Ubistvo laptopa s predumišljajem

Bolje sto je spuco laptop, nego da je dete prebio....ima i takvih roditelja. :(

Danas sam pustio ovaj klip nasoj tinajdzerki. Posto je mnogo puta bila u USA, nisam morao da joj objasnjavam to...kaubojsko. Mislim da je lepo shvatila...poruku:andjeo:

Ko nije proveo malo vise vremena u USA,tesko ce da shvati kako covek mase revolverom.NY ne smatram Amerikom,zato sto to i nije,to je najsvetskiji grad na svetu,tamo niko nije stranac...to nije USA.
Treba malo ici u "provinciju",ali ziveti u nekoj porodici,ne u hotelu,druziti se sa obicnim ljudima koji pistolj kupe ko mi kad kupimo novine.I ako zatekne lopova na svom imanju ubije ga ko zeca,a ne odgovara nista.To znaju i lopovi pa se tesko odlucuju na provalne kradje,kod nas ima da ti provali u stan i jos da mu se izvines,ako ga slucajno povredis ode u zatvor,ti a ne provalnik.
Odgledao sam ovaj snimak i slatko se smejao,znam licno takve tipove,to su jako dobri ljudi,i dobri roditelji,on je sve lepo rekao svojoj cerci,ne vidim jedno losu rec.I isto je i MAJKA rekla,da otac u njeno ime opali jos jedan metak u laptop,a razvedeni su cim pominje i macehu.Covek je sasvim obican i normalan pa zato mozda smeta nasim dobrim mamama koje su jelte idealne.A ovaj je prost i siledzija.
Americki nacin zivota je potpuno razl;icit od evropskog,a sa Srbijom nema nikakvih dodirnih tacaka.Dva sveta.

Upravo tako, kada se obidje svet, pogleda izakulisno, upoznaju drugacije kulture, pogled je sasvim drugaciji...vecina i odstrani mnoge predrasude koje nas prate od rodjenja.
Na bilo kom delu nase planete gde sam bio...zanimalo me nesto drugo od obicnog "turiste"...narod i zivot tog naroda, onaj...realni:neutral:
 
Evo kako je odreagovao otac jedne tinedžerke kada je saznao da se preko fejsbuka žalila kako je teraju da radi po kući...


Mala očito laže: imaju "spremačicu", i plaćaju je, a ona sve radi...z:)
Verovatno je u sporu sa maćehom, ocem, a reklo bi se i majkom, pa se igra sindroma Pepeljuge.
Čova je malo bleskasto postupio pucajući, ali, koliko sam video, i inače je kao i mnogi Amerikanci ljubitelj oružja i pucanja, pa dobio priliku...z:)
 
Mali apdejt:

Matori je klinku provalio tako što je video njen post preko fejsbuk naloga koji su otvorili za svog psa z:D
(obzirom da je ona blokirala taj post za svoje roditelje)

Poslednjih dana kuću mu opsedaju novinarske i TV ekipe ali on odbija intervjue i kaže da je došlo do pomirenja između njega i ćerke.

Kuću mu je posetio i socijalni radnik u pratnji policije ali nije našao nikakav razlog za intervenciju a policajci u pratnji su ga navodno pohvalili zbog tog poteza.

Ne kaje se ni zbog čega osim što je bio sa cigaretom u kadru i što nije izglancao čizme pre snimanja.
 
Mali apdejt:

Matori je klinku provalio tako što je video njen post preko fejsbuk naloga koji su otvorili za svog psa z:D
(obzirom da je ona blokirala taj post za svoje roditelje)

Poslednjih dana kuću mu opsedaju novinarske i TV ekipe ali on odbija intervjue i kaže da je došlo do pomirenja između njega i ćerke.

Kuću mu je posetio i socijalni radnik u pratnji policije ali nije našao nikakav razlog za intervenciju a policajci u pratnji su ga navodno pohvalili zbog tog poteza.

Ne kaje se ni zbog čega osim što je bio sa cigaretom u kadru i što nije izglancao čizme pre snimanja.

I meni je ta cigareta smetala,bas mi je bilo cudno kako mu je to promaklo.Logicno mi je da socijalni radnik dodje i da nema primedbi,a da ga policajci pohvale,i treba.
 
da su moja deca u pitanju, mislim da bih uradila slično
dobro, ne bih pucala u lap top, ali bih sigurno sklonila
u celoj priči, najviše mi žao lap topa
koliko li košta?
tek 130 dolara za programe
a meci?
ne bih ga upropastila tako, ali bih sigurno zabranila pristup na neki drugi način i rekla: e za komp zaradite sami
 
Колико агресије, дегенерисани Амери...
Откад мој старији има свој блог и учествује ладно у дискусијама, али не форумским, него оставља коментаре на вести које га интересују..Додуше, нисмо ми иста нација ко ови што серу испред ауто-пута лол...
 
razvigore, a da li si siguran da te tvoj sin ne ogovara na blogu kao što je ova cura to uradila?
imaš poverenja?

Ма, он је клинац, на фејсу има лажан профил и такав вид комуникације га не интересује...блог није тајна, мада га ни то превише не занима већ текстови теме које се појављују као вести, углавном то..област и онда нађе дискусије о томе. :))
Ја бих чак волео да он буде више "отворен" и комуникативан са вршњацима,али он често нема са њима заједничке теме.
Конкретно, ја бих себи одсекао главу да сам као овај ванаби каубојац и да ми дете има нетбук уместо правог компа и да нема слободу комуникације..дакле, да му је дете паметније, одмах би се позвало на 5. амандман.
 
Poslednja izmena:
kakva selektivna socijalna sluzba i kakvi selektivni zakoni..
ako vam se na kompu nalaze fotografije rodjene dece koja se kupaju - isti ti ameri ih momentalno oduzimaju..ups, da i srbin ste slucajno..
a ako vadite pistolj i ispalite ceo srzer u kompjuter sopstvenog deteta, tinejdzera zbog besa koji je u vama napravio njen post na profilu - pohvale vas..e da, tipican amerikanac ste..:roll:

kakava nacija!

onima koji kao roditelji ne znaju bez oruzja da komuniciraju sa sopstvenim detetom koje je u pubertetu, to isto dete treba momentalno oduzeti..

kakave veze ima da li je ono sto je napisala istina ili ne..da li imaju kucnu pomocnicu ili samo komsinicu koja ima povremeno pomaze..
to napisano su njena trenutna razmisljanja koja ce se vremenom promeniti..
ko se u fazi kad su ga ljuljali hormoni nije osecao nevoljeno i pritisnuto povremeno?

tatica amerikanac je dao lepu lekciju svom detetu, punu ljubavi - ovako kako je zavrsio tvoj kompjuter, ako me jos vise iznerviras zavrsices ti..
po meni je covek za izolaciju u instituciju zatvorenog karaktera.
 

Back
Top