Trenutak istine

Šta mislite o sou programu Trenutak istine?

  • Redovno je gledam, nisam propustio/la nijednu epizodu. Jednostavno je obožavam.

  • Ponekad je gledam. Mislim da je OK.

  • Užas!!!!!!!

  • Nemam mišljenje.

  • Redovno je gledam, nisam propustio/la nijednu epizodu. Jednostavno je obožavam.

  • Ponekad je gledam. Mislim da je OK.

  • Užas!!!!!!!

  • Nemam mišljenje.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Šta mislite o ovom šou programu na tv Pink?

Ja mislim da je to jedna od najgorih emisija na našim kanalima.

Ova emisija je samo kopija američkih, davno odgledanih, radi se o tome da se ljudi predstave u najgorem od najgoeg svetla, da bi ostatak rulje, goja, ili širokih narodnih masa mogao da se oseća superiorno, kako neko pred rođenom majkom u publici, izjavljuje da je vršio ili vršila felacio u toaletu neke železničke stanice, ili da je uradila izvesnu emocionalnu uslugu, za naknadu od 10 eur.

Prosto neverovatno, ali sledeći logiku, priznao bih i da sam ratni zločinac, homoseksualac, narkoman, špijun, diler droge, šta sve ne, pa neka se ceo virtuelni svet smeje i zgražava, a meni ostaje tih , ne znam koliko 100.000, 500.000 dinara, bez trunke uloženog rada.

Smejte se koliko hoćete, ali, koliko vidim, radnici štrajkači, koji daleko gore stvari čine od gore opisanih, svaki dan, jedva da sastave i desetinu gornjih iznosa. . . godišnje.

Pa ko je tu lud najposle, što bi rekao Balažević Đorđe.
 
odgledala sam jednom delic emisije da bih videla o cemu se radi... uzas!!! ljudi za sitnu lovu iznose bljuvotine iz svog zivota, koliko vidim u stampi neretko i gube sve. a zatim se raspadaju brakovi, porodice...
mislim da bi taj "show" trebalo zabraniti!
 
To je priprema za Novi Svetski Poredak da se naviknemo da ce sve znati o nama kroz mikrocip i kamere kojih ce biti na sve strane. Isto je i sa Velikim Bratom i ostalim zavrzlamama koje ljudi prihvataju zdravo za gotovo.

zanimljivo je da Veliki Brat takodje ima Svevidece oko kao i piramida na americkom dolaru:
Big-Brother-Logo-10.jpg

illuminati_dollar.jpg
 
Ajoj ljudi kud vi odoste...:eek:
Mislim da ovde treba da budu najsrećniji sociolozi psihijatri i ostali stručnjaci ove fele.
Oni bi mogli u epizodama serijala naći obilje materijala za svoja istraživanja...besplatan uzorak.:lol:..u svemu lošem, naći i nešto dobro...:cool:
Kao uostalom i svi ostali rialiti show-ovi...a ima ih...
:think:Ladno može da se uradi i neka doktorska teza. Čudni ljudi izmileli iz svojih jazbina
i tražeći svojih Vorholovskih 15 minuta, to i nalaze na ekranima bastiona morala i etike
na našem medijskom nebu pink, b 92, fox i svi ostali koji imaju na svom programu ovakve gluposti i bljuvotine..:confused:.
 
Ova emisija je samo kopija američkih, davno odgledanih, radi se o tome da se ljudi predstave u najgorem od najgoeg svetla, da bi ostatak rulje, goja, ili širokih narodnih masa mogao da se oseća superiorno, kako neko pred rođenom majkom u publici, izjavljuje da je vršio ili vršila felacio u toaletu neke železničke stanice, ili da je uradila izvesnu emocionalnu uslugu, za naknadu od 10 eur.

Prosto neverovatno, ali sledeći logiku, priznao bih i da sam ratni zločinac, homoseksualac, narkoman, špijun, diler droge, šta sve ne, pa neka se ceo virtuelni svet smeje i zgražava, a meni ostaje tih , ne znam koliko 100.000, 500.000 dinara, bez trunke uloženog rada.

Smejte se koliko hoćete, ali, koliko vidim, radnici štrajkači, koji daleko gore stvari čine od gore opisanih, svaki dan, jedva da sastave i desetinu gornjih iznosa. . . godišnje.

Pa ko je tu lud najposle, što bi rekao Balažević Đorđe.

Tačno, ali opet nisu svi spremni da urade sve za pare, ma kolike one bile. Mada je bolje i to nego seći sebi prste i druge delove tela. A da li oni stvarno dobiju tolike pare? Pa, skoro svi izgube na kraju. Mislim da se nikada ne bih prijavila za tu emisiju, ma ni za sve pare ovoga sveta. Ni u taj, ni u bilo koji drugi rijaliti šou. Poslednje što želim je da se moja majka stidi pred svetom što me je rodila takvu nakaradnu.:):):)

S druge strane, nužda natera ljude na svašta. Nekima stvarno trebaju pare, a neki bi samo da se pojave na tv-u po svaku cenu. A tv Pink je tu da ih sve eksploatiše.
 
Poslednja izmena:
odgledala sam jednom delic emisije da bih videla o cemu se radi... uzas!!! ljudi za sitnu lovu iznose bljuvotine iz svog zivota, koliko vidim u stampi neretko i gube sve. a zatim se raspadaju brakovi, porodice...
mislim da bi taj "show" trebalo zabraniti!

Apsolutno se slažem sa tobom, ali ne znam da li si čula da navodno pola države gleda tu emisiju. Ljudi vole gadosti. To je tužno, ali ja činjenica.

Samo, dosad se nije javio niko od te gomile ljubitelja.:think:
 
Bas sam u sredu gledala taj kviz...Nisam mogla da verujem da postoji onakav covek da pred zenom prica kako je vara sve vreme tj. 18 god. braka, da je zaljubljen u komsinicu, da je spavao sa njenom sestrom i sebe smatra najvecim frajerom u selu (mislim uzas!):dash: A ona jadnica samo se nesto smeska, pa kao nece da se razvede zbog dece :besna: Ja bi ga ubila na licu mesta, doduse nikada sebi ne bih dozvolila takav "luksuz" da zivim sa takvim degenom. I sad ona treba da ode kuci sa njim, kao da nista nije bilo, a cela Srbija gledala, a tek njihovo selo... Ne znam, zaista ne znam, ali verovatno smo zato i stigli dokle smo stigli kada postoje fanatici koji se nadaju da ce da se obogate na racun iznosenja prljavog vesa iz svog braka.
 
Nije loše ni pogledati i nasmejati se tome dokle ljudska glupost seže, pokazujući se pri tom u svom sjaju dajući učesnicima tračak nade da će kući otići punih džepova. Malo ih je dosad osvojilo neki novac...
 
Bas sam u sredu gledala taj kviz...Nisam mogla da verujem da postoji onakav covek da pred zenom prica kako je vara sve vreme tj. 18 god. braka, da je zaljubljen u komsinicu, da je spavao sa njenom sestrom i sebe smatra najvecim frajerom u selu (mislim uzas!):dash: A ona jadnica samo se nesto smeska, pa kao nece da se razvede zbog dece :besna: Ja bi ga ubila na licu mesta, doduse nikada sebi ne bih dozvolila takav "luksuz" da zivim sa takvim degenom. I sad ona treba da ode kuci sa njim, kao da nista nije bilo, a cela Srbija gledala, a tek njihovo selo... Ne znam, zaista ne znam, ali verovatno smo zato i stigli dokle smo stigli kada postoje fanatici koji se nadaju da ce da se obogate na racun iznosenja prljavog vesa iz svog braka.

I još ona kaže da je on dobar muž :dontunderstand: A on tvrdi da je normalan, iako se pali na životinjke.
 

Back
Top