uhvaceni na delu :D

jeste :rumenko:
Bilo je to na nekoj svadbi,malo monotonoj i tako smo odsetali do kola koja su bila parkirana u mraku i mislili smo da nema sanse da neko prodje tuda i naravno prosao je neki decko,zastao i GLEDAO,cak je i rukom razmazao zamagljena stakla (crnjak) i kada smo skapirali da nas gleda,pravili smo se da se nista nije desilo.
Posle je bio problem vratiti se u salu i proci pored silnih svatova i nn mladica :eek:
Imam utisak da je 150 zvanica znalo za to (ali na svu srecu poznajem samo par njih ) :mrgreen:

a da..upala je i njegova sestra jednom u sobu...bila je cool posle toga,a mene je bolelo uvo :D
cak me je i pitala za neke savete :hahaha:
 
jeste :rumenko:
Bilo je to na nekoj svadbi,malo monotonoj i tako smo odsetali do kola koja su bila parkirana u mraku i mislili smo da nema sanse da neko prodje tuda i naravno prosao je neki decko,zastao i GLEDAO,cak je i rukom razmazao zamagljena stakla (crnjak) i kada smo skapirali da nas gleda,pravili smo se da se nista nije desilo.
Posle je bio problem vratiti se u salu i proci pored silnih svatova i nn mladica :eek:
Imam utisak da je 150 zvanica znalo za to (ali na svu srecu poznajem samo par njih ) :mrgreen:[/QUOTE

Najbolje kada ti upadne baba....i rece..Deco,rucak je gotov....pozurite ohladice se....:eek:
 
jeste :rumenko:
Bilo je to na nekoj svadbi,malo monotonoj i tako smo odsetali do kola koja su bila parkirana u mraku i mislili smo da nema sanse da neko prodje tuda i naravno prosao je neki decko,zastao i GLEDAO,cak je i rukom razmazao zamagljena stakla (crnjak) i kada smo skapirali da nas gleda,pravili smo se da se nista nije desilo.
Posle je bio problem vratiti se u salu i proci pored silnih svatova i nn mladica :eek:
Imam utisak da je 150 zvanica znalo za to (ali na svu srecu poznajem samo par njih ) :mrgreen:[/QUOTE

Najbolje kada ti upadne baba....i rece..Deco,rucak je gotov....pozurite ohladice se....:eek:

oh, kako je ovo uzbudljivo :rumenko::rumenko::rumenko:
 
jeste :rumenko:
Bilo je to na nekoj svadbi,malo monotonoj i tako smo odsetali do kola koja su bila parkirana u mraku i mislili smo da nema sanse da neko prodje tuda i naravno prosao je neki decko,zastao i GLEDAO,cak je i rukom razmazao zamagljena stakla (crnjak) i kada smo skapirali da nas gleda,pravili smo se da se nista nije desilo.
Posle je bio problem vratiti se u salu i proci pored silnih svatova i nn mladica :eek:
Imam utisak da je 150 zvanica znalo za to (ali na svu srecu poznajem samo par njih ) :mrgreen:

Kako mu je ovo uspelo?! :eek:
 
a, pre, kad smo bili klinci, tu bio pepe... on je stariji od nas 2 godine... i trbamo da odemo da krademo zicu za prackice kod cika Bore... naravno, dolazi jedan mali trenutak kad pocinjemo da se premisljamo da li trebamo to da uradimo? pepe je tad odrzao njegov cuveni govor: 'ja sad idem da kradem, a vi znate da ja idem da kradem i samim tim, vi ste saucesnici!'.... he hehe... a mali i ja se pogledamo, pravimo se da znamo sta je to saucesnik, i kazemo jedan drugom: 'e, ako smo mi saucesnici, onda nema veze'... ha ha ha ha ha...
 

Back
Top