Ubijanje nacije

Nemoj da pricas svasta.

Od 1988. u Srbiji NI MIS NIJE MOGAO DA MRDNE, a da Milosevic za to ne izda odobrenje.

A kamili TENKOVI....

Kakav Kadijevic, kakve gluposti...

Tada je Arkan bio GENERAL....

Arkan je tada jedva imao osnovno vojnicko znanje,kakav general sta je sa tobom.Milosevic je preuzeo vojsku tek kada je sredinom 1992 rasformirana JNA i penzionisani mnogi njeni generali i oformljena VJ.
 
Arkan je tada jedva imao osnovno vojnicko znanje,kakav general sta je sa tobom.Milosevic je preuzeo vojsku tek kada je sredinom 1992 rasformirana JNA i penzionisani mnogi njeni generali i oformljena VJ.

Полушаваш да објасниш тролу неке ствари. Ја сам му више пута поставио нека питања на која он није одговорио. Нити ће икада одговорити. Од тада сам дигао руке од њега. Исти је ко и она Јута.
 
Полушаваш да објасниш тролу неке ствари. Ја сам му више пута поставио нека питања на која он није одговорио. Нити ће икада одговорити. Од тада сам дигао руке од њега. Исти је ко и она Јута.

Mozda uspem da ga edukujem.:hahaha:Ko zna.
 
Ne zelim da budem nemi posmatrac nije mi u krvi. U moj porodici imamo "problem" sa genetikom. Retko smo umirali u krevetu, pa nikako da utvrdimo koliko nam je porodicno duznina zivota.
Ova tema nije da sudim velikima, znam da ne mogu, nego da se odupremo ispiranju mozgova i pristajanje da budemo srecni sto su nas bombardovali i ubijali nam decu.
Molim vas bez Rusije ili Koreje. nama ispiraju mozak, ne treba nam pomoc Rusa ili bilo koga da to sprecimo. Uradimo nesto na ovom forumu, sada. Kazite NE.
Nisam hteo da sirim temu, ali ovaj proces u slicnom obliku prolaze sve zemlje bivse Yu. Slicne stvari se rade i po svetu.
Ne pozivam na miting i proteste nego na pojedinacnu licnu odbarnu od psiholoskog napada. Recite NE, nisam kriv za sve nedace moje zemlje. Ne pristajem na licemerje, pranje mozga, dvojne standarde.
Odgovoram sam za svoje postupke i onih "ispod" mene ( decu ili podcinjene na poslu). Ne mogu da odgovaram za postupke sefa na poslu ili moderatora na ovom forumu.
Budimo svesna ljudska bica, ne krpene lutke.

Sve ono sto si gore naveo u temi je zlocin nad narodima,nacijom ili pojedincima...
I,to su zlocini ,zato sam od toga i krenuo,sa pricom...
Kada kazes uradimo nesto na FORUMU....I,kada kazes ,''Kazite ,NE''
Svi mi koji smo protiv toga vicemo ,NE! I,sta se desava ? NISTA!
Znas zasto?
 
Arkan je tada jedva imao osnovno vojnicko znanje,kakav general sta je sa tobom.Milosevic je preuzeo vojsku tek kada je sredinom 1992 rasformirana JNA i penzionisani mnogi njeni generali i oformljena VJ.


Arkan je vojno obucavan u inostranstvu davno pre pocetka rata u Jugoslaviji.

A vezbao je sa navijacima Crvene zvezde...
 
Arkan je vojno obucavan u inostranstvu davno pre pocetka rata u Jugoslaviji.

A vezbao je sa navijacima Crvene zvezde...

Аркан је као удбаш убијао четничке и усташке емигранте. Али то не значи да је био војно образован. То је глупост.

- - - - - - - - - -

Mozda uspem da ga edukujem.:hahaha:Ko zna.

Нема шансе веруј ми.
 
Понекад бих волео да напишем нешто погрдне људима који су постављају питања следећег карактера: "А зашто Путин не пошаље трупе на Косово?", "А зашто Путин није пуцати либерале?" ," А зашто је Путин састаје са српским властима, иако зна да је она издајник ? " , " А зашто Путин не узима Србију у ЕАУ ? и т.д. и т.п.

Ја искрено желим да кажем - у човека који је ставити слично питање - нема мозга. "А зашто Путин мозг вам ниjе купио ?" - Ја не знам !
Мој одговор свим овим људима кратко: Путин - не може рећи шта хоће.

Не може државник себи дозволити луксуз и рећи: "Бля..! Момци! Ови Николићи, Дачићи, Вучићи, Тадићи а друга шобла да трећу деценију jе пумпа из Србиjи све што је могуће и вуче на Запад - мене не подлеже.
Па ја не могу са својим овлашћењима - не толико да их "уклонити", али чак и да казати о свом односу према њима, директним текстом не могу. Читајте књиге, сортирате, и не слушајте идиотима из медија - који су СВИ западни.
Ја увек кажу за мудрих и разумних људима, а не за будале, шта иде је рат против Србиjи, и непријатељи управо овде! Одмах поред врата! Али ви ни хрена не желе да чују, јер зазомбировани у нулу.
Да, ја лично бих задавио Николића и још 90% од владе, али ја не могу да доставити ни вам, ни себе таквог задовољства.
Желео бих да помогне Србији - али без вас ја не могу то да урадим ..."

Потребно да чује други семантички опсег тога, шта каже Путин, у којем има одговоре на сва ваша питања. Ако сваки ће мислити своjим главом - може све да чује и све разуме.

Треба разумети те што пушу "Што Путин није урадио ово или оно..." То су људи оболели од штокхолмског синдрома (психичко оболење које се манифестује идентификовање жртве са сопственим мучитељем)...
Србија је окупирана земља! Нешто налик евро'-америчком концентрационом логору у коме су домаће власти чувари логора! Људи попут Николића,Тадића, Дачића су под контролом запада јер им дугују за свој долазак на власт и плаше се да не прођу као Ђинђић и Слоба ако не буду довољно послушни.
Народ у Србији је гласао за Николића а при том није знао да ће направити овакву издају! Народ је по ко зна који пут је преварен од стране политичара!
Такви српски политичари нису поуздани за сарадњу и Путин неће са таквима да има посла и већина Срба то разуме!
СРбија мора поново да се ОСЛОБОДИ од окупације као 1918. и 1945. године, да поврати прво суверенитет да бира народ српски власт ,а не западни моћници. У Србији 99% новинара ради свесно или несвесно по диктату са запада! Ко господари информацијама креира јавно мишљење и влада државом а одатле и настају ова питања у стилу "Зашто Русија није остала на Косову?" итд.
 
Ne bih ocenio to tako tragicnim. Jedino sto ne postoji je sansa da Rusi dodju. Ako njih izuzmemo i pogledamo odnos snaga same Srbije prema Nato / EU... dobijamo ovo sto jeste, ovakvo cinjenicno stanje.
A ne vidjam nijedan dobar predlog za drugacije resavanje (osim zabijanja glave u pesak kao noj i nade da ako zmurimo da ce problem da nestane... to smatram za glupost).

- - - - - - - - - -



Tamo je stradalo 58 000 Amerikanaca i oko 2 000 000 VIjetnamaca.
Danas se u Vijetnamu prave Nike patike...
Rat je bio vrlo profitabilan za proizvodjace AK 47 i M 16. Za sve ostale je bio poguban.

Rat je profitabilan za skoro sve grane industrije,od celika,do kozne i prehrambene industrije.
To je ogromno pumpanje ekonomije.
 
Треба разумети те што пушу "Што Путин није урадио ово или оно..." То су људи оболели од штокхолмског синдрома (психичко оболење које се манифестује идентификовање жртве са сопственим мучитељем)...
Србија је окупирана земља! Нешто налик евро'-америчком концентрационом логору у коме су домаће власти чувари логора! Људи попут Николића,Тадића, Дачића су под контролом запада јер им дугују за свој долазак на власт и плаше се да не прођу као Ђинђић и Слоба ако не буду довољно послушни.
Народ у Србији је гласао за Николића а при том није знао да ће направити овакву издају! Народ је по ко зна који пут је преварен од стране политичара!
Такви српски политичари нису поуздани за сарадњу и Путин неће са таквима да има посла и већина Срба то разуме!
СРбија мора поново да се ОСЛОБОДИ од окупације као 1918. и 1945. године, да поврати прво суверенитет да бира народ српски власт ,а не западни моћници. У Србији 99% новинара ради свесно или несвесно по диктату са запада! Ко господари информацијама креира јавно мишљење и влада државом а одатле и настају ова питања у стилу "Зашто Русија није остала на Косову?" итд.

Mi jesmo okupirana zemlja,ne samo fakticki,vec i umno,nasa elita,intelektualna i druga,ekonomska,politicka to su sve podobnici,kojima je nacin funkcionisanja odobravanje..Putin da dolazi,da li ima koristi da dodje,jesmo li mi verni saveznici...ne pokazali smo da samo slusamo batinu,amerikanci nas opauce nasi lideri samo mrdaju usima,ustvari na nama ostre budze sve zemlje u regionu,i boranija iz Evrope.
Jednostavno mi smo doziveli kataklizmu morala.nasa elita..kreni od pojave zvana Biljana Srbljanovic,pa do Miskovica,do politicara...sve go skart.sljam jednom recju.
Takve osobe u zdravim drustvima,zavrsavaju ili u ludnicama il u zatvorima.
 
Amerikanci su shvatili posle II svetskog rata da nije dovoljno vojno pobediti neprijatelja, jer ce se osvetiti kad tad. Nisu mogli kao u staro vreme da pobiju celo pleme I rese taj problem, jer je komplikovano pobiti stotine milona ljudi. Treba “ubiti” nacije u psihu, ubediti ih da vole one koje su ih porobili ( nesto slicno Stoholmskom sindromu) . Naravno, nikad ne ostaviti bez kontrole. Japan je skolski primer. Tamo je bejzbol popularniji nego u americi. Oni su amerikanizovani do besmislenosti. Najbolji americki saveznici. Prakticno su okupirana zemlja. Jer americka vojska radi sta hoce po Japanu, ne mogu biti uhapseni. Siluju, ubijaju ali moze da im sudi samo amricka vojska ako hoce I kad hoce. U Okinavi su bil takvi slucaejevi, masovne demonstarci ali amere nije briga. Staus koji je imala Engleska u Indiji. Nemci kukaju kako neznaju koliko atomskih bijevih glava ima po nemackoj. Niti smeju da uhapse americkog vojnika.
Japan kad je osvojio Mandzuriju dovelo je onog klinca za kralja, prva stvar koju su uradili isporucili im racun za svaki ispaljeni metak koji je potrosen tokom okupacije, za svaki ostecenu sablju dok su sekli Kineske glave.
U Srbiji rade istu stvar. Nemci su vise puta rekli izgubiliste rat pa sta se bunite. Nije im dovoljno sto su ubijali zene I decu, sto su srusili zemlju. Sto su nas zasejali radioaktivnim cesticama I tek ce da nam ubijaju pokoljena. Amerikanci zahtevaju da mi prihvatio da smo krivi sto su nas bombardovi, da im budemo zahvalni. Ekonomsko unistavanje privode kraju jos imaju problem sa psiholoskim jer smo tvdoglav narod. Instalirali su NVO koje treba da nas ubede da prihvatimo da budemo zahvalni za bombardovanje.
To se radi I na ovom forumu. Sto prikriveno sto javno.
Na pitanje ko je kriv za smrt civila I zena I dece stize odgovor “MI SMO KRIVI”.
Nametanje krivice celom narodu. Mi Srbi smo krivi sto se pilot zabavljao I gadjao civilne ciljeve, sipao kasetne bombe po pijaci I da ne nabrajam. Zasto sam ja kriv, pitam se ja. Odgovor: Zato sto je Milosevic sedeo u svojoj vili I nije ga bilo briga.
Logicnije objasnjenje za ubijanje dece u zivotu nisam cuo. Nejasno mi je samo da li su deca ubijana zato sto je imao vilu ( da je duplo veca verovatno bi trebalo pobiti duplo vise dece) ili sto ga nije bilo briga. Pod misljenu drugog clana foruma krivi su Rusi. Valjda su nagovarali americke pilote da gadaju civile.
Objasnjene je naravno jednostavno , Srbi se pod pritiskom ove zabave sa datumom I sl okrecu Rusiji. To treba sprecito po svaku cenu.
Moramo da prihvatimo kolektivnu krivicu za pocetak a posle da im budemo zahvalni jer su nas ubijali za nase dobro. Cekam samo kad ce iz americke ambasade da stigne racun za utroseno avionsko gorivo I osirumasen uranijum.
Ovu temu pokrecem sa molbom se jasno kaze da ne postoji ni jedan opravadan razlog za ubijanje dece.
Niko nemoze da bude aboliran za tako nesto Ni bogovi ameri ni rusi ni nemci niko.
Moraju da odgovaraju neposredni zlocinci, I oni koji su nalozi ili I tolerisali te zlocine. Nebito dali su oni predsednici amerike, Francuske ili sefovi engleske vlade.
Izvinjavam se zbog duzine teksta.

Ne moraš da se izvinjavaš - ZA PAMETNE SI REKAO DOVOLJNO :aha2:
 
Mi jesmo okupirana zemlja,ne samo fakticki,vec i umno,nasa elita,intelektualna i druga,ekonomska,politicka to su sve podobnici,kojima je nacin funkcionisanja odobravanje..Putin da dolazi,da li ima koristi da dodje,jesmo li mi verni saveznici...ne pokazali smo da samo slusamo batinu,amerikanci nas opauce nasi lideri samo mrdaju usima,ustvari na nama ostre budze sve zemlje u regionu,i boranija iz Evrope.
Jednostavno mi smo doziveli kataklizmu morala.nasa elita..kreni od pojave zvana Biljana Srbljanovic,pa do Miskovica,do politicara...sve go skart.sljam jednom recju.
Takve osobe u zdravim drustvima,zavrsavaju ili u ludnicama il u zatvorima.

Тачно тако ми смо свеобухватно и детаљно окупирани...... Не говорим ја о томе као о некој завери,то су чисти економски интереси у питању капитализам је еволуирао у пљакашко-робовласнички капитализам, а Србија је само једна од многих жртава.....
Нису све оне западне банке случајно похрлиле у Србију, дошле су да заузму тржиште, а то су урадиле уз помоћ политике......
 
Тачно тако ми смо свеобухватно и детаљно окупирани...... Не говорим ја о томе као о некој завери,то су чисти економски интереси у питању капитализам је еволуирао у пљакашко-робовласнички капитализам, а Србија је само једна од многих жртава.....
Нису све оне западне банке случајно похрлиле у Србију, дошле су да заузму тржиште, а то су урадиле уз помоћ политике......

Moglo bi se reci da smo sad okupiraniji vise nego u periodu pod Osmanlijama ili za vreme okupacije u II.svetskom ratu.
Ovakva okupacija je mnogo dublja i zauzima skoro sve nase slojeve drustva.
 
@tema

To nije velika mudrost...sve više USA dobija ratove a ratuje podeljen narod u jednoj državi...počevši od Jugoslavije, gde je gradjanski rat pokrenut da bi se federativne jedinice jedne države stavile pod protektorat, a druge koristile za destabilizaciju regiona..do poslednjih dešavnja , Libija, Sirija..gde imaš tzv. opoziciju koja se kolje u ime "demokracije" sa svojima..a u interesu USA, VB, Nemačke i sl..
Američki naučni instituti decenijama rade na upoznavanju nacija, naroda, istorije odnosa i sl....pošto su ozbiljna država njihove naučne isntitucije saradjuju sa vojskom...
Tu su društvene mreže gde im mi svesrdno pomažemo da dodju do navika, interesnih sfera i sl. naroda u jednoj državi, gradu, selu...instituciji...sve imaju na tacni...
Tu su nove norme "prava čoveka", "prava manjina", "tolerancija" , "različitost" i sl... i NVO organizacije koje služe da zloupotrebe te norme..
Očit primer je fašističko delovanje odredjene grupacije koja se razlikuje po keksualnim sklonostima...gde iz borbe za ravnopravnost stižemo do nametanja jedine "ispravne" putanje "otvorenog uma"...takodje prava deteta da ga ja hranim i oblačim a da ga NVO vaspitaju,,,i slične gadosti koje su opasnije od napalma, kasete ili uranijuma...
Tu je neko već naveo nametanje krivice samom sebi, gde opet igraju ulogu NVO i političari, nameštenici idioti guzoobrazni..koji nam objašnjavaju da smo mi krivi za ono što su oni radili pre 20 godina, pa ćemo isto tako biti krivi za ovo što rade danas...uče nam decu da je voleti svoju naciju, veru,običaje...da je to zaostalo, nazadno i varvarsko ponašanje...uče nam decu da je porodica prevazidjena institucija, da je obrazovanje za budale, da je promiskuitet urbano ponašanje, još ako je sa stranim starkeljama..onda još bolje, pomeraju granice bluda do tačke gde više nita ne može tako da se nazove..jer tu su "PRAVA"...
Novine ne pišu nego prepisuju diktirano..TV ne prikazuje program nego programira...drugi mediji takodje..Farme, braća velika i sl. daju narodu igara..zamajavaju...propagiraju razvrat, blud, odvratlook, bezvrednost, jad, bedu..
Javne ličnosti koje imaju najviše prostora na medijima su po pravilu kao preslikani "urbani europejski nastrojeni, sa slobodnim stavovima u sexu,, poesbno sa maloletnim osobama istog pola i po pitanju opijata
Na vlasti su ljudi koji u tri izjave kazu 1. da 2. ne 3. možda za isto pitanje...u istom danu, satu, minutu..
Takve karikature odgovaraju okupatoru za sprovodjenje okupacije..
Medjunarodno pravo ne postoji ali se nameće manjim silama,...uz izuzeće pripadnika velikih na tim sudovima
Relativizuju se zločini načinjeni nad nama, a forsira se osećaj krivice za svakog ubijenog pa i vojnika sa druge strane...diktira se vodjenje politike...ambasadori drugih zemalja vode politku...naši se samo pojavljjuju na TV
Gura se "rešenje " za ovakvu situaciju kroz datume, zelena svetla, okvire...za uzvrat se OTIMA SVE, i materijalna dobra i sloboda i dostojanstvo i deca i zdravlje i teritoija i istorija i sadašnjost i budućnost....
Opozicija je svedena na par kvazi stranaka sa stavom na koji samo možeš povući vodu i čekati da ode...prazne priče, floskule...nagvaždanja, sranja...
Prskaju nas sa neba, hrane nas GMOvnima , lažu nas kradu nas....prave nas idiotima i teraju da sami sebe ubedimo da je to ono čemu mi težimo...


Šta je zaključak...treba da pocrkamo SVI odreda jer još uvek puno nas veruje da idemo u bolju budućnost......samo, za koga bolju...za samoubice????
 
od drugog svetskog rata na ovamo (tj sa smrcu Ruzvelta), nijedna svetska sila i nijedna drzava u svetu ne predstavlja dobro (sem par africkih drzava koje su imale nalet pravih revolucionarnih ideja i koje su kao takve ugusene, lideri smaknuti i postavljeni fasisticki ljudozderi na vlast uz pomoc zapada (nije rasizam, vec zaista - ljudozderi) )
 
Apsolutno, 40% Srba je nepismeno (nema srednju skolu, definicija pismenosti u 21. veku je srednjoskolsko obrazovanje).

Ali to ne menja cinjenicu da bi svakako bilo prelepo da budemo ubijeni, mrtvi i beli (odnosno zuti?) kao Japanci, ne?

Tvoja je konstatacija da treba da budemo bombardovani kao Japanci,da bi imali razvijene gradove..predpsotavljam da smatras da treba da budemo mrtvi,beli ili kakvi vec lesevi.
 
Tvoja je konstatacija da treba da budemo bombardovani kao Japanci,da bi imali razvijene gradove..predpsotavljam da smatras da treba da budemo mrtvi,beli ili kakvi vec lesevi.

Pa stani, u originalnom tekstu se navodi da su Japanci mrtva i ubijena nacija, zato sto igraju bejzbol izmedju ostalog?

Meni tako ne deluje.

Naravno, pretpostavljam da je implikacija da je veliki japanski narod umro onog trenutka kada je obukao farmerke, poceo da pije koka kolu, igra bejzbol i pravi sexy robote umesto da ostre katane i piju sake u onim bambusnim kucicama.

Ali implikacija je sumanuta, pomahnitala i dokazuje da je 40% Srba-nepismeno.
 

Back
Top