U Ljubljani glavni čovek-SRBIN

Dok neki na forumu tvrde i palamude kako u Srbiji trebaju svi funkcioneri da budu "RODJENI SRBI" nasa "braca" Slovenci taj problem nemaju!!!U Ljubljani je Gradonacelnik-SRBIN....:cool:
http://sr.wikipedia.org/sr-el/Зоран_Јанковић



У Србији ВЕЋ САДА НИСУ СРБИ НА ВЛАСТИ - мало боље провери. А осим тога једина два Србина су по наредби страних лихвара промптно УКЛОЊЕНИ (Коштуница, В.Илић) и немој булазнити.

А Словенци никада нису нити ће бити "наша браћа" - можда су твоја.
 
Verujem da i ostalim Srbima koje je raspad SFRJ zatekao da zive u Slovenia to mnogo ispunjava zadovoljstvom shto zive medju tako finim i kulturnim evropljanima.
Verovatno im od sretje vishe nije vazno shto ih ta ista humana Slovenia skoro vetj 20 godina tretira kao gradjane 2. reda i ne priznaje im status drzavljanina samo zato shto su Srbi.

Kakve veze to ima?
Nikad u svom zivotu nisam bio u Sloveniji,niti nameravam.
I pre ulaska i za vreme i nakon ulaska u EU "izbrisane" u liberalnoj gradjanskoj i pre svega do jaja demokratskoj Sloveniji niko pod milim Bogom ne yebe.To su chinjenice.
Ovaj Jankovic je pre svega BOGAT a kad si bogat u kapitalizmu bio i najveci gubavac bitjesh tretiran sa poshtovanjem.Nema to veze sa njegovom nacionalnoshcu ili "demokratskim vrednostma" Bechkih konjushara.

Volim ovakva mišljena i izvještaje o situaciji na trulom zapadu, što bi se reklo sa lica mjesta. U stilu "pričao mi komšija Mika, on je tamo živio 20 godina".
 
Ja ne pricham kako se zivi,samo pokushavam lika sa zlatnom tabakerom u avataru da probudim iz sna zvanog" EU idila i demokratske vrednosti gradjanskog drishtva Slovenije"kad je sve to sranje.
Taj Jankovic je em polu-Slovenac,em zivi tamo maltene od rodjenja em je vodio Merkator i zbog toga je tu gde jeste a ne zato shto je polu-Srbin po poreklu.
Ne mora da se zivi u Sloveniji da se dodje do tog ne bash epohalnog i komplikovanog zakljuchka.
 
Ne kažem da je izmišljotina, nego da to ima veze isto kao kad bi ti ja sad pričao kako se živi na Novom Zelandu, a Novi Zeland sam vidio samo na TV-u.

Е пошто сам ја био у Зловенији и пошто врло добро знам Зловенце - могу да кажем да је Дерер био веома благ. Зато ти је боље да ућутиш, а што се њих тиче САМО ДАЉЕ ОД МЕНЕ...........
 
a da li se on izjašnjava kao srbin......s obzirom da je prvih deset godina života proveo u srbiji..a majka mu je slovenka............i sve te glooposti oko pripadnosti....to su komplexi malih.....kakvi i jesmo...

Svaka žena će ti potvrditi da nije mogla da rodi dok nije upoznala svog bioenergetičara.
Zahvaljujući kom joj cirkulacija bolje proradila.
I misli se složile...
E taj ti je bitniji.
Po njemu se odredjuje pripadnost.
Jer on plodi.

Izvinjavam se ženskim inkubatorima al' tako Bog 'teo...
... da mi budemo od gore.

p.s. samo mali narodi odredjuju pripadnost po inkubatoru
 
Poslednja izmena:
Била сам у Словенији више пута и морам рећи да су Словенци, обични људи, сасвим коректни и уљудни,
за разлику од Хрвата, мислим према туристима, али ови наши Срби који тамо живе, далеко се теже пробијају
и долазе до неких битних функција од Словенаца. У том погледу су прилично затворени.
 
Била сам у Словенији више пута и морам рећи да су Словенци, обични људи, сасвим коректни и уљудни,
за разлику од Хрвата, мислим према туристима, али ови наши Срби који тамо живе, далеко се теже пробијају
и долазе до неких битних функција од Словенаца. У том погледу су прилично затворени.

Problem kod tebe je što imaš dobro zapažanje ali jako loše povezivanje doživljenog.
Naravno da svakom odgovara da mu neko ostavlja novac ali i da niko drugi sem njega ne raspolaže dalje tim novcem.
Tu nema ničeg negativnog.
 
Била сам у Словенији више пута и морам рећи да су Словенци, обични људи, сасвим коректни и уљудни,
за разлику од Хрвата, мислим према туристима, али ови наши Срби који тамо живе, далеко се теже пробијају
и долазе до неких битних функција од Словенаца. У том погледу су прилично затворени.


Problem kod tebe je što imaš dobro zapažanje ali jako loše povezivanje doživljenog.
Naravno da svakom odgovara da mu neko ostavlja novac ali i da niko drugi sem njega ne raspolaže dalje tim novcem.
Tu nema ničeg negativnog.

Кад си већ тако лепо анализирао мене, да ли знаш шта је код тебе проблем?

У принципу, немам неко лоше мишљење о Словенцима. И Хрвати узимају паре од наших туриста, али се нашима
тамо дешавају разне, најблаже речено, неугодности и то не од јуче, тога је било и у доба "братсва и јединства",
а о томе да Србин догура у Хрватској на неки битан положај, нема ни говора. Е у том смислу су Словенци далеко
коректнији, од наше остале "браће"...

Док је код нас све могуће и све дозвољено... Сами смо криви.
 
Кад си већ тако лепо анализирао мене, да ли знаш шта је код тебе проблем?

У принципу, немам неко лоше мишљење о Словенцима. И Хрвати узимају паре од наших туриста, али се нашима
тамо дешавају разне, најблаже речено, неугодности и то не од јуче, тога је било и у доба "братсва и јединства",
а о томе да Србин догура у Хрватској на неки битан положај, нема ни говора. Е у том смислу су Словенци далеко
коректнији, од наше остале "браће"...

Док је код нас све могуће и све дозвољено... Сами смо криви.

Jeli ovo dovoljno bitan položaj

http://www.vlada.hr/hr/naslovnica/o_vladi_rh/clanovi_vlade/prof_dr_sc_slobodan_uzelac
 
Појма ти са животом немаш ...

i nema. to sto je srbin poreklom to samo znaci da u slo ako si srbin moras biti veci (zlikovac i fasista) slovenac od slovenaca.

primer pre dvocifrenog broja godina doziveo sam nacionalisticke slovenacke uvrede od srbina koji zivi u slo, s.nikolic poreklom iz nis, sin vojnog lica, me pocastio citiram ` mi (slovenci) pisamo i seremo u savu vi (srbi) pijete`

kako onda tako i danas, slovenci su krivi za SVE lose i tragicno sto se desilo na zapadnom balkanu, zato ih je eu bogato nagradila, nesposobni su za eu i njihov biznis i zato moraju da se bave biznisom na podrucju bivse yu, a korupciju su prvi uveli i staroj yu jos sezdesetih godina

mlade vojnike JNA su `90 razoruzane streljali, a to je prvi ratni zlocin i do dan danas nekaznjen znaci ko je prvi poceo rat

takodje su deo zarobljenih vojnika vratili u beograd vozom u gacama, ako to nije nacionalisticko sovinisticki izivljavanje prema srbiji onda mislim...

i sto nam uopste dolaze, znam jeftino je i piju kao svinje, izvinjavam se svinjama
 
i nema. to sto je srbin poreklom to samo znaci da u slo ako si srbin moras biti veci (zlikovac i fasista) slovenac od slovenaca.

primer pre dvocifrenog broja godina doziveo sam nacionalisticke slovenacke uvrede od srbina koji zivi u slo, s.nikolic poreklom iz nis, sin vojnog lica, me pocastio citiram ` mi (slovenci) pisamo i seremo u savu vi (srbi) pijete`

kako onda tako i danas, slovenci su krivi za SVE lose i tragicno sto se desilo na zapadnom balkanu, zato ih je eu bogato nagradila, nesposobni su za eu i njihov biznis i zato moraju da se bave biznisom na podrucju bivse yu, a korupciju su prvi uveli i staroj yu jos sezdesetih godina

mlade vojnike JNA su `90 razoruzane streljali, a to je prvi ratni zlocin i do dan danas nekaznjen znaci ko je prvi poceo rat

takodje su deo zarobljenih vojnika vratili u beograd vozom u gacama, ako to nije nacionalisticko sovinisticki izivljavanje prema srbiji onda mislim...

i sto nam uopste dolaze, znam jeftino je i piju kao svinje, izvinjavam se svinjama
Sto su Slovenci krivi sto su Sloba i Tudjjman i ostali hteli da se igraju rata i pomeranja granica ? jesu krivi za zlocin nad vojnicima JNA ali sa njihovim otcepljenjem koje je inace sasvim legitimno prestaje i njihova krivica za ostala sranja balkanskih naroda
 
ne izjednacujem sm i tudjmana cak ni na anonimnom forumu, tudjman je direktan sukcesor genocidne ndh sto se i pokazalo, jedino ako je neko hrvat njemu je isto

cak naprotiv, bojim se buduce reakcije srba u nekoj sledecoj situaciji posto su vec osudjeni, za devedesete, da ne pocine stvarno prave ratne zlocine, hbfga kad vec osudjuju da imaju za sta

`iz kp doma zenica vraticu se ja...
ali sa bara se niko ne vraca..`
 
Dok neki na forumu tvrde i palamude kako u Srbiji trebaju svi funkcioneri da budu "RODJENI SRBI" nasa "braca" Slovenci taj problem nemaju!!!U Ljubljani je Gradonacelnik-SRBIN....:cool:
http://sr.wikipedia.org/sr-el/%D0%97%D0%BE%D1%80%D0%B0%D0%BD_%D0%88%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%9B

Coveku je majka Slovenka, a od 11 godine zivi u Ljubljani...
Slovenac je, Srbin samo po ocevom poreklu...

I naravno da bi bio funkcioner u Srbiji ne treba da budus Srbin, to bi bila diskriminacija, svi gradjani Srbije treba da budu ravnopravni...
 

Back
Top