da zivim mi ne seri jer je dovoljno da imas makar 1 razred osnovne da bi tako nesto mogao da shvatis. Kad nemas sta reci ti se uhvatis na scientizam. Sto ne vodi nigde.
ti si sad u toj fazi gluposti da vise ne znas ni sta pricas,prvo ti imas svinjeci mozak a poruke koje pises su proizvod tog mozga,svinje bar grokcu ti ni to ne umes nego pises stvari koje ni sam ne razumes,ti si cak na dnu svinjece inteligencije,sta sad mislis o sebi.

-pilence-

Početnik
Poruka
49
Makijavelli:
narkomanski cigani,pa druze ako je neko delio svinjske mozgove besplatno ti si verovatno dva puta stao u red,zbog ove tvoje izjave ne mogu da se nerviram,jednostavno hvala bogu sto je sistem napravljen tako da vas primitivce drzi na dnu,kao sto sam rekao mnogim tvojim majmunskim drugarima davi se u govnima u kojima plivas i nauci da uzivas u sopstvenom smradu boljie za tebe nece biti,picam ti ovo kao drug,nagledao sam se takvih kao to,ovo ti pricam iz iskustva.
Pod 1. JA SAM ZENSKO
Pod 2 ti stvarno nemas svoj zivot kad vecito visis na forumu i nazivas druge majmunima,gluperdama,svinjama...itd....
Pod 3 Mozes slobodno da skocis s neke veoooma visoke zgrade i da olaksas i sebi drugima muke...

@Cobra
Daj molim te zovi Bracu da dodje da vidi ovo...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.