Uhapshen Ratko Mladitj

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne, nije josh, sretjom ili nazhalost, kako kome, a mene zanima kako tjete Vi reagovati na ovu vest ako se jednom desi da ga uhapse? Da li tjete izatji na ulicu da protestvujete, ili tjete izatji da bijete ove shto protestuju? Ili tjete mozhda neshto drugo preduzeti, ili pak iskulirati kao da je uhvatjen pas lutalica?
ako se jednom desi da ga u'apse, reagovaću isto "ako"...
Zar je moguće da niko od modova ne reaguje na ovako idiotsku temu?
 
1.Opet ovo magare. Jesam ja tebi milion puta rekao zashto pishem ovako. 2.Ili pak ti zhelish da se sretnemo uzhivo i da se dogovorimo ko je u pravu.

1.Јесам ли се тебо обраТЈао!? ЗнаСХ ко одговра без питаНЈа!
2.ПослаТЈу ти..............ЦВЕТКА..............................обраЦХунај се са НЈим и крСХи колико год хоТЈеСХ!.

МОДЕРАТОРИ!
ХоТЈете или неТЈете да реагујете због оваквог накарадног писаНЈа!?
 
1.Јесам ли се тебо обраТЈао!? ЗнаСХ ко одговра без питаНЈа!
2.ПослаТЈу ти..............ЦВЕТКА..............................обраЦХунај се са НЈим и крСХи колико год хоТЈеСХ!.

МОДЕРАТОРИ!
ХоТЈете или неТЈете да реагујете због оваквог накарадног писаНЈа!?

Jel' da, da si mislio na Premijera? :cool:
 
Sta je tu novo Gazija?

Takvima kao ti je vatromet i kad se desi saobracajna nesreca u Srbiji :thumbdown:

Sad si lupio ... Po cemu si to iz mojih postova zakljucio, ili je rijec o samo jos jednoj predrasudi ...

A naravno da ce mi biti drago kada zlocinac i podmukli ubica koji je naredio ubistvo ogromnog broja mojih sunarodnika, zbog toga sto su pripadali drugoj veri i naciji, bude uhapsen i odgovarao za svoja nedela ...
 
Sad si lupio ... Po cemu si to iz mojih postova zakljucio, ili je rijec o samo jos jednoj predrasudi ...

A naravno da ce mi biti drago kada zlocinac i podmukli ubica koji je naredio ubistvo ogromnog broja mojih sunarodnika, zbog toga sto su pripadali drugoj veri i naciji, bude uhapsen i odgovarao za svoja nedela ...

Alija , Ganić, Dudaković, Orić, Caco, Ćelo i Prazina su ti ratni zločinci!!!
 
Sad si lupio ... Po cemu si to iz mojih postova zakljucio, ili je rijec o samo jos jednoj predrasudi ...

A naravno da ce mi biti drago kada zlocinac i podmukli ubica koji je naredio ubistvo ogromnog broja mojih sunarodnika, zbog toga sto su pripadali drugoj veri i naciji, bude uhapsen i odgovarao za svoja nedela ...

A tvoji sunarodnici nisu klali nase???? Ekstremista tvoje vere kolko ocesh i dan danas.Na vehabije mislim zna se......A njima je zna se stalo do vere eto tolko samo da bi srbima i ostalima terali inat i sirili mrznju......takve treba hapsiti a ne mladica
 
1.Јесам ли се тебо обраТЈао!? ЗнаСХ ко одговра без питаНЈа!
2.ПослаТЈу ти..............ЦВЕТКА..............................обраЦХунај се са НЈим и крСХи колико год хоТЈеСХ!.

МОДЕРАТОРИ!
ХоТЈете или неТЈете да реагујете због оваквог накарадног писаНЈа!?

1. Obratio si se i meni jer si to napisao javno, ochito sa namerom da provocirash. Ako zhelish da se direktno obratish moderatorima, kliknesh na trouglitj pored neke moje poruke i u prozoru napishesh shta zhelish. Medjutim josh jednom ti kazhem, ja ovako pishem jer sam na tvojoj strani, mrzim latinicu, ne smatram je srpskim pismom i zato ne zhelim njome da pishem. Ne pishem ni tjirilicom jer mi ne odgovara tastatura(imam US tastaturu). Ako bash zhelish da pomognesh srpskom jeziku, napadaj one koji pishu latinicom, mnogo tjesh vishe pomotji srpskom jeziku jer je latinica mnogo vetja opasnost po njega od ovog mog pisanija. Ovako u potpunosti pishem samo ja i niko vishe a latinicom pishu milioni i tako upropashtjuju srpski jezik.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top