Tripovi

Ne retko i devojka traže..... z;)



Ne bojte se.....Kurir to radi profesionalno.....:zelenko:


Gledaj.....kada imaš rodbine da popuni omanji seoski stadion, i svi se ponašaju ko Šošoni iz rezervata.....i živiš u kući, moraš da se zalokotiš, jer kada dođu, prvo zvone po 100god, pa onda obilaze iza kuće zaviruju u prozore, osluškuju, ko da su kriminalistička policija.....z:hm:
Sećam se jednom kada mi je navrno ujak i počeo da se dernja pred kućom tako se on inače najvljuje....leto već predveče.....ja gola voda.....brzo istrčim napolje....navuko na brzinu neki šorc i majcu......jedva labuda okrenem nadole.....ali se i dalje poznaje....pa sam se savio malo u leđima.....tek on mene počeo da ispituje šta mi je? z:(( z:(( z:(( Ja poludeo, seo on počeo da mi govori kako se sa leđima nema zajebancije....pa kada mi je održao pridiku onda mu treba brusil'ca došo po nju....pa još onda počeo da mi drži neko predavanje o njoj....sve u svemu kada sam se vratio.....prošlo me....a i nju........z:hm:

ma znam te situacije...pa i ja zivim sa kevom u stanu..sve se cuje :lol:
on za svojima u kuci moz svaki cas neko da se zaleti u sobu...i desavalo se svasta...ponekad se zamandaljimo ponekad zaboravimo...ko ce se bre seti svaki put

nema nista "lepse" nego kad ti "svekrva" uleti u sobu da cavrljamo a vi ispod pokrivaca krenuo striptiz :zcepanje: ili "tasta" u kupatilo dok se tusuras :zcepanje:...al ebi ga...sta znam...ljudi smo...sto bi rekli nasi smo...sta da se radi.... sve je to za ljude...ionako se zna sta radite :lol:..nesto se ne stresiramo previse...vise je smesno...okrenes na salu pa ti mnoge stvari budu lakse...mora se da se ne osedi :lol:
 
Poslednja izmena:
A to nedavanje u goozu je bas ritual :lol:
Mislim, ne morate vise da pominjete to da ne date u goozu, evo dacemo vam neko ordenje, neke kolajne pa da se zna vise, da ne ponavljate svako malo

Sto se mene tice, nemam nikakav poseban ritual. Pod ritualnom valjda podrazumevamo neku gotovo prisilnu radnju koju moramo da obavimo inace se osecamo nelagodno ili cak ne mozemo da pristupimo nekoj aktivnosti.
Dakle ako tako definisemo, nemam
 
A to nedavanje u goozu je bas ritual :lol:
Mislim, ne morate vise da pominjete to da ne date u goozu, evo dacemo vam neko ordenje, neke kolajne pa da se zna vise, da ne ponavljate svako malo

Sto se mene tice, nemam nikakav poseban ritual. Pod ritualnom valjda podrazumevamo neku gotovo prisilnu radnju koju moramo da obavimo inace se osecamo nelagodno ili cak ne mozemo da pristupimo nekoj aktivnosti.
Dakle ako tako definisemo, nemam

sto se ti bunis...pa ti daj guzu ko ti brani :zimag:
 
e i ja najvise ispizdim kad mi zazvoni tel. ali na zalost ne mogu da iskljucim.. jer bi onda nastala opsta potera...

joj blama, jednom sam se javila u sred posla.. :D sedela sam msm bila.. D: i... :D hahahahahahaha! :rumenko:
 

Back
Top