Учење Јеховиних сведока - заблуде и истине

Opa...
Nova etiketa...
Do sada si ljude nazivala:
- bolesnici
- satanisti

Sad se insinuira i da je sagovornik pedofil, samo zato što nije na liniji tvog razmišljanja

Samo napred... :ok:
ne nego si glup da shvatis da ti podrzavas vredjanje tydje vere i beces da brises 7vrede
time sam to.pokazala
nasravi i dalje pljuj tudju veru
 
Opa...
Nova etiketa...
Do sada si ljude nazivala:
- bolesnici
- satanisti

Sad se insinuira i da je sagovornik pedofil, samo zato što nije na liniji tvog razmišljanja

Samo napred... :ok:
Ti kanda stvarno spremas onaj ``klevetnicki`` izvestaj vrhu JS o ``nerazboritoj`` robinji? Nemoj.... izbacice je.... :)
 
Ti kanda stvarno spremas onaj ``klevetnicki`` izvestaj vrhu JS o ``nerazboritoj`` robinji? Nemoj.... izbacice je.... :)

To što se Arijana uprpila da ću je prijaviti, to je njena paranoja.
Nisam ja takav čovek da tim postupcima nekom izazivam lomove u nečijem privatnom životu.
NE smem preuzeti takvu odgovornost.
ALi, da sam pitao generalno u vezi s internet propovedništvom i propovedništvom na forumima, to jesam.
I to sam pitao nadležnu osobu u beogradskim Svedocima.
I to je moje lično pravo.
 
pa ti si se vec izbacio sam
tako bih i ja svakog izbacio, samo ne bih svoju decu iz kuce, jer im je potrebna sigurnost dok ne odrastu.
izbacio bih i sam sebe da sam js, pa sto ne bih arianu, to bi joj bila usluga, ali naravno prvo lepim joj kazem da se sama izbaci

kaze Hristos, svako ce se izbaciti napolje kao loza, pa sta onda vama smeta izbacivanje onih u kojima Hristova rec bi malo, pa izadje?
 
Naravno. I ne bi vise rec progovorio sa njima?
zasto mislis? ma, daleko bilo da sa decom ne pricam... pa, zar ne vidis da ovde samo pricam sa oponentima , cak im kazem da ih koristim kako bih pokazao kako imamo suprotna stanovista? kada imas crno na belo, kontrast, onda najlakse uocis, i naucis, i prosto ti se vizuelno ureze, a kada se sa nekim manje-vise slazes, onda nema sta tu da se razresava/prigovara, kada si isti um, kada si u jednomisliju, onda se razumes i bez govora.

ali ti me pitas zbog sebe, secam se, ...tu ja ne mogu da ti pomognem jer ne znam sta da verujem, ali ti bi trebao da znas kakvi su js . u svakom slucaju citao sam i o gorim stvarima na sajtu henrymakow-a
 
Poslednja izmena od moderatora:
Pa pricas o nekom izbacivanju iz kuce ... Pa reko mozda ima jos neko kome je normalno ovo sto naucavaju JS.
e, pa nisi trebao da mi delis kompliment, jer sa mog stanovista retko ko od vas je normalan, ali djavo ubacuje ludake tako da pored njih i nenormalni izgledaju kao normalni - evo tvoj primer, pobegao si od ludaka,i sad odjednom nema Boga - pa naravno da ga nema kod ludaka, normalni ne provaravaju bas sve bez potrebe, dok ludaci ne proveravaju nista, samo luduju
 

Back
Top