Tuđman: Slobo, bićemo najbolji saveznici !

Он их оставио? А ко је ухватио џаду и пре испаљеног метка? Где је била та велика војска РСК на челу са минџ... книнџама?
Ко је возио оне џипове од Бијељине до Книна у време кад ни РС ни РСК „нису имале метка“. Ко је оно пуцео у празна брда када је каснила испорука оружја? Ко је оно продавао ХВО-у и Армији БиХ муницију за 3 марке по метку?

Када је предао Сарајево - МИЛОШЕВИЋ ИЗДАЈНИК! А је л’ жали неко данас у РС за оним што и сами зову Исламабадом?

А шта је требао? Да прихвати политику скини си да те нагузим? „Слоба издајник неће да пусти НВ организације у Србији!“

СРБИЈА У ЈЕВРОПИ ЈЕ, АЛИ ТЕБЕ ТО НЕ ДОТИЧЕ!
ЗА ИДЕАЛЕ ГИНУ БУДАЛЕ!

Певао исти онај који је по Крајини правио четновизије.

Кад видим какви су медиокритети нападали Милошевићи знам да је за све њих он био Господин и Друг.
 
Он их оставио? А ко је ухватио џаду и пре испаљеног метка? Где је била та велика војска РСК на челу са минџ... книнџама?
Ко је возио оне џипове од Бијељине до Книна у време кад ни РС ни РСК „нису имале метка“. Ко је оно пуцео у празна брда када је каснила испорука оружја? Ко је оно продавао ХВО-у и Армији БиХ муницију за 3 марке по метку?

Када је предао Сарајево - МИЛОШЕВИЋ ИЗДАЈНИК! А је л’ жали неко данас у РС за оним што и сами зову Исламабадом?

А шта је требао? Да прихвати политику скини си да те нагузим? „Слоба издајник неће да пусти НВ организације у Србији!“

СРБИЈА У ЈЕВРОПИ ЈЕ, АЛИ ТЕБЕ ТО НЕ ДОТИЧЕ!
ЗА ИДЕАЛЕ ГИНУ БУДАЛЕ!

Певао исти онај који је по Крајини правио четновизије.

Кад видим какви су медиокритети нападали Милошевићи знам да је за све њих он био Господин и Друг.

To što su njega napadale razne budale ne znači ništa , recimo najgore fazlije i ološi na svetu mrze SAD ,pa to ne znači da su SAD divne i sjajne zato što su neke budale protiv njih .

Vojska RSK nikad nije bila velika i sjajna iz prostog razloga što je bila dirigovana i Beograda , neorganizovana , kao i zbog realnih kapaciteta jer je RSK imala stanovika (samim tim i vojske) preko 10 puta manje od ostatka Hrvatske ,a to što je postojala i opstala 4 godine je bilo samo zato što je Tudjman morao da se uveri da Beograd neće reagovati da ih brani , tek kada je krajem 94. i početkom 95. dobio uverenje da Srbija neće reagovati ,onda ih je u dva navrata u Bljesku i Oluji počistio za 3 dana .

RSK nije mogla opstati bez Srbije , vlast Srbije i njene službe su je i stvorile i kasnije pustile niz vodu ,što je bio do muda govnarski i jajarski potez jel su im onda još 1990., pre izbijanja rata trebali reći da ne računaju na Srbiju i da postignu dogovor o kakvom takvom životu u okviru Hrvatske,možda ne bi imali punu i široku autonomiju ,al bi svakako ostali tamo , imali veća prava nego sad , a što je još važnije ne bi izginuli , ostali bez imovine i na kraju morali da napuste "vekovna ognjišta" .
 
?

Кад је и ко је одбио Z-4?
Србија је све до збацивања тог споразума давала подршку РСК. Је л’ то била разумна одлука?
А шта је био коментар представника РСК? „Хрвати су и раније кршили договоре, па зашто би поштовали овај?“ Свашта. И због тога је споразум погажен.

И након свега тога ти би да Србија срља у рат. Захтеви РСК су били нереални и неразумни.
 
Јавна је тајна да су Слоба и Сраки тајно сарађивали. Могли смо хладно да збришемо Хрватску са мапе свеа да се Слоба није договорио са Сракијем.
DOGOVORIO ???? Au što se dogovorio...!!!
Izgleda da je njega njofra samo držao na distanci pričajući mu šta ovaj želi da sluša, ili svirao mu omiljenu muziku dok na drugoj strani odradi Kordunaše...

Sloba je još samo jedan u nizu koji ne naseo na Hrvatske laži i podmetanja...
 
To što su njega napadale razne budale ne znači ništa , recimo najgore fazlije i ološi na svetu mrze SAD ,pa to ne znači da su SAD divne i sjajne zato što su neke budale protiv njih .

Vojska RSK nikad nije bila velika i sjajna iz prostog razloga što je bila dirigovana i Beograda , neorganizovana , kao i zbog realnih kapaciteta jer je RSK imala stanovika (samim tim i vojske) preko 10 puta manje od ostatka Hrvatske ,a to što je postojala i opstala 4 godine je bilo samo zato što je Tudjman morao da se uveri da Beograd neće reagovati da ih brani , tek kada je krajem 94. i početkom 95. dobio uverenje da Srbija neće reagovati ,onda ih je u dva navrata u Bljesku i Oluji počistio za 3 dana .

RSK nije mogla opstati bez Srbije , vlast Srbije i njene službe su je i stvorile i kasnije pustile niz vodu ,što je bio do muda govnarski i jajarski potez jel su im onda još 1990., pre izbijanja rata trebali reći da ne računaju na Srbiju i da postignu dogovor o kakvom takvom životu u okviru Hrvatske,možda ne bi imali punu i široku autonomiju ,al bi svakako ostali tamo , imali veća prava nego sad , a što je još važnije ne bi izginuli , ostali bez imovine i na kraju morali da napuste "vekovna ognjišta" .

hebate kako ovo izdajnički zvuči, ka da san ja pisa, repka
 
Tako se i tvoja braća Ustaše naslađuju srpskom krvlju u Jasenovcu...

Svi nacionalisti ista govna.
Чуј ти њега који једну државу назива „шумско-рурално творевином“ а њене држављане „дивљацима“... Баш у духу социјал-демократије.

Ја да сам онда био пунолетан, заговарао бих останак БиХ у Југославији. Сигурно се не бих приклонио исламском фундаменталисти.
 
Ех, ти прохујали дани када су се земље стварале на салветама у Карађорђеву....
А могли су лепо да зову мене да ја то нацртам у PSh. :ljutko:
brokem.jpg

А када се Бабо врати... :zurka:
 
aaaaaaaaaaaa ma zaboravija san , meni ti ovo rekreacija pa ne pamtim, smijem se samo jedan dan
А не сићам да си смија... :think:
That's right. ;)

Prevedi ovo svome predsjedniku...:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
Ене... коме? Шта?

Далеко си ти јаране од социјал-демократије. ;)
Ош у Југославију?
 

Back
Top