Ujedinjene teme o metalu (mrzis ga, volis ga. . . )

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Stoorbak:
Elbereth:
ZA sve one koji vole Metal od heavy do Black,od Maidena do NIfhwisha Taaaaaaaaaaaalk about the music!!!!!!!!!!!!!!

Shta fali metalu??? Ja licno pronalazim smisao zivota u toj muzici i tekstovima!!!
Ali postoje ljudi, a ima ih puno, koji imaju predrasude i ne samo prema metalu! Misle da, cak iako nisu nishta od toga culi, da je to "narkomanska i sektashka" muzika, da oni samo znaju da povracaju u mikrofon, a nishta od toga nije tacno!!!!E vidis,ti ljudi nemaju pojma shta valja! Moji favoriti su Black i Viking metal!!!!
p0z[/quote
 
Stoorbak:
Elbereth:
ZA sve one koji vole Metal od heavy do Black,od Maidena do NIfhwisha Taaaaaaaaaaaalk about the music!!!!!!!!!!!!!!

Shta fali metalu??? Ja licno pronalazim smisao zivota u toj muzici i tekstovima!!!
Ali postoje ljudi, a ima ih puno, koji imaju predrasude i ne samo prema metalu! Misle da, cak iako nisu nishta od toga culi, da je to "narkomanska i sektashka" muzika, da oni samo znaju da povracaju u mikrofon, a nishta od toga nije tacno!!!!E vidis,ti ljudi nemaju pojma shta valja! Moji favoriti su Black i Viking metal!!!!
p0z[/quote
 
Napred GRAND!!!Napred GRAND!!!Napred GRAND!!!Napred GRAND!!!Napred GRAND!!!Napred GRAND!!!Napred GRAND!!!Napred GRAND!!!Napred GRAND!!!Napred GRAND!!!Napred GRAND!!!Napred GRAND!!!Napred GRAND!!!Napred GRAND!!!

Dole vaša SEKTA!!!Dole vaša SEKTA!!!Dole vaša SEKTA!!!Dole vaša SEKTA!!!Dole vaša SEKTA!!!Dole vaša SEKTA!!!Dole vaša SEKTA!!!Dole vaša SEKTA!!!Dole vaša SEKTA!!!Dole vaša SEKTA!!!Dole vaša SEKTA!!!Dole vaša SEKTA!!!Dole vaša SEKTA!!!
 
Krvava_Lilith:
Eh ljudi procitala sam poruku od vampiruse !!mislim da nije u pravu !!!!svako ima prava da slusa sta hoce!!! i ako slusam metal AND rock druzim se i sa fenserima !!covek se negleda sta slusa vec kakav je u dusi !!!KO JE SAMNOM!!!! :razz:
slazem se,mada mislim da je to usanovljeno odavno,i mogla si to tamo da napises,sto otvori temu samo za to......
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top