Tutankamonov milijarder...

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Švajcarci i neki mediji tvrde: Mubarak težak od 40 do 70 milijardi dolara
Bivši predsednik Egipta bogatiji i od Bila Gejtsa!!!


_______________________________________________[
/B]
Prosto je neverovatno šta rade ti predsednici i vladari tih polusiromašnih i ubogih zemalja.
Bio sam u tom Egiptu 2 nedelje, obišao turističke meke, Kairo skoro ceo, Nil reku, muzeje, piramide, naselja, periferiju itd.
Video sam da pola Egipta živi i leži po ulicama, to jest dvorištima vam očiju turista, ali sam bio u jednom njihovom naselju gde sam to gledao.
Pola Kaira ima nedovršene kuće, znate zašto, i oni imaju manijake iz poreske politike, gde je porez na gotovu kuću abnormalan, pa niko ni ne završava, sem ako se taj ne bavi nekim nelegalnim biznisom.
Samo jedna petina Egipta nije u totalnom pesku, kamenu, sve ostalo je katastrofa, da nemaju turizam i kulturu kao civilizacijski resurs i istoriju kao takvum, oni bi pocrkali svi od reda.
Samo jedan mali deo NILA je plodan, sve ostali je krš, lom i pesak.
I sad u jednoj takvoj državi, jedan njen lider, predsednik se za 30 godina vladanja napuni kao da je lično izmislio Točak, Struju, perpetummobile.
Kako to da se nijedan Američki, Švedski, Engleski, Nemački, Švajcarski, Danski predsednik, kralj nije ovako obogatiju i napunio?
Znam ja odgovor naravno, no zainat pitam vas ovde, a šta vi mislite a ?
 
Švajcarci i neki mediji tvrde: Mubarak težak od 40 do 70 milijardi dolara
Bivši predsednik Egipta bogatiji i od Bila Gejtsa!!!


_______________________________________________[
/B]
Prosto je neverovatno šta rade ti predsednici i vladari tih polusiromašnih i ubogih zemalja.
Bio sam u tom Egiptu 2 nedelje, obišao turističke meke, Kairo skoro ceo, Nil reku, muzeje, piramide, naselja, periferiju itd.
Video sam da pola Egipta živi i leži po ulicama, to jest dvorištima vam očiju turista, ali sam bio u jednom njihovom naselju gde sam to gledao.
Pola Kaira ima nedovršene kuće, znate zašto, i oni imaju manijake iz poreske politike, gde je porez na gotovu kuću abnormalan, pa niko ni ne završava, sem ako se taj ne bavi nekim nelegalnim biznisom.
Samo jedna petina Egipta nije u totalnom pesku, kamenu, sve ostalo je katastrofa, da nemaju turizam i kulturu kao civilizacijski resurs i istoriju kao takvum, oni bi pocrkali svi od reda.
Samo jedan mali deo NILA je plodan, sve ostali je krš, lom i pesak.
I sad u jednoj takvoj državi, jedan njen lider, predsednik se za 30 godina vladanja napuni kao da je lično izmislio Točak, Struju, perpetummobile.
Kako to da se nijedan Američki, Švedski, Engleski, Nemački, Švajcarski, Danski predsednik, kralj nije ovako obogatiju i napunio?
Znam ja odgovor naravno, no zainat pitam vas ovde, a šta vi mislite a ?

Sediće i Egipćani na stiroporu kad se uvere koliko demokrate pod kontolom CIA-e i ostalih zapadnih Službi mogu više da opljkačkaju zemlju od jednog diktatora.:per::per:
 
Švajcarci i neki mediji tvrde: Mubarak težak od 40 do 70 milijardi dolara
Bivši predsednik Egipta bogatiji i od Bila Gejtsa!!!


Evo iskoristicu ovaj primer da vam pokazem kako se bogati i kako radi taj demokratski svet koji toliko bljuje na sve rupe reci kao sto su LJUDSKA PRAVA, CIVILNO DRUSTVO i td...
Ta Svajcarska nije rekla svojim gradjanima kada je primala sve te bilo milione ili milijarde da je to od nekog nedemokratskog i diktatorskog rezima
uzimala ih je i te iste novce davala drugim drzavama pod povoljnim uslovima sto ce reci davali su ono sto je krvlju steceno sto nije njihovo kao svoje i na tome zaradjivali profit i svo to vreme nisu nista pitali nisu nikme polagali racune a gradjani Svajcarske se voze finim vozovima i lepim cestama !!!!
A onda kada je dosla informacija da je on podneo ostavku tada su brze bolje poleteli da kazu kako je sva njegova imovina zaledjena.
Hm zasto pitam se mozda da bi prvi ispali u ocima tog demokratskog sveta kao pravedni .
Njima sada ne trebaju te milijarde oni su na njima obrnuli deset puta vise sto se njih tice rado bi da ih se otarase da ne bi neko postavljao previse pitanja.
 
Švajcarci i neki mediji tvrde: Mubarak težak od 40 do 70 milijardi dolara
Bivši predsednik Egipta bogatiji i od Bila Gejtsa!!!


_______________________________________________[
/B]
Prosto je neverovatno šta rade ti predsednici i vladari tih polusiromašnih i ubogih zemalja.
Bio sam u tom Egiptu 2 nedelje, obišao turističke meke, Kairo skoro ceo, Nil reku, muzeje, piramide, naselja, periferiju itd.
Video sam da pola Egipta živi i leži po ulicama, to jest dvorištima vam očiju turista, ali sam bio u jednom njihovom naselju gde sam to gledao.
Pola Kaira ima nedovršene kuće, znate zašto, i oni imaju manijake iz poreske politike, gde je porez na gotovu kuću abnormalan, pa niko ni ne završava, sem ako se taj ne bavi nekim nelegalnim biznisom.
Samo jedna petina Egipta nije u totalnom pesku, kamenu, sve ostalo je katastrofa, da nemaju turizam i kulturu kao civilizacijski resurs i istoriju kao takvum, oni bi pocrkali svi od reda.
Samo jedan mali deo NILA je plodan, sve ostali je krš, lom i pesak.
I sad u jednoj takvoj državi, jedan njen lider, predsednik se za 30 godina vladanja napuni kao da je lično izmislio Točak, Struju, perpetummobile.
Kako to da se nijedan Američki, Švedski, Engleski, Nemački, Švajcarski, Danski predsednik, kralj nije ovako obogatiju i napunio?
Znam ja odgovor naravno, no zainat pitam vas ovde, a šta vi mislite a ?

ja u ovo ne verujem dok drug tixi ne potvrdi,on se specijalizovao u poslednje vreme za egipat:cool:
 
Milijardi ?! :eek: Ja sam to čuo na nekim vestima i naravno pomislio da je greška i da se radi o milionima, a ako je ovo stvarno istina, onda nemam reči :(

Ma ajde, ti pomislio miliona :roll: ... pa u toj prciji od drzave Srbiji fukara poput ganfera Jovanovica ima 40 miliona, a da ne pricam o ostalom zutom djubretu, i cudi te da predsednik jednog Egipta, zemlje od blizu 100 miliona stanovnika ne zavrne 40 milijardi tokom 30 godina vladavine. :ok:

@tema

...ko mu yebe mater glupu kad nije za vreme predsednickih izbora u US donirao Obamin klub, danas bi CNN i BBC bili slepi na desavanja u Egiptu.
 
Poslednja izmena:

Ma ajde, ti pomislio miliona :roll: ... pa u toj prciji od drzave Srbiji fukara poput ganfera Jovanovica ima 40 miliona, a da ne pricam o ostalom zutom djubretu, i cudi te da predsednik jednog Egipta, zemlje od blizu 100 miliona stanovnika ne zavrne 40 milijardi tokom 30 godina vladavine. :ok:

Mislim da ti ipak ne shvataš dimenziju tog novca, u 80milijardi može da stane 2000 tih Čedinih "40 miliona"... Eeeej, 40mil x 2000 :eek: Ta količina novca je mogla, ladno da spase Ameriku recesije i dalje mislim da je reč o teškoj dezinformaciji...
 
Mislim da ti ipak ne shvataš dimenziju tog novca, u 80milijardi može da stane 2000 tih Čedinih "40 miliona"... Eeeej, 40mil x 2000 :eek: Ta količina novca je mogla, ladno da spase Ameriku recesije i dalje mislim da je reč o teškoj dezinformaciji...

Amerika je duzna 10 puta ceo Svetski GDP (gross domestic product). ;)
80 milijardi jeste veliki novac, ali totalno realno da zavrne diktator jedne tako velike drzave u periodu od 30 godina.
Pisljivi Miskovic vam vredi preko milijarde.
 

Amerika je duzna 10 puta ceo Svetski GDP (gross domestic product). ;)
80 milijardi jeste veliki novac, ali totalno realno da zavrne diktator jedne tako velike drzave u periodu od 30 godina.
Pisljivi Miskovic vam vredi preko milijarde.

Ne možeš porediti Miiškovića sa Mubarakom, Mišković je samo početni kapital stekao, kako je stekao, ali da čovek ukrade 80 milijardi, to je više nego nerealno... Ne pamtim ni jedan takav primer u istoriji :think:
 
Švajcarci i neki mediji tvrde: Mubarak težak od 40 do 70 milijardi dolara
Bivši predsednik Egipta bogatiji i od Bila Gejtsa!!!


_______________________________________________[
/B]
Prosto je neverovatno šta rade ti predsednici i vladari tih polusiromašnih i ubogih zemalja.
Bio sam u tom Egiptu 2 nedelje, obišao turističke meke, Kairo skoro ceo, Nil reku, muzeje, piramide, naselja, periferiju itd.
Video sam da pola Egipta živi i leži po ulicama, to jest dvorištima vam očiju turista, ali sam bio u jednom njihovom naselju gde sam to gledao.
Pola Kaira ima nedovršene kuće, znate zašto, i oni imaju manijake iz poreske politike, gde je porez na gotovu kuću abnormalan, pa niko ni ne završava, sem ako se taj ne bavi nekim nelegalnim biznisom.
Samo jedna petina Egipta nije u totalnom pesku, kamenu, sve ostalo je katastrofa, da nemaju turizam i kulturu kao civilizacijski resurs i istoriju kao takvum, oni bi pocrkali svi od reda.
Samo jedan mali deo NILA je plodan, sve ostali je krš, lom i pesak.
I sad u jednoj takvoj državi, jedan njen lider, predsednik se za 30 godina vladanja napuni kao da je lično izmislio Točak, Struju, perpetummobile.
Kako to da se nijedan Američki, Švedski, Engleski, Nemački, Švajcarski, Danski predsednik, kralj nije ovako obogatiju i napunio?
Znam ja odgovor naravno, no zainat pitam vas ovde, a šta vi mislite a
?

Strasno ... Izdao je Mubarak Ameriku , Englesku , Nemacku , Svajcarsku - eto tek sad su ga provalili i saznali da je diktator , da je vladao vec 30 godina i da je izneo neki novac - koga evo uspese bas ovih dana i da prebroje ... :think:

Za Imperiju Bus , englesku kraljicu , Kola & comp , senatora Rokfelera , baronesu Tacer i sina joj , Siraka i Berluskonija Mubarak je sirotinja pa sve i da je pkrao ovoliko koliko mu zapadni mediji pripisae odjednom i nicim izazvani ...
 
Poslednja izmena:
Može samo da svira qurcu
sa tim milijardama.
Čim je pao,Švajcarci i Ameri blokirali račune,
a Egipćani zatvorili granice,pa ne može napolje
sa kešom,koji evidentno ima u slamarici !!!
Da ih je zavlačio i zbris'o,eee,to je već drugi par opanaka.....!
Ovako - qurton !
 
Švajcarci i neki mediji tvrde: Mubarak težak od 40 do 70 milijardi dolara
Bivši predsednik Egipta bogatiji i od Bila Gejtsa!!!


_______________________________________________[
/B]

A ko to tacno od Svajcaraca tvrdi i koji mediji? Link?

I sto bi nesto sto mediji tvrde bilo istina? Moze da bnude, a moze i da ne bude, bar bi mi trebalo da znamo kako se manipulise informacijama i dezinformacijama.
 
Та цифра је научна фантастика, као оне цифре о богатству Тадића.

Толико паре колко се каже да има Мубарак Египат за једну деценију не може да заради.
 

Мислим да је ипак тачно, диктатори често имају милијарде, или десетине милијарди.

Али то је припадало и његовој широј породици, као што је његов син Аладин Мубарак који се види лево
610xgi.jpg
 
Može samo da svira qurcu
sa tim milijardama.
Čim je pao,Švajcarci i Ameri blokirali račune,
a Egipćani zatvorili granice,pa ne može napolje
sa kešom,koji evidentno ima u slamarici !!!
Da ih je zavlačio i zbris'o,eee,to je već drugi par opanaka.....!
Ovako - qurton !

Па зар Мубарак није побегао из земље??? А осим тога веома је интересантно то ЗАЛЕЂИВАЊЕ РАЧУНА тј:У СТВАРИ ОТИМАЊЕ ПАРА - за које су ћутали Швајцарци целих 30 година. Бојим се да ће ту лову ОТЕТИ ЗАПАДЊАЦИ исто као што су урадили и са новцем бивше СФРЈ...
 
Па зар Мубарак није побегао из земље??? А осим тога веома је интересантно то ЗАЛЕЂИВАЊЕ РАЧУНА тј:У СТВАРИ ОТИМАЊЕ ПАРА - за које су ћутали Швајцарци целих 30 година. Бојим се да ће ту лову ОТЕТИ ЗАПАДЊАЦИ исто као што су урадили и са новцем бивше СФРЈ...

Nije.
Nalazi se u letnjikovcu.
Šarm El Šejk....
 
Па зар Мубарак није побегао из земље??? А осим тога веома је интересантно то ЗАЛЕЂИВАЊЕ РАЧУНА тј:У СТВАРИ ОТИМАЊЕ ПАРА - за које су ћутали Швајцарци целих 30 година. Бојим се да ће ту лову ОТЕТИ ЗАПАДЊАЦИ исто као што су урадили и са новцем бивше СФРЈ...

blokirani su mu rachuni u shvajcarskoj isti dan kad je odstupio, to je bila hit vest na cnn taj dan, breaking news...
samo, tamo su bili javili da je tezhak 25 - 30 milijardi, siroma :(
ne sumnjam da je lova vec prebachena na druge rachune
 

Back
Top