Traže se sankcije za profesoricu Silajdžić, zbog stava da je proslava 9. januara legitimna

Onda ne razumem poentu komentarisanja ako već sumnjaš u naše poštovanje pravilnika..
Objasniću ti, pošto si zaključala ničim opravdano temu, a ne pišem u pp nikome od "vas", ovo je bila fantastična prilika da ti kažem da si postupila pogrešno. I ti i Đavolčić, i da ti kažem da si dokazala ono što odavno tvrdim, ravnopravnost na Krstarici ne postoji..
Sad bih te zamolila, pošto sam te objasnila, da me poštediš daljih citiranja, neću odgovarati.
 
Objasniću ti, pošto si zaključala ničim opravdano temu, a ne pišem u pp nikome od "vas", ovo je bila fantastična prilika da ti kažem da si postupila pogrešno. I ti i Đavolčić, i da ti kažem da si dokazala ono što odavno tvrdim, ravnopravnost na Krstarici ne postoji..
Sad bih te zamolila, pošto sam te objasnila, da me poštediš daljih citiranja, neću odgovarati.
Dozvolu za citiranje nemamo u pravilniku, prema tome moram ti ukazati ne neke pogrešne percepcije: ako malo bolje pratiš moje moderisanje , primetićeš da sve teme, nevezano za autora ili nacionalonst, a raspiruju ionako preveliku nacionalnu mržnju, redovno zaključavam ili brišem, kažnjavam. Naravno da mnogim moderatorima a i meni promaknu takve stvari,zato sam i zamolila da se prijave takvi postovi. Tek ako ne reagujem u tim slučajevima ili primenim duple aršine, imaćeš potpuno pravo da izjaviš navedno u tvom postu.
 
Da me nećeš ti ograničavati i sputavati?
тебе нико не може да ограничи. поготово око броја лажних никова. ај то ал што не памтиш шта причаш о себи на једном нику, а после сасвим друго...
бамби те је лепо подсетила на лажи које си претходно износио...

пардон ''исносила''... :rotf:
 

Back
Top