U oblacima....

  • Začetnik teme girl_in_love
  • Datum pokretanja
G

girl_in_love

Gost
Zdravo svima... skoro sam saznala za ovaj forum, pa sam resila da ga posetim i mogu vam reci da sam odusevljena. Svidja mi se sto ima raznih tema, prica se o svemu i svacemu...
Moj probem je sledeci: Imam 18 godina i u braku sam 2 god. Moga muza sestra takodje ima muza, koji je od prvog dana zaljubljen u mene... Svi zajedno smo isli na more, on je uvek bio negde u mojoj blizini, smesio mi se, gledao zavodnicki ali nikad nismo imali dovoljno hrabrosti za sledeci potez. Sve do pre 3, 4 dana kada je poceo da mi salje sms poruke... divno je pisao, i zakljucila sam da je iskren. Nikad do sad nije prevario zenu ali kaze da se ni malo ne kaje sto je bio samnom i da zeli da ovo traje sto duze ali da niko ne sazna. Obecala sam i sebi i njemu da niko nece cuti ni rec o tome, a i on je, takodje. To je nasa mala tajna. Kada mi je muz na poslu on dodj po mene pa idemo zajedno u setnju ili bilo gde drugde, vazno da smo zajedno. I ne mora da se zavrsi sexom, to je vazno. Hiljadu puta mi je rekao da ima divna osecanja prema meni... Volimo se, to je sigurno. A ne mogu da kazem da ne volim muza... Volim ga i ne bih ga nikad ostavila. Mislim da ce me ovo ludilo uskoro proci pa cu nastaviti normalnim zivotom. Zanima me sta vi mislite o ovme, ko bi sta uradio da je na mom mestu? Pisite mi, molim vas!
 
girl_in_love:
Zdravo svima... skoro sam saznala za ovaj forum, pa sam resila da ga posetim i mogu vam reci da sam odusevljena. Svidja mi se sto ima raznih tema, prica se o svemu i svacemu...
Moj probem je sledeci: Imam 18 godina i u braku sam 2 god. Moga muza sestra takodje ima muza, koji je od prvog dana zaljubljen u mene... Svi zajedno smo isli na more, on je uvek bio negde u mojoj blizini, smesio mi se, gledao zavodnicki ali nikad nismo imali dovoljno hrabrosti za sledeci potez. Sve do pre 3, 4 dana kada je poceo da mi salje sms poruke... divno je pisao, i zakljucila sam da je iskren. Nikad do sad nije prevario zenu ali kaze da se ni malo ne kaje sto je bio samnom i da zeli da ovo traje sto duze ali da niko ne sazna. Obecala sam i sebi i njemu da niko nece cuti ni rec o tome, a i on je, takodje. To je nasa mala tajna. Kada mi je muz na poslu on dodj po mene pa idemo zajedno u setnju ili bilo gde drugde, vazno da smo zajedno. I ne mora da se zavrsi sexom, to je vazno. Hiljadu puta mi je rekao da ima divna osecanja prema meni... Volimo se, to je sigurno. A ne mogu da kazem da ne volim muza... Volim ga i ne bih ga nikad ostavila. Mislim da ce me ovo ludilo uskoro proci pa cu nastaviti normalnim zivotom. Zanima me sta vi mislite o ovme, ko bi sta uradio da je na mom mestu? Pisite mi, molim vas!

Pa, ovako, ja mislim da ti nas malo lagish. Al dobro:).
Drugo, da sam na tvom mestu, sigurno se ne bih udala sa 16 godina. Sa 18 bih svakako imala drugacije ambicije nego da svijam porodicno gnezdo. No dobro, svi smo mi razliciti i imamo razne prioritete... Sledece, shto se tiche tih shari-mari, to ako izadje na videlo, verovatno cemo se gledati u HRONICI kad muzz potegne sataru:). :twisted:
Eto, to bi otprilike bilo moje misljenje.
 
I meni je isto tesko da poverujem,kao i Lolli,da si se udala sa 16... Ali dobro.... Stvar izbora...
To ti se onda sve desava sa razlogom devojko... Nisi bre nista prozivela... Ali ne mogu da kazem da je iskren ili ne... Takve stvari ce se kad tad saznati,a onda ce biti mnogo tesko... Predlazem ti da zavrsis sa tim sto pre... Nije ti to pametno... Odluci se za onog koga volis...
Na tebi je izbor...
 
Moje misljenje je da si se i rano udala, a i rano shvatila to.
On je samo prvi koji ti je posle tvog muza privukao paznju. Ubrzo ce se pojaviti i sledeci. Ti, u stvari, tek sada prozivljavas one prve veze kada si svesna da imas decka ali i toga da ima i drugih muskaraca koji su mozda i bolja prilika. Samo... problem je sto sa deckom raskines, ali brak... on malo vise obavezuje.
To sto volis svog muza, za brak nije dovoljno. Znam mnoge koji se vole a nisu zajedno, zato sto je ...
Izbor je samo tvoj!
 
Pa tako ti je kad se udas u sesnaestoj... Najbolje je da se odmah razvedes, a pritom objasni muzu da je to zbog muza njegove sestre. Tako ce i brat i sestra progledati na oci, a i vama, tj. tebi i zetu( je l' se to zove zet?) biti lakse: prozivite malo, isprobajte nesto novo, mozda posle upoznate i neke druge partnere, steknite neko zivotno iskustvo... Em ces biti starija, em zrelija, pa ces kasnije moci da napravis zreliji izbor u svom zivotu. Nece moci bas svaki pasenog, surak ili kum da ti zavrti glavu...
A to sto volis muza - pa to je logicno, ti si dobra devojcica, a ni on nije neki zlocinac pa da ga mrzis. Samo ti njemu lepo objasni da ga volis, da mu zelis da bude zdrav i srecan itd. Sigurno ce te razumeti...kao i njegova sestra...
 
Pa tako ti je kad se udas u sesnaestoj... Najbolje je da se odmah razvedes, a pritom objasni muzu da je to zbog muza njegove sestre. Tako ce i brat i sestra progledati na oci, a i vama ce, tj. tebi i zetu( je l' se to zove zet?) biti lakse: prozivite malo, isprobajte nesto novo, mozda posle upoznate i neke druge partnere, steknite neko zivotno iskustvo... Em ces biti starija, em zrelija, pa ces kasnije moci da napravis zreliji izbor u svom zivotu. Nece moci bas svaki pasenog, surak ili kum da ti zavrti glavu...
A to sto volis muza - pa to je logicno, ti si dobra devojcica, a ni on nije neki zlocinac pa da ga mrzis. Samo ti njemu lepo objasni da ga volis, da mu zelis da bude zdrav i srecan itd. Sigurno ce te razumeti...kao i njegova sestra...
 
E, da! I ne lazem, nista nisam slagala. Mozda nisam bas najbolje razmisljala sa 16 godina, ali nije bas ni da se preterano kajem. Ali ipak nisam nista prozivela, pa mi sad to nedostaje... Ne znam ni sama... Valjda ce sve biti dobro. Dobro je sto nemamo decu, zakljucili smo da je jos uvek rano, prvo skola, posao pa to. :wink:
 
Drago mi je da smo uspeli da ti pomognemo koliko-toliko...
Prozivi bre... Predpostavljam da smo isto godiste i nikako ne mogu stavim sebe na tvoje mesto,tako da ti se na neki nacin divim jer si mogla da se udas sa 16 godina...
Ne treba se nikad kajati za stvati koje si radila u zivotu,zapamti to...
Uradi onako kako mislis da treba...
 
Drago mi je da smo uspeli da ti pomognemo koliko-toliko...
Prozivi bre... Predpostavljam da smo isto godiste i nikako ne mogu da stavim sebe na tvoje mesto,tako da ti se na neki nacin divim jer si mogla da se udas sa 16 godina...
Ne treba se nikad kajati za stvati koje si radila u zivotu,zapamti to...
Uradi onako kako mislis da treba...
 
Hvala Sasha85! Da, mislim da smo isto godiste, ja sam 85. Ma u pravu si, ne treba se kajati, a ni preterivati. Idem dalje, uzivacu pa kako Bog da... :wink:
 

Back
Top