UBISTVA

mislim, zgrozila sam se zato što kad pogledaš šta se sve dešava na svetu, prosto te zaboli ta nemoć da zaštitiš sve što je lepo, dobro, ali krhko, i strada, i to svaki dan... bar se ja tako osećam... i meni su se ponekad javile ideje da bih volela da osetim kako je ubiti nekog, ALI nekog užasnog, zlotvora, pitala sam se da li bih osećala olakšanje i radost što on više ne postoji, ili bi me ipak pekla savest što sam sebi dala toliko prava (da okončam nečiji život)
 
livija:
hm.... teshko..... u sushtini.... hm.... ne opravdavam ubistvo iz besa ili koristi.... or afekta...... pa ni psihopate ne moraju biti likvidirane.... njih bi zatvorila u sanatorijum na posmatranje.... mislim... ja zapravo ne dozhivljam smrt kao kaznu.... to je samo jedan u nizu procesa iznad nas.....
ne... ne opravadavam ubistvo..... niko nema prava da ubije.... ali me taj chin strashno privlachi.... stidim se.... volela bih.... volela bih da ubijem.... volela bih da osetim tu mocj potpunog ugrushavanja necheg lepog.... ok znam da bih bila u stanju.... ali.... ovo je drugo.... ponekad pomislim.... da samo malo gurnem.... samo da osetim..... tezhinu.....
...I ja bih... just to taste... human blood...
 
Opravdavam ubistvo ako je u samoodbrani.
Isto tako opravdavam ubistvo, kada roditelj ubije silovatelja svoje maloletne cerke...
Ja bih prvi to uradio i gomila ljudi oko mene, i po mom mislljenju takvo ubistvo ne bi ni trebalo da se nadje na sudu...
 
Mackic:
Ma ubi kolji seckaj testerisi gnjeci ....samo pazi da te ne uhvate.
Mislim da neka ubistva koja su opravdana kod mene mogu da prodju. Recimo ako ubijes nekog psihopatu koji se bez razloga izivljavao na ljudima i mucio ih (a pritom ga ne ubijes u samoodbrani) onda mi je to opravdano..


Jujuju...........quququ NAOPAKis!!!!! :roll:
 
Silent Bob:
...I ja bih... just to taste... human blood...


Instaliraj.MTW.....fatimide,uzmi i u napad...uzmes magistra Tevtonskog odreda i ....you know the REST!!!! :twisted: :twisted: :twisted:



p.s. igra na sony.....Thrill Kill.!!!......bolesna....davno beshe a muzika opasan progresiv....ludaci se biju...AXxaxxaa
 
giska_sa:
Opravdavam ubistvo ako je u samoodbrani.
Isto tako opravdavam ubistvo, kada roditelj ubije silovatelja svoje maloletne cerke...
Ja bih prvi to uradio i gomila ljudi oko mene, i po mom mislljenju takvo ubistvo ne bi ni trebalo da se nadje na sudu...
Ubistvo se nicim ne moze opravdati.
 
i u samoodbarni mozhesh da napravish izbor... da li cjesh da ubijesh ili da ranish.... ako ranish pa ne prezhivi druga stvar... ali ako idesh na to da ubijesh.... poriv je.... samoodbrana je samo izgovor.....
 
naravno,slazem se...ali u takvim situacijama ne vidis i ne biras da li ces da ga napadas u koleno,u stomak,glavu sta god...prstpostavljam da je to taj instinkt prezivljavanja koji ti ne dozvljava da previse mislis nego da delas...pa kud puklo...
 
Ne opravdam ubistvo, ali bih to ipak ucinio kad bih bio primoran...
Takvog sam karaktera da reagujem naprasno u kriznim situacijama da bih opusteno ubio bilo koga ako smatram da je on u tom trenutku zasluzio da umre..iako objektivno gledano nije!
Sto kaze livija, voleo bih da osetim kako je to imati moc nad tako necim velicanstvenim kao sto je neciji zivot, ali takodje sam siguran da bi me to unishtilo!
 
Pre bih to ovako rekao : oduzeti zivot ne mozemo ponovo stvoriti pa ni nemamo pravo da ga oduzimamo... Ali kada pogledam istoriju dodjem do zakljucka koji me uzasava, istorija je samo hronoloski sredjen niz medzu ljudskih klanja i ubijanja(bartolomejksa noc,inkvizicija,holokaust....) Mozda smo mi ljudi od pocetka stvorili lazan moral i ovaj u kome danas zivimo je produzetak tog laznog morala,mozda ne priznajemo nasu pravu prirodu... Nekda mi je stvarno zao sto pripadam rasi ljudi...
 
Niko nema prava da oduzme bilo kome zivot...
Ko moze da uziva u takvim zlocinima sem umno poremecenih?!
Ovo se odnosi na brutalna ubistva, u nekim slucajevima i serijska...

Sasvim nesto drugo su:
-eutanazija (u odredjenim slucajevima zna biti i humana) i
-abortus (ukoliko plod nije u redu)

Znam da ovo mozda zvuci apsurdno, ali takvo je moje misljenje...
 

Back
Top