Uhapšen novinar - hteo da objavi dokumenta dobijena od Cvijana

Boris Grušenko

Buduća legenda
Poruka
26.596
https://direktno.rs/vesti/hronika/474217/uhapsen-novinar-cvijan.html

Novinar Domagoj Margetić uhapšen je noćas na graničnom prelazu Batrovci, objavljeno je na Tviteru.
Pored informacije da je Margetić priveden, objavljen je i video-snimak na kom se vidi

SNS očito veruje da može da uhapsi istinu. Ono što je Margetić već rekao o materijalima koje je dobio od Cvijana je već dovoljno kompromitujuće za SNS ali i njene mentore tako da me živo interesuje šta je novo spremio.

Serija hapšenja novinara najslikovitije svedoči o panici u redovima SNSa i neophodnosti suštinskih promena u srpskom društvu a politici naročito.
 
Poslednja izmena od moderatora:
To što ste vi Hrvati krenuli na našeg dragog predsednika
mene čini veoma opreznim u izjavama protiv njega.

Nismo krenuli mi hrvati već Cvijan kada je Margetiću dao te materijale.

Ako si mislio da je Cvijan hrvat, ne znam, možda i jeste ali po tom aršinu je u vaš dragi predsednik čija je porodica primila katoličanstvo.


Svaki pošteni Srbin će se zapitati otkud to da se oni toliko brinu o nama.

Na to postoji odgovor a on glasi: Cvijan se obratio njemu. Zašto? Verovatno je imao poverenja u njega.
 
Nismo krenuli mi hrvati već Cvijan kada je Margetiću dao te materijale.

Ako si mislio da je Cvijan hrvat, ne znam, možda i jeste ali po tom aršinu je u vaš dragi predsednik čija je porodica primila katoličanstvo.




Na to postoji odgovor a on glasi: Cvijan se obratio njemu. Zašto? Verovatno je imao poverenja u njega.
a kako se cvijan utopio u rijeci sa dvije jakne , a da za to dugo nijesu znali ni supruga ni otac?
 
E sad Cvijan da preda Margetiću materijale je verovatno kao kad bi Papa predao materijale Vučićeviću.
Svakako Cvijan moža jeste ubijen , svi prsti su upereni u Vučića iz dva razloga . Prvi jer je ušao u sukob sa Cvijanom 2013. godne kada je ovaj napustio SNS. a drugi je to jer tužilaštvo nije našlo tragove nasilja na njegovom telu prilikom obdukcije a toksikološki nalazi tobož ili stvarno pokazuju odsustvo otrova ili bilo čega što bi navodilo na sumnju da je ubijen. Veza je jasna ; pošto Vučić kontroliše istražne organe i tužilaštvo optužba da je ubistvo prikriveno stoji kao stav javnosti koja ne veruje u zvaničnu verziju.
S druge strane pitanje motiva , koji bi bio motiv da Vučić ubije Cvijana ? Pošto je bio levo mudo i u SNS-u a teško da mu je smetao u smislu da mu je bio konkurent da preuzme vlast stranke , recimo da se utopio Tomislav Nikolić to bi zaista bilo sumljivo . Kasnije sa minornom strankom je bio van svake konkurencije. S druge strane verzija da je Cvijan nešto znao malo je verovatna , on je decembra 2013. godine napustio SNS neposredno pre nego što je optužio Vučića za vređanje i fizički napad . Još cc pola godine je bio poslanik u skupštini, znači do maja 2014. dva tri meseca pre toga je osnovao neku svoju stranku . Da je Cvijan imao neke ekskluzivne informacije o Vučiću (ne uobičajene optužbe) on bi te optužbe izneo u skupštini , preneo bi i prozapadnim medijima .
Nakon svega javlja se Margetić sa pričom kako je tobož njemu Cvija predao neki eskluzivitet .
 
https://direktno.rs/vesti/hronika/474217/uhapsen-novinar-cvijan.html

Novinar Domagoj Margetić uhapšen je noćas na graničnom prelazu Batrovci, objavljeno je na Tviteru.
Pored informacije da je Margetić priveden, objavljen je i video-snimak na kom se vidi

SNS očito veruje da može da uhapsi istinu. Ono što je Margetić već rekao o materijalima koje je dobio od Cvijana je već dovoljno kompromitujuće za SNS ali i njene mentore tako da me živo interesuje šta je novo spremio.

Serija hapšenja novinara najslikovitije svedoči o panici u redovima SNSa i neophodnosti suštinskih promena u srpskom društvu a politici naročito.
Biće da je samog sebe uhapsio kako bi podigao cenu svoje knjige. :D
Providan marketing.
 
a kako se cvijan utopio u rijeci sa dvije jakne , a da za to dugo nijesu znali ni supruga ni otac?

Samoubistvo iz zasede.

Inace po zvanicnoj prici (koja je obicno cudna i puna rupa kod skoro svih tih misterioznih smrti) njegova bivsa zena i sin su 2 godine mislili kako je on u Americi, mislim kao odjednom nisu ga ni videli ni culi 2 godine i kao nisu se zabrinuli nit im je ista bilo sumnjivo, ajde razumem da se sa bivsom zenom nije cuo i da oni mozda nisu zeleli da vise imaju bilo kakav kontakt ali nema teorije da 2 godine nije zeleo da se cuje sa sinom ili da sin nije hteo da se cuje sa ocem.
 
иМАЋЕ И Беливук своју задњу Реч..само полако СТОКО .
Тај кримос је толико интелигентан да чува свог Адута до оног тренутка кад му дође-стани или пани?:D

Искрено се надам да ће Хотел Москва мало (пристојности и ПРАВДЕ ради) ,да мало смањи оне Баште-
требаће нам тај Простор да направимо једно 10 Бандера за унутрашњу Државну Употребу јер ко зна зашто је то добро:D
 
https://direktno.rs/vesti/hronika/474217/uhapsen-novinar-cvijan.html

Novinar Domagoj Margetić uhapšen je noćas na graničnom prelazu Batrovci, objavljeno je na Tviteru.
Pored informacije da je Margetić priveden, objavljen je i video-snimak na kom se vidi

SNS očito veruje da može da uhapsi istinu. Ono što je Margetić već rekao o materijalima koje je dobio od Cvijana je već dovoljno kompromitujuće za SNS ali i njene mentore tako da me živo interesuje šta je novo spremio.

Serija hapšenja novinara najslikovitije svedoči o panici u redovima SNSa i neophodnosti suštinskih promena u srpskom društvu a politici naročito.

Da ti prevedem ovo:

Lik je krenuo sa nečim mnogo opasnijim od baljezgarija o nekim aferama, a priča koju je plasirao bila je samo pokrivalica

Naravno neki će se prime po dužnosti da objasne šta se dogodilo, a neki će zato što imaju jednu vijugu više od kokoške pa se ne olakšavaju posvuda ... mada možda je i to korisnije nego njihova verbalna olakšavanja
 
Nismo krenuli mi hrvati već Cvijan kada je Margetiću dao te materijale.

Ako si mislio da je Cvijan hrvat, ne znam, možda i jeste ali po tom aršinu je u vaš dragi predsednik čija je porodica primila katoličanstvo.




Na to postoji odgovor a on glasi: Cvijan se obratio njemu. Zašto? Verovatno je imao poverenja u njega.
Malo čudno za Srbina da mu je ime na latinici na nadgrobnoj ploči


1686239468848.png
 
Боте,
Господин Маргетић је одавно изопштен из свих рватских Медија,њега су сами његови рвати Хапсили,добијао претње Смрћу и сл.
Он је био једини Новинар који је публиковао све што му је покојна Борка Вучић причала о нашим кипарским Парама које су,
под истрагом Динкића волшебно "нестале".
Čekaj taj čovek je imao razgovor i sa Borkom pre njene smrti a da to nije objavo kad je ona bila živa ? Da on možda nema neke spiritističke moći da opšti sa duhovima preminulih.
Čuj Borka je njemu nešto ispričala .
Da nije možda imao kontakta sa Keneijem nekoliko dana pre nego što je ubijen ?, sa Đinđićem je imao to neću ni da pitam :hahaha:
 
Malo čudno za Srbina da mu je ime na latinici na nadgrobnoj ploči


Pogledajte prilog 1355916
Ah Nato, insinuiraš da je ostavio oproštajno u džepu jednog od dva kaputa u kome su ga našli, gdje je izričito zahtjevao da mu na spomeniku piše samo Vladimir bez prezimena i to latinicom, da bi ovce kasnije mogle da bleje da je možda Hrvat! Bože me dragi sačuvaj, čime se vi sve služite da slučajno ne padne sjenka sumnje na vašeg velikog vođu! Ako je nevin u svemu tome,zar mu ne bi bilo pametnije da ignoriše ovog Margetića,ali ebi ga, ko zna kakve ovaj informacije donosi u Vučićstan !
 

Back
Top