U slucaju nukleranog rata da li je bolje da Srbija bude sa Amerikom ili Rusijom ?

Jednoga dana ionako će to biti svejedno!
Mada, sumnjam da će tada i dan, kao ovakav kakav poznajemo, uopće i postojati.

- - - - - - - - - -

Merikanci vec skoro 30 godina ne moderniziraju svoj nuklearni arsenal, niti su ga zbog kronicne besparice u stanju odrzavati kako bi trebalo, pitanje je koliko su pouzdani, a u raketnoj tehnici ionako zaostaju desetljecima za Rusima.
Rusi osim toga imaju veci nuklearni arsenal, daleko mocnije i modernije rakete, veci su ionako 3 puta od merike, dakle samo ce se budala odluciti za meriku.
No do toga nikad nece doci, nikakvog rata izmedju njih nece biti jer merika napada samo male, slabe, izmucene drzavice u okruzenju.
Znaju merikanci jako dobro da imaju vece sanse pjesice doci do Marsa nego pobijediti Ruse.

Pa logično je da su ti tri atomke drito u glavu manje loša varijanta od njih šest.:lol:
Bitno je preživjeti samo prva tri vala atomki i sve ok. Sitnica!
 
Poslednja izmena:
Jednoga dana ionako će to biti svejedno!
Mada, sumnjam da će tada i dan, kao ovakav kakav poznajemo, uopće i postojati.

- - - - - - - - - -



Pa logično je da su ti tri atomke drito u glavu manje loša varijanta od njih šest.:lol:
Bitno je preživjeti samo prva tri vala atomki i sve ok. Sitnica!

eehhe ehe ehee " :lol: "

Prof dr sveznajuci, ali pozadinu ne bi prepoznao ni da mu je tresnes o glupu njusku
 
Da preživiš. ha ?
A ko će ti šiti ?
Ko kreirati ?
Jesi li razmišljao i o tome !?

Da naši preci nisu imali šnajdere i kreatore pre 80.000 godina mi danas ne bi postojali.

- - - - - - - - - -

radioaktivne padavine i klimatske promene ne znaju za granice

Nije valjda da te strah male nuklearne zime. Pa to ne traje duže od nekoliko godinica.
 
Ako dodje do nuklearnog rata sta je bolje Srbiji da bude sa Amerikom ili Rusijom ?
Ako je sa Rusijom u shemi, u tom slucaju je okruzena drzavama Nato pakta, koji sigurno nece dozvoliti da u pozadini imaju ruskog saveznika.
Ako je sa Amerikom, mislim da ce Rusija imati vaznije ciljeve nego da gadja Srbiju samo zato sto je sa Amerikom.
Sta misle eksperti sa forumu ?
:think:

Kolko si samo postavio debilnu temu.Nije mi jasno kako ti je ovo proslo.

Tolko me iznenadjujes da pocinjem da sumnjam da si veci idiot cak i od gumilenka.

Eee cuj ti njega u slucaju nuklearnog rata? Pa care u slucaju nuklearnog rata je nebitno skroz na cijoj si strani.Svejedno ces biti pogodjen. Mislim neces.Ako se preselis na Mesec
 
Kolko si samo postavio debilnu temu.Nije mi jasno kako ti je ovo proslo.

Tolko me iznenadjujes da pocinjem da sumnjam da si veci idiot cak i od gumilenka.

Eee cuj ti njega u slucaju nuklearnog rata? Pa care u slucaju nuklearnog rata je nebitno skroz na cijoj si strani.Svejedno ces biti pogodjen. Mislim neces.Ako se preselis na Mesec

Pogođen nemaštinom, glađu, lokalnim konfliktima i tako...
 
Merikanci vec skoro 30 godina ne moderniziraju svoj nuklearni arsenal, niti su ga zbog kronicne besparice u stanju odrzavati kako bi trebalo, pitanje je koliko su pouzdani, a u raketnoj tehnici ionako zaostaju desetljecima za Rusima.
Rusi osim toga imaju veci nuklearni arsenal, daleko mocnije i modernije rakete, veci su ionako 3 puta od merike, dakle samo ce se budala odluciti za meriku.
No do toga nikad nece doci, nikakvog rata izmedju njih nece biti jer merika napada samo male, slabe, izmucene drzavice u okruzenju.
Znaju merikanci jako dobro da imaju vece sanse pjesice doci do Marsa nego pobijediti Ruse.

Nije u pitanju kinta vec nemaju raketnu tehnologiju I tu sto imaju su ukrali od nemaca...
 

Back
Top