U kojoj dobi su zene najperverznije-pitanje za muskarce

Ja mislim da su devojke od jedno 17-do 19 godina.Tad covek na svasta moze da ih nagovori.od 20 do 30 su malo uzdrzanije a preko 30 se malkice foliraju (al bi se vratile u fazu kad su bile klinke al ih blam) a preko 40 ih vise nije briga ni za sta...moze kako hoces, samo da hoces sa njima...al tad muskarcima nije neki merak sa njima...
Sta mislite? z:)

Da u pravu si,preko 40 moze kako hoces,ali samo sa onim koga ja hocu,a taj ce vec znati da li je merak ili ne....:mrgreen:
 
Meni se cini da je autor malo nespretno formulisao temu.
Verovatno nije rec bas o perverzijama nego o tome koliko su zene u nekom zivotnom dobu slobodne u seksu, koliko dopustaju sebi i partneru i sl.

Tu postoje individualne razlike, naravno, ali bar moje iskustvo govori da postoji drugaciji odnos prema svom telu, prema bliskosti, prema uzivanju u zavisnosti od toga koliko je osoba zrela i kakva iskustva ima.

Pa mozda da pricamo u tom pravcu, a zanemarimo perverzije :mrgreen:



Sta dopusta zavisi od same veze i partnera ,Da sto si zreliji sve vise imas
predstavu o svom telu ,sebi pa i drugome ... svaka veza je na svoj nacin.
Nema perverzije ,ukoliko se dvoje nadju i prija im jednostavno uzivanje jedno u drugom.
Sto je razumevanje i osecanja veca tj iz ljubavi
...to lepse vodjenje iste a perverziju u tome ne vidim .
 
Ja mislim da su devojke od jedno 17-do 19 godina.Tad covek na svasta moze da ih nagovori.od 20 do 30 su malo uzdrzanije a preko 30 se malkice foliraju (al bi se vratile u fazu kad su bile klinke al ih blam) a preko 40 ih vise nije briga ni za sta...moze kako hoces, samo da hoces sa njima...al tad muskarcima nije neki merak sa njima...
Sta mislite? z:)

$to mladja to perverznija. Te koje su perverzne u mladosti su kasnije kurcolomke bez premca.
 

Back
Top