TURISTIČKE AGENCIJE - grdite, pohvalite, upozorite...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ljudi samo da znate, mi smo jutros stigli iz Temisvara sa agencijom Lavli travel, autoprevoznik Autokodeks. bilo je strasno. od grada videli nismo nista jer smo u razgledanje krenuli u pola 11 uvece. pre toga smo isli na izlet u Arad i tu smo putovali 4 sata tamo i nazad, duploduze od predvidjenog, jer vozac i vodic nisu znali put, a za instrukcije su se raspitivali od usputnih prolaznika. vraćali smo se u autobusu bez grejanja na temperaturi -20. sta da vam kazem.
 
Pre svega, srecni novogodisnji i bozicni praznici svim forumasima .Procitala sam da je dosta njih sa ovog foruma prosle godine bilo na Krfu. Odlucila sam da ove godine odem na Krf pa me interesuju iskustva ljudi koji su tamo bili. Dvoumim se Gouvia ili Dassia? Koja agencija? Prosle godine sam malo iskritikovala Argus, a cini mi se da su ove godine oni najpovoljniji. Prosle godine sam isla na Tassos sa Bambus tursom i bili su mi dosta povoljniji od Argusa...ali ove godine...nisam sigurna.

Takodje me interesuju iskustva vezana za fakultatitve izlete na Krfu. Nisam vozac pa ne mogu da uzmem rent-a-car...Ja sam prosle godine imala lose iskustvo sa izletom na Tassos-u.U pitanju je bio obilazak ostrva, a kroz Tassos smo prosli kao svinja kroz kukuruz (izvinjavam se na poredjenju, ali ono najbolje opisuje situaciju). Kroz ostala dva letovalista Limenariju i Potos smo samo prosli i dobili objasnjenje da su to Limenarija i Potos.Bili smo im jako zahvalni na obavestenjima...Strasno...Jos kad se setim da temperatura u autobusu bila 20-ak stepeni,a napolju 40-ak dodje mi da poludim.Ranije sam se pitala kako se to ljudi prehlade na letovanju,od cega...Sad mi je savrseno jasno.
 
Poslednja izmena:
Pre svega, srecni novogodisnji i bozicni praznici svim forumasima .Procitala sam da je dosta njih sa ovog foruma prosle godine bilo na Krfu. Odlucila sam da ove godine odem na Krf pa me interesuju iskustva ljudi koji su tamo bili. Dvoumim se Gouvia ili Dassia? Koja agencija? Prosle godine sam malo iskritikovala Argus, a cini mi se da su ove godine oni najpovoljniji. Prosle godine sam isla na Tassos sa Bambus tursom i bili su mi dosta povoljniji od Argusa...ali ove godine...nisam sigurna.

Takodje me interesuju iskustva vezana za fakultatitve izlete na Krfu. Nisam vozac pa ne mogu da uzmem rent-a-car...Ja sam prosle godine imala lose iskustvo sa izletom na Tassos-u.U pitanju je bio obilazak ostrva, a kroz Tassos smo prosli kao svinja kroz kukuruz (izvinjavam se na poredjenju, ali ono najbolje opisuje situaciju). Kroz ostala dva letovalista Limenariju i Potos smo samo prosli i dobili objasnjenje da su to Limenarija i Potos.Bili smo im jako zahvalni na obavestenjima...Strasno...Jos kad se setim da temperatura u autobusu bila 20-ak stepeni,a napolju 40-ak dodje mi da poludim.Ranije sam se pitala kako se to ljudi prehlade na letovanju,od cega...Sad mi je savrseno jasno.

Ja sam ove godine bila sa Astra tursom na Krfu. Provela sam se jako lepo i ponovo bih na to predivno ostrvo.
Mi smo iznajmile auto i presle 800km. Obisle sve sto treba. Smestene smo bile u Ipsosu sto je jako blizu Dasije.
Dasija i Ipsos nisu nikakva mesta za zabavu, tj jedino sto vredi od gradova je grad Krf. Ovo ostalo su turisticka mesta tj. naselja iz kojih je dobra baza za obilazak a i sam grad je blizu.
Sto se tice izleta mozete ici na obilazak brodicem, to nije lose, obidju se lepe plaze sa te istocne strane. Takodje nije lose ni u Albaniju da se ode cisto da se vidi i njihova obala. Grad Krf i ostrvo Vido da ne spominjem jer je to jedna od obaveznih destinacija za obilazak. Savetujem da uzmete naseg vodica za ostrvo Vido jer je dobro i cuti nesto o celoj toj tragicnoj prici.

Moji roditelji su bili bez auta pa su sada to njihova iskustva obilaska bez auta.

E sad, zapadna obala je isto lepa, tamo mozete posetiti Paleokastricu sa obilaskom brdskih sela gde se mogu videti i kupiti njihovi domaci proizvodi. Svakako preporucujem tu stranu za videti. Totalno je drugacija od istocne strane, plaze su uglavnom pescane dok su na istocnoj kamenite ili stenovite.
Sever je iteresantan jedino zbog onog kafica iz koga se posmatra zalazak sunca.

Jedna od mojih omiljenih plaza je bila Kanoni plaza koja se nalazi iza grada Kasiopi.
Za sada toliko ali mogu da ima da pricam :-)
 
Poslednja izmena:
Pre svega, srecni novogodisnji i bozicni praznici svim forumasima .Procitala sam da je dosta njih sa ovog foruma prosle godine bilo na Krfu. Odlucila sam da ove godine odem na Krf pa me interesuju iskustva ljudi koji su tamo bili. Dvoumim se Gouvia ili Dassia? Koja agencija? Prosle godine sam malo iskritikovala Argus, a cini mi se da su ove godine oni najpovoljniji. Prosle godine sam isla na Tassos sa Bambus tursom i bili su mi dosta povoljniji od Argusa...ali ove godine...nisam sigurna.

Takodje me interesuju iskustva vezana za fakultatitve izlete na Krfu. Nisam vozac pa ne mogu da uzmem rent-a-car...Ja sam prosle godine imala lose iskustvo sa izletom na Tassos-u.U pitanju je bio obilazak ostrva, a kroz Tassos smo prosli kao svinja kroz kukuruz (izvinjavam se na poredjenju, ali ono najbolje opisuje situaciju). Kroz ostala dva letovalista Limenariju i Potos smo samo prosli i dobili objasnjenje da su to Limenarija i Potos.Bili smo im jako zahvalni na obavestenjima...Strasno...Jos kad se setim da temperatura u autobusu bila 20-ak stepeni,a napolju 40-ak dodje mi da poludim.Ranije sam se pitala kako se to ljudi prehlade na letovanju,od cega...Sad mi je savrseno jasno.

Neću biti od velike pomoći ali evo da kažem koliko znam.
Mogu da ti preporučim agenciju love2travel, ja sam bila s njima ove godine i prezadovoljna sam (imaju u ponudi Dasiju,Ipsos i Barbate).
Odlično rade Krf, vodiči su čini mi se i živeli na Krfu tako da stvarno dobro poznaju ostrvo i mogu da ti pruže obilje informacija.
Dasija je resort, imaš kafića ,supermarkete, doktora. Nije toliko mrtvo ( ali ne očekuj sad ni neku lepotu što se samog mesta tiče). Dobra stvar s Dasijom je što maltene pa ko predgrađe samog grada Krfa tako da čak i ako nemaš kola, nije frka.
Autobusi su generalno solidno sređeni, idu redovno.
Plaža ne znam kakva je doduše. Gouviju nisam obišla :(
Što se tiče izleta, neke stvari možeš sama obići,: Grad Krf, Srpska kuća, ostrvo Vido, Ahileon ( imaš direknu autobusku liniju do njega).

Sve zavisi koliko vremena želiš da potrošiš na izlete.
To zaista najviše zavisi od organizacije i vodiča. Ja nisam bila ni na jednom fakultativnom s agencijom mojom ali od ljudi sam čula da su jako zadovoljni i da su zaista dobili puno lepih informacija posebno vezano za našu istoriju.
Videla sam i da u gradu ima dosta tih domaćih grčkih agencija koje organizuju izlete pa možeš i to da uzmeš u razmatranje.
 
Neću biti od velike pomoći ali evo da kažem koliko znam.
Mogu da ti preporučim agenciju love2travel, ja sam bila s njima ove godine i prezadovoljna sam (imaju u ponudi Dasiju,Ipsos i Barbate).
Odlično rade Krf, vodiči su čini mi se i živeli na Krfu tako da stvarno dobro poznaju ostrvo i mogu da ti pruže obilje informacija.
Dasija je resort, imaš kafića ,supermarkete, doktora. Nije toliko mrtvo ( ali ne očekuj sad ni neku lepotu što se samog mesta tiče). Dobra stvar s Dasijom je što maltene pa ko predgrađe samog grada Krfa tako da čak i ako nemaš kola, nije frka.
Autobusi su generalno solidno sređeni, idu redovno.
Plaža ne znam kakva je doduše. Gouviju nisam obišla :(
Što se tiče izleta, neke stvari možeš sama obići,: Grad Krf, Srpska kuća, ostrvo Vido, Ahileon ( imaš direknu autobusku liniju do njega).

Sve zavisi koliko vremena želiš da potrošiš na izlete.
To zaista najviše zavisi od organizacije i vodiča. Ja nisam bila ni na jednom fakultativnom s agencijom mojom ali od ljudi sam čula da su jako zadovoljni i da su zaista dobili puno lepih informacija posebno vezano za našu istoriju.
Videla sam i da u gradu ima dosta tih domaćih grčkih agencija koje organizuju izlete pa možeš i to da uzmeš u razmatranje.

Slazem se za predstavnike love2travel. Mi smo sa njima bili na Vidu i srdacno ih preporucujem
 
Pre svega, srecni novogodisnji i bozicni praznici svim forumasima .Procitala sam da je dosta njih sa ovog foruma prosle godine bilo na Krfu. Odlucila sam da ove godine odem na Krf pa me interesuju iskustva ljudi koji su tamo bili. Dvoumim se Gouvia ili Dassia? Koja agencija? Prosle godine sam malo iskritikovala Argus, a cini mi se da su ove godine oni najpovoljniji. Prosle godine sam isla na Tassos sa Bambus tursom i bili su mi dosta povoljniji od Argusa...ali ove godine...nisam sigurna.

Takodje me interesuju iskustva vezana za fakultatitve izlete na Krfu. Nisam vozac pa ne mogu da uzmem rent-a-car...Ja sam prosle godine imala lose iskustvo sa izletom na Tassos-u.U pitanju je bio obilazak ostrva, a kroz Tassos smo prosli kao svinja kroz kukuruz (izvinjavam se na poredjenju, ali ono najbolje opisuje situaciju). Kroz ostala dva letovalista Limenariju i Potos smo samo prosli i dobili objasnjenje da su to Limenarija i Potos.Bili smo im jako zahvalni na obavestenjima...Strasno...Jos kad se setim da temperatura u autobusu bila 20-ak stepeni,a napolju 40-ak dodje mi da poludim.Ranije sam se pitala kako se to ljudi prehlade na letovanju,od cega...Sad mi je savrseno jasno.



Ja sam ove godine bila sa Astra tursom na Krfu. Provela sam se jako lepo i ponovo bih na to predivno ostrvo.
Mi smo iznajmile auto i presle 800km. Obisle sve sto treba. Smestene smo bile u Ipsosu sto je jako blizu Dasije.
Dasija i Ipsos nisu nikakva mesta za zabavu, tj jedino sto vredi od gradova je grad Krf. Ovo ostalo su turisticka mesta tj. naselja iz kojih je dobra baza za obilazak a i sam grad je blizu.
Sto se tice izleta mozete ici na obilazak brodicem, to nije lose, obidju se lepe plaze sa te istocne strane. Takodje nije lose ni u Albaniju da se ode cisto da se vidi i njihova obala. Grad Krf i ostrvo Vido da ne spominjem jer je to jedna od obaveznih destinacija za obilazak. Savetujem da uzmete naseg vodica za ostrvo Vido jer je dobro i cuti nesto o celoj toj tragicnoj prici.

Moji roditelji su bili bez auta pa su sada to njihova iskustva obilaska bez auta.

E sad, zapadna obala je isto lepa, tamo mozete posetiti Paleokastricu sa obilaskom brdskih sela gde se mogu videti i kupiti njihovi domaci proizvodi. Svakako preporucujem tu stranu za videti. Totalno je drugacija od istocne strane, plaze su uglavnom pescane dok su na istocnoj kamenite ili stenovite.
Sever je iteresantan jedino zbog onog kafica iz koga se posmatra zalazak sunca.

Jedna od mojih omiljenih plaza je bila Kanoni plaza koja se nalazi iza grada Kasiopi.
Za sada toliko ali mogu da ima da pricam :-)


Hmmm.... za nekoga, ko je po Krfu prevezao 800km, premalo informacija?!
:rtfm: Bash bih voleo da chujem, koje su to lepe plaze na istoku, a da nije Dassia (severni deo, do Ipssosa) i Benitses? Ja ne videh!

:think: Zar samo Paleokastritsa, od onoliko lepih mesta na zapadnoj obali?!

Sever nije interesantan samo "zbog onog kafica iz koga se posmatra zalazak sunca" (usput, zove se Logas beach), vec i zbog Sidaria, Agios Spiridonas-a.... itd....

Shto se Vida i Srpske Kuce tiche.... to se valjda i ne dovodi u pitanje?! To su mesta nasheg hodochashca, koje nijedan srbin nebi smeo da propusti, ako se nadje na Krfu! Slazem se.... na Vidu je najbolje prikljuchiti se nekoj nashoj grupi. Od profi vodicha se da chuti, puno stvari iz nashe istorije i stradanja srpske vojske u velikom ratu. U Srpskoj kuci cete vec od gospodina Saramandica (nasheg konzula i kustosa), chuti sve shta treba.... bez obzira, da li ste tamo otishli organizovano ili ne?! Pazite samo na radno vreme! Otvorena je samo do 14h.

- Sto se obilaska ostrva brodom tiche.... veliko smaranje, necete videti nishta?! Jedino izlet na Paxos i Antipaxos vredi, ali je daleko bolje ici iz Parge. Sa Krfa cete se smoriti celodnevnom voznjom i videti mnogo manje, nego ako idete iz Parge!
- Autobusima... malo je bolje, ali cete potroshiti grdno vreme, a videti malo!
- Gouvia je najgori moguci izbor, pogotovu za nekoga bez auta!!!! Plaza odvratna! Jedino je dobro, shto je blizu Kerkire.

Ja nikome ko misli da ide bez auta, ne bih savetovao da ide na Krf. Pisace o njemu posle, kao @d.a.c.a. o Tassosu!
Ili nadjite drushtvo, sa kojima cete podeliti troshkove rent-a cara, pa obidjite ostrvo kako treba.... ili NE idite na Krf da letujete, grehota je ne viderti ga lepo.... a ima toliko toga!

Ako idete bez kola, bolje idite u Pargu ili Sivotu, pa odatle na jednodnevni izlet na Krf.... ili Paxos i Antipaxos.... izlet na mitsku reku Stix (Aheron) sa obilaskom Hada, Zalongia... itd....
Ovako cete se samo smoriti, a ne videti mnogo!

Uostalom, ako vas stvarno zanima Krf, prochitajte malo(vishe) temu:
http://forum.krstarica.com/showthread.php/98849-O-KRFU-KONKRETNO
:nono3: Nema smisla da ovde ponavljamo, a tamo je toliko toga napisano, da se verujem ne moze vishe nishta znachajno novo napisati.... osim informacije o vilama i agencijama.

Josh neshto?! Vodite rachuna kada su nepoznate agencije u pitanju!!!!
Nije vazno samo, da je taj aranzman jeftin.... vec i da se realizuje. Pojavio se izvesan broj agencija, koje pokupe pare, pa niti vas odvedu, niti vrate pare!
Manje-vishe pare.... nego shto sve isplanirate.... uzmete odmor..... dogovorite se sa drushtvom.... i na kraju ostanete kuci, ljuti i ponizeni zbog prevere!!!!
:bum:
Onda.... izvesan broj agencija vam proda jedno, a kad vas odvedu dobijete neshto sasvim drugo.... po pravilu UVEK LOSHIJE od obecanog/placenog!

Neko je pomenuo Argus jeftin?! Bio je jeftin, ja kazem.
Pogledajte.... prerachunajte.... videcete da su: Robinson, Sabra, Belvi... itd.... chesto jeftiniji! :namcor: Da ne pominjem shto Argus daje 'chuvenih' 9 nocenja.... dok svi ostali 10, za iste ili slichne pare.

SRECAN PUT!!!! :bye: :ortaci:
 
Poslednja izmena:
Hmmm.... za nekoga, ko je po Krfu prevezao 800km, premalo informacija?!
:rtfm: Bash bih voleo da chujem, koje su to lepe plaze na istoku, a da nije Dassia (severni deo, do Ipssosa) i Benitses? Ja ne videh!

:think: Zar samo Paleokastritsa, od onoliko lepih mesta na zapadnoj obali?!

Sever nije interesantan samo "zbog onog kafica iz koga se posmatra zalazak sunca" (usput, zove se Logas beach), vec i zbog Sidaria, Agios Spiridonas-a.... itd....

Shto se Vida i Srpske Kuce tiche.... to se valjda i ne dovodi u pitanje?! To su mesta nasheg hodochashca, koje nijedan srbin nebi smeo da propusti, ako se nadje na Krfu! Slazem se.... na Vidu je najbolje prikljuchiti se nekoj nashoj grupi. Od profi vodicha se da chuti, puno stvari iz nashe istorije i stradanja srpske vojske u velikom ratu. U Srpskoj kuci cete vec od gospodina Saramandica (nasheg konzula i kustosa), chuti sve shta treba.... bez obzira, da li ste tamo otishli organizovano ili ne?! Pazite samo na radno vreme! Otvorena je samo do 14h.

- Sto se obilaska ostrva brodom tiche.... veliko smaranje, necete videti nishta?! Jedino izlet na Paxos i Antipaxos vredi, ali je daleko bolje ici iz Parge. Sa Krfa cete se smoriti celodnevnom voznjom i videti mnogo manje, nego ako idete iz Parge!
- Autobusima... malo je bolje, ali cete potroshiti grdno vreme, a videti malo!
- Gouvia je najgori moguci izbor, pogotovu za nekoga bez auta!!!! Plaza odvratna! Jedino je dobro, shto je blizu Kerkire.

Ja nikome ko misli da ide bez auta, ne bih savetovao da ide na Krf. Pisace o njemu posle, kao @d.a.c.a. o Tassosu!
Ili nadjite drushtvo, sa kojima cete podeliti troshkove rent-a cara, pa obidjite ostrvo kako treba.... ili NE idite na Krf da letujete, grehota je ne viderti ga lepo.... a ima toliko toga!

Ako idete bez kola, bolje idite u Pargu ili Sivotu, pa odatle na jednodnevni izlet na Krf.... ili Paxos i Antipaxos.... izlet na mitsku reku Stix (Aheron) sa obilaskom Hada, Zalongia... itd....
Ovako cete se samo smoriti, a ne videti mnogo!

Uostalom, ako vas stvarno zanima Krf, prochitajte malo(vishe) temu:
http://forum.krstarica.com/showthread.php/98849-O-KRFU-KONKRETNO
:nono3: Nema smisla da ovde ponavljamo, a tamo je toliko toga napisano, da se verujem ne moze vishe nishta znachajno novo napisati.... osim informacije o vilama i agencijama.

Josh neshto?! Vodite rachuna kada su nepoznate agencije u pitanju!!!!
Nije vazno samo, da je taj aranzman jeftin.... vec i da se realizuje. Pojavio se izvesan broj agencija, koje pokupe pare, pa niti vas odvedu, niti vrate pare!
Manje-vishe pare.... nego shto sve isplanirate.... uzmete odmor..... dogovorite se sa drushtvom.... i na kraju ostanete kuci, ljuti i ponizeni zbog prevere!!!!
:bum:
Onda.... izvesan broj agencija vam proda jedno, a kad vas odvedu dobijete neshto sasvim drugo.... po pravilu UVEK LOSHIJE od obecanog/placenog!

Neko je pomenuo Argus jeftin?! Bio je jeftin, ja kazem.
Pogledajte.... prerachunajte.... videcete da su: Robinson, Sabra, Belvi... itd.... chesto jeftiniji! :namcor: Da ne pominjem shto Argus daje 'chuvenih' 9 nocenja.... dok svi ostali 10, za iste ili slichne pare.

SRECAN PUT!!!! :bye: :ortaci:

Opis bi bio detaljniji da znam da ce neko ici autom, tako da sam napisala par stvari ako neko zeli da vidi. Od dobrog vodica na Krfu kakavi su Uros i Marija iz love2travel i Astra tursa, dobije se zaista dovoljno informacija.
Ovako sam navela par stvari za koje smatram da nije lose videti. Svakako mislim da ima toliko lepih mesta koje je potrebno obici ali iskljucivo ako se iznajmi auto ili krene sopstvenim.
Napisala sam koja je plaza meni lepa i zaista tako mislim a to je Kanoni plaza koja se sastoji iz dve uvale i nalazi se sa severoistocne strane ostrva iza grada Kasiopi.


Ne bih da duzim do leta ima jos puno i nadam se da ces se u medjuvremenu jos vise informisati.
 
Poslednja izmena:
BELSIN JE UBEDLJIVO NAJGORA AGENCIJA, ZA IZBEGAVANJE U SIROKOM LUKU! PUTOVAO SAM SA DRUSTVOM ZA NOVU GODINU U BEC I PRESELO NAM JE PUTOVANJE, SVI SMO SE RAZBOLELI JER SE BUS KOJI JE KRENUO IZ BEOGRADA VEC U NOVOM SADU POKVARIO I CEKALI SMO TRI SATA NA -15 STEPENI DA STIGNE DRUGI KOJI TAKODJE NIJE IMAO GREJANJE. ORGANIZACIJA KATASTROFA, PIJANI VOZACI, SMOTANA ZENA VODIC PUTA...SVE U SVEMU DOBRO JE DA SMO SE ZIVI VRATILI. KO GOD PUTUJE SA NJIMA UPUSTA SE U OZBILJNU AVANTURU!!!
 
poz svim forumasima ja sam inace novi na forumu.Interesuje me nesto o agenciji MITOS TRAVEL jer bi zeleo preko njih da letujem na tasosu potos-htl ana-star.Molim vas ako je neko letovao preko mitosa da mi kaze kakva je to agencija jer prvi put bi hteo da letujem preko mitosa. Inace dosad sam letovao preko ARGUSA i bilo je ok.UNAPRED HVALA

Prvo su preko Mitos-Travela putovali nashi prijatelji, pre nekoliko godina.... a onda nastavili i mi.
:think: Ako vam kazem, da smo pre dva dana.... po treci put uplatili letovanje (Sivotu) preko njih, bice vam nadam se jasno da li zasluzuju poverenje.... ako tako chesto koristimo njihove usluge?! :ortaci:

Daklem?! Sve preporuke za Mitos-Travel!!!! :super:

P.S.
I Argus je manje-vishe Ok.... samo nisu vishe najjeftiniji i daju 9, umesto 10 nocenja za iste pare!!!! :tajna:

:bye:
 
Poslednja izmena:
Podeliću svoje iskustvo...letovala sam preko agencije Elnos turs iz Novog Sada (Polihrono) i zaista smo prezadovoljni...

Oni su jedni od retkih koji imaju 13 dana a 12 noćenja i cene su kao kod drugih agencija za 10 dana...vodič u Polihronu je divna osoba koja je svako veče dolazila i davala nam informacije koje su nas interesovale

Jedina mana ove agencije ili je možda to i vrlina je što ima svoje ustaljene destinacije, pa mi koji smo sve to obišli ne znamo gde bi sada i sa kim ..ili opet iz početka sa njima

Letovala sam i sa Astrom, super su ali skuplji od Elnosa
 
Dobra agencija je 1 A Travel, ali su skupi. S druge strane bih, u širokom luku, zaobilazila Sunline jer sam imala velikih problema u Tunisu. Prvo što me iznerviralo jeste da je pisalo da je hotel u blizini aerodroma (grad Tunis), a onda, par dana pred polazak, čujemo da letimo za Monastir. Mnogi nisu imali ni vode nakon leta jer nisu znali da je hotel bio na 3 sata daleko. Uplatili smo 3-krevetnu, a dobili 2-krevetnu sobu. Nakon nekoliko žalbi predstavniku agencije i obećanju sa recepcije, ubacuju nam go jogi madrac, koji čak nije ni prekriven, nego je to nama ostavljeno. Uplatili smo dva pp i jedan all incl. zbog deteta, ali ni to nije ispoštovano. Tek kad sam digla frku i napisala službenu prijavu i rekla da ću se raspisati po netu, dali su mi da biram između 3 trokrevetne sobe, kao i obećani all incl, a pre toga kao nije bilo. Naravoučenije: treba biti odlučan i ne dozvoliti da te prave magarcem. Na kraju još jedno neprijatno iznenađenje. Poslednju plaćenu noć i doručak nismo mogli da iskoristimo jer smo morali da napustimo hotel tačno u ponoć i krenemo ka aerodromu, koji je bio na 3 sata od hotela. Let je bio u 0.5 h.
 
Dobra agencija je 1 A Travel, ali su skupi. .

ovo i jeste neka prica..ne kazem da su povoljne agencije lose ali neke stvari su cinjenice..da bi aranzman bio povoljniji smestaj je losiji, prevoz je losiji, ljudi koji rade su losiji, obicno je i manje nocenja u aranzmanu (ona fora 12 dana a u sustini 9 nocenja).. jer sve to da bi bilo bolje kosta vise.


i da se nadovezem na vecic.. elnos je primer jedne povoljne agencije koja radi dosta dobro ali verovatno bas zato su ograniceni sa ponudom.
 
ovo i jeste neka prica..ne kazem da su povoljne agencije lose ali neke stvari su cinjenice..da bi aranzman bio povoljniji smestaj je losiji, prevoz je losiji, ljudi koji rade su losiji, obicno je i manje nocenja u aranzmanu (ona fora 12 dana a u sustini 9 nocenja).. jer sve to da bi bilo bolje kosta vise.


i da se nadovezem na vecic.. elnos je primer jedne povoljne agencije koja radi dosta dobro ali verovatno bas zato su ograniceni sa ponudom.

Putovala sam preko Elnosa tri puta u Grčku. Jesu profi, vodiči su im odlični, ali apartmani skromni. Povoljnost je i što imaju opciju na 13 dana.
 
Putovala sam preko Elnosa tri puta u Grčku. Jesu profi, vodiči su im odlični, ali apartmani skromni. Povoljnost je i što imaju opciju na 13 dana.

to je ono o cemu pricam..koliko para toliko muzike..
sad se sve svodi na ono sta ocekujes od odmora..da li ti je bitan apartman ili te uopste ne zanima jer ti u njemu samo spavas i tusiras se :)
da li uzimas hranu ili ne, kakav je kvalitet hrane ako imas PP ili AI... da li putujes avionom, autobusom ili sopstvenim kolima...koliko nocenja..sve su to finese na osnovu kojih se odlucujes za aranznam..
e sad primetio sam da kod nasih ljudi postoji jos nesto..uzmu najjeftinije moguce i onda im svasta smeta..hebiga treba da si svestan sta uzimas i da se dobro raspitas pre uzimanja sto u agenciji sto preko foruma od ljudi koji su tamo vec bili i otprilike ces znati sta da ocekujes...naravno prevare kao sto si ih ti imala su druga stvar i na to treba reagovati.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top