tromesecje

ustavri od razrednog staresine,moja razredna je izbacila vec 4 ucenika iz mog razreda,a u razredu kod moje tetke jedan Medjed(tako se preziva)ima 150 neopravdanih,i ona nece da ga izbaci(kaze dusa je boli da ga izbaci)
 
AnaBg:):
ustavri od razrednog staresine,moja razredna je izbacila vec 4 ucenika iz mog razreda,a u razredu kod moje tetke jedan Medjed(tako se preziva)ima 150 neopravdanih,i ona nece da ga izbaci(kaze dusa je boli da ga izbaci)

cek cek a rekla si da tvoja tetka beshe radi u hemijskoj :confused:

ako je tako onda ja poznavam doticnog medjeda
 
Huh....Dobro je....Taman sam pomislila da je to taj isti.A odakle ti znas medu (onog na koga ja mislim,sto ga ja znam..).Pa iskreno da ti napisem bilo mi je malo cudno da on ide u hemijsku posto sam cula da ide u muzicku al reko da vidim da nije kojim slucajem promenio opredeljenje...:D
 
Lamborghini:
Huh....Dobro je....Taman sam pomislila da je to taj isti.A odakle ti znas medu (onog na koga ja mislim,sto ga ja znam..).Pa iskreno da ti napisem bilo mi je malo cudno da on ide u hemijsku posto sam cula da ide u muzicku al reko da vidim da nije kojim slucajem promenio opredeljenje...:D

preko jedne devojke koja isto ide u muzicku
 
*Necu da otkrivam toplu vodu na saksiji!(Jadranka)
*Postavicu vam nekoliko pitanja bez odgovora...(Jadranka)

Ahahha

Jadranka:
--Onaj ko zna neka mi digne ruku!
--Indirektno idemo da direktno odgovorimo na pitanje
--....gaje svoje porodice...
-- Sta je to transparentno? Kakve folije imate? Metalnu i...?

Srpski- Romeo i Julija
MK>> Mislim da njihova smrt unosi zivinu u dramu.


Imam ja svesku sa time, al sad ne mogu da je nadjem...
 
Lamborghini:
MEDU?????Jel on svira gitaru?
Meda, faca iz muzičke? Znam i ja Medu, upoznala me Kaja...Inače taj Meda je trenutno kažnjen i ima izlaz do 22....Heheheehe...Ah samo da ga ćujte kako priča...Bila je Marija u pravu kada je ono rekla...Znaš na šta mislim je li majo....
 

Back
Top