TURISTIČKE AGENCIJE - grdite, pohvalite, upozorite...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
prošle godine odlično odradili Krf. neke ljude smo sreli dole na plaži, i bili su prezadovoljni, a neki moji drugari su bili u hotelu Oskar (nemaju ga ove godine u ponudi) i bilo je ok. čak su po dolasku dobili skromniji ručak za dž. mislim da su vrlo profesionalni, pogledaj im katalog, imaš detaljnu legendu za svaki deo usluge (tipa BP - balkon pogled na park, ili H - frižider itd). vreme će pokazati...
 
jerotije:
Prica se da su ok i da jedno dete ima gratis !

Cula sam i ja da su OK ali me izludjuje ta reklama da 1 dete ima gratis. Oni svu reklamu baziraju na tome a tu u stvari uopste ne zavisi od njih vec od politike hotela. U svim hotelima na svetu deca do 2 god idu besplatno, u vecini je besplatno do 6 godina, a manjem procentu je besplatno do 12 god. Znaci kako hotel odredi tako ti je. A inace ako je neko bolje zagledao ni to nije bas tako besplatno kako oni kazu.
Npr aranzman u 1/2 sobi po osobi 349 EUR, a u 1/2 + 1 dete 359 EUR. Znaci da je automatski uzimaju 20 EUR za "besplatno" dete.
 
gagily:
"puni su kao brod,a zinulo im d..e za 3 dana"!!!???? Ljudi su sve posteno platili.
mislim da sam čula sličan komentar na aerodromu,
kada sam čekala da mi ispiše kartu....
jer sam ostala tri dana duže...na "račun kontikija"
naravno to je bila samo kompenzacija za ono što sam platila a nisam dobila...
ali istu rečenicu!!!!
pogledala sam je i ona se sledila, nisam reagovala,
ali mi je dosta bilo da me je registrovala.
mislim tamo reps imaju moć do jaja
agencija i nema pojma koliko se oni jadno ponašaju prema putnicima!
 
Dakle roditelji od mog decka su se dvoumili izmedju Royal Wings-a, Iberotel Serra Palace,
Delphin Palace i Delphin De Lux! Devojke na salteru su im rekli da u Royalu nema mesta a da je od preostalih ubedljivo najbolji Serra jer je novootvoren hotel, okruzen luksuznim hotelima i da oni uopste ne bi razmisljali kada bi uplacivali! Danas se javljaju oni ocajni, kazu hotel katastrofa, slicno iskustvo kao sa ovim sto su bili u JOY-u, naravno iz agencije nigde nikog! Uzas zivi! Na svu srecu na kraju su nekako uspeli da uz doplatu odu u Pine Beach gde su letovali pretprosle godine i bili zadovoljni! Naravno sve ovo je bilo izvodljivo uz doplatu! Toliko o tacnim informacijama!!!!!
 
Ja na zalost spadam u te sto su nadrljali u Joy-u , ali sad vec imam malko iskustva kako sa Tursko tako i sa Kontikijem... Svi hoteli koje su hteli roditelji od tog decka su ekstra, ali je serra stvarno najnovija . Kazu ljudi koji su bili da nema jednog jedinog stabla drveta u celom kompleksu. Mi imamo malo dete te nam treba 'lad , ali su i nama to ponudili, kao ekstra. Sramota je prava to sto su im trazili doplatu,ovi moji iz joya su mogli bez doplate da promene hotel kad su se pobunili. Al je drndanje trajalo i po 5 dana... Tj sve dok rodbina nije skandal napravila u Bg. Tad su im ponudili premestaj u Pine beach za dz...
Meni je licno Gdja vodic trazila lovu za doplatu ali sam je ja samo "ljubazno" obavestila da nemam nameru da im platim nista , tj da mogu samo oni meni da vrate lovu , jer je hotel tj klub kanta. Posle me vise nije ni pitala za pare, a nismo je ni vidjali...Nekima je cujem trazila 700 evra kao doplatu za pine beach..Bezobrazluk nevidjeni...
Usput ako ima neko ko treba da ide u Pine beach , imam informaciju od vodica Kontikija koju licno poznajem a radi bas tursku da je Klub skoro potpuno prazan , tako da mesta ima , ali drustva bas i ne . Inace Pine beach klub je STVARNO EKSTRA , nemam reci da opisem kako prijatna atmosfera i gostoprimstvo. Hrana super, ambijent fantazija... Toplo preporucujem pogotovo ako imate malu decu... Za mlade ipak nije , jer van kompleksa nema apsolutno NISTA. Hoteli, hoteli i samo hoteli...

Cujem pre neki dan na tv onog bradatog jarca Micica iz Kontikija kako kaze da su turisti krivi sto se ljute na njih , jer all inclusive od 300 evra i onaj od 1000 evra ne mogu biti isto. Ma keve ti...I jos kaze on da mu nije jasno kad se bune sto su lose sobe kad u njima samo prespavaju...E bas bi volela da vidim sobe u kojima on odseda , dal su strokave i sa zakucanim prozorima, i sve to za 800 evrica po osobi... Sumljam da ga jedu komarci kao nas u Joy-u. Istu su mi tu pricu prosuli u kontikiju kao odgovor na konfor soba u Joy-u a ja BUDALA nasela. Kao malo su skromnije. Cuj SKROMNIJE....Ocajneje prava rec ...

Ljudi , sa ovima u Kontikiju se pod hitno treba obracunati . :oops: sto fizicki-sto psihicki, pa sta bude.... Gore od ovoga ne moze... :evil:
 
gagily:
I moja prijateljica ima isto iskustvo. Isli su na apsolventsku u Prag i ukrali su im jedan dan! Kontiki, cuvena angecija. Poznanicima su ukrali 3 dana na krstarenju mediteranom! Komentar zaposlenog je bio "puni su kao brod,a zinulo im d..e za 3 dana"!!!???? Ljudi su sve posteno platili.

Kako mislis "zavrnuli"? Ja bila prosle godine i sve je bilo ok...a planiram i ove ... pa da znam ako je bio neki problem :-)
 
gudajoka:
Cula sam i ja da su OK ali me izludjuje ta reklama da 1 dete ima gratis. Oni svu reklamu baziraju na tome a tu u stvari uopste ne zavisi od njih vec od politike hotela. U svim hotelima na svetu deca do 2 god idu besplatno, u vecini je besplatno do 6 godina, a manjem procentu je besplatno do 12 god. Znaci kako hotel odredi tako ti je. A inace ako je neko bolje zagledao ni to nije bas tako besplatno kako oni kazu.
Npr aranzman u 1/2 sobi po osobi 349 EUR, a u 1/2 + 1 dete 359 EUR. Znaci da je automatski uzimaju 20 EUR za "besplatno" dete.
Bravo! I ja sam to zapazila,ali mrzelo me da pisem.Uslovi su mesoviti-to je tako i kod drugih agencija.Ali...treba se setiti...
 
mirka,svaka cast na odlucnosti! nadam se da ces nesto uspeti da uradis..pa zar pored sveg maltretiranja u ovoj srbiji jos i da placamo za to...?red je da se stane na put neprofesionalizmu...ja imam proslogodisnjeg loseg iskustva sa nekom manjom agencijom,a za kontiki sam uvek milila da je iznad toga....sada vidim da ovde nista,ali bas nista ne moze da funkcionise kako treba...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top