Treći brak

Woohoo ..a za one koji su 25 god u ljubavi, za njih ljubav ne postoji? Samo ko kaže Da i stupi u bračnu zajednicu 3+x
Haha...kokulzije inklulzivnih : )

Znam.Natu Bekvalac i slične slučajeve...tj.čuo sam.
 
Ovi sa vise od 2 braka su oni sto na brak gledaju kao na interesnu zajednicu b(dobra mu je penzija :zcepanje: ).. ovi razocarani odustaju posle prvog braka i ne bi ponovo prolazili kroz isto, žele mir..
 
Свако може да погреши, лоше процени, испадне наиван...
Али када неко бира увек погрешне, по неком обрасцу, то онда јесте патологија.
Зато има људи који стално мењају, и стално су незадовољни, а има оних и који умеју да се скрасе, не зато што нешто трпе него зато што су нашли блиско биће.
 
Kao klinačka doskočica "Treći put svako mora".
A šta im drugo i preostaje....u tim godinama...
Svaka ljubav je različita o u mladosti, a u zrelosti/.starosti ne može da bude istog intenziteta i istog motiva kao kad si mlad ..
P.S. matori su za brak svi preko 30. Vanbračna zajednica je okej, isto...izjednačena po svemu.ne mora ni brak.
 
Kao klinačka doskočica "Treći put svako mora".
A šta im drugo i preostaje....u tim godinama...
Svaka ljubav je različita o u mladosti, a u zrelosti/.starosti ne može da bude istog intenziteta i istog motiva kao kad si mlad ..
P.S. matori su za brak svi preko 30. Vanbračna zajednica je okej, isto...izjednačena po svemu.ne mora ni brak.
Зато поштовање и одлука јесу кључни. Онда је и навика лепа а не досадна.
 
Свако може да погреши, лоше процени, испадне наиван...
Али када неко бира увек погрешне, по неком обрасцу, то онда јесте патологија.
Зато има људи који стално мењају, и стално су незадовољни, а има оних и који умеју да се скрасе, не зато што нешто трпе него зато што су нашли блиско биће.
Previše je ljudi na svetu da mislimo da nam samo ta jedna osoba odgovara. Mislim da bi mnogi ljudi mogli da nam budu isto tako bliski.
 
Свако може да погреши, лоше процени, испадне наиван...
Али када неко бира увек погрешне, по неком обрасцу, то онда јесте патологија.
Зато има људи који стално мењају, и стално су незадовољни, а има оних и који умеју да се скрасе, не зато што нешто трпе него зато што су нашли блиско биће.
Ovo sam i ja pomislio...
Međutim, sad kontra....imam druga dva, da ne izgleda kao neko opšte mesto, al ima tu neke istine. Živeli sa devojkama, one super, al oni ne vole da budu, u stvari, u vezi. Prolaze godine. Devojka ode iz njihovog života i onda oni slučajno naprave dete nekoj, a i kad su se venčali, razveli su se.

Oni su sebični ljudi.

Ako hoćeš da budeš sam - budi, al nemoj da dr*aš druge, možda imaju druge planove, što ih mučiš.
 
Ovo sam i ja pomislio...
Međutim, sad kontra....imam druga dva, da ne izgleda kao neko opšte mesto, al ima tu neke istine. Živeli sa devojkama, one super, al oni ne vole da budu, u stvari, u vezi. Prolaze godine. Devojka ode iz njihovog života i onda oni slučajno naprave dete nekoj, a i kad su se venčali, razveli su se.

Oni su sebični ljudi.

Ako hoćeš da budeš sam - budi, al nemoj da dr*aš druge, možda imaju druge planove, što ih mučiš.
По мени је сасвим поштено ставити до знања да ниси за брак ако видиш да друга страна то жели. Или да не желиш децу/или не можеш да их имаш. Па друга страна одлучи да ли жели са тим да се носи или не. Свако има право да кроји живот по своме.
Али завлачење јесте себично.
Уосталом, трудноћа није услов за брак. То што неко направи дете не значи да мора да се венча. Али је пиз.да ако не учествује у животу детета.
 
По мени је сасвим поштено ставити до знања да ниси за брак ако видиш да друга страна то жели. Или да не желиш децу/или не можеш да их имаш. Па друга страна одлучи да ли жели са тим да се носи или не. Свако има право да кроји живот по своме.
Али завлачење јесте себично.
Уосталом, трудноћа није услов за брак. То што неко направи дете не значи да мора да се венча. Али је пиз.да ако не учествује у животу детета.
Baš tako...
 
И рекла бих, и на основу личног искуства да много зависи и са ким си. Како утичете једно на друго.
Ево, отац мог сина никако није био за мене, тај однос је био хорор. Ноћна мора. Али сада је већ дуже време са једном женом, рекла бих изузетно добром женом (не познајем је али из приче сина заиста све најбоље чујем), са којом се очигледно слаже. Очито је она умела да пробуди у њему нешто позитивно.
 
Previše je ljudi na svetu da mislimo da nam samo ta jedna osoba odgovara. Mislim da bi mnogi ljudi mogli da nam budu isto tako bliski.
Али, колике су шансе да их упознаш толико?
Ја сам мало досадњикава женица. Ако имам нешто што ми одговра, не трчим да пробам нешто друго, само зато што је ново. Превелика је то цена да се изгуби оно право. А човек је по природи често проклет, па мисли да је тамо нешто још боље.
 
Али, колике су шансе да их упознаш толико?
Ја сам мало досадњикава женица. Ако имам нешто што ми одговра, не трчим да пробам нешто друго, само зато што је ново. Превелика је то цена да се изгуби оно право. А човек је по природи често проклет, па мисли да је тамо нешто још боље.
Da, više je napisano zbog toga što je to i stvar odluke, dobro je, gradim to, uživam i ne tražim bolje.
 

Back
Top