Travian

Koji vam je nick u igri i koja pozicija?Meni se igra tolko svidela,da sam morao da napravim na srpskom,bosanskom i hrvatskom account.
Na Srbskom nick mi je jankov,na hrvatskom jankovi a na bosanskom jankov
 
Evo nekoliko pitanja:Koji narod i koja pozicija za start je najbolja.E to mi recite pa da se ko covek registrujem i udjem u neki savez

Uzmi gale.

Kako bre mozete da igrate na nasim serverima? Pa nije ni cudo sto se smorite. Com serveri su najbolji kada se cepas sa internacionalnom ekipom.Mi upravo zavrsili na com2 bila ludnica. Jedino sto smo svi bili pocetnici pa smo ucili to nam je bio hendikep ali na kraju smo bili 22.alijansa a i uspeli smo da zveknemo WW jednom i to sa preko 100000 vojnika plus smo bili u jednoj velikoj grupu alijansi BGS/Hellas.
100 puta je zanimljivije nego na nasim serverima.Ja poceo i na nasim ali ugasio nalog posto je glupo.Na com je show program tj bar je tako bilo sada na com2.Znam ovaj Zikica igra to vec duze i recimo ima onaj neki grabun on je bolesnik i sigurno jos par likova.Mi smo sada na com2 svi upali onako pa smo bili razbacani ali smo bili zajebani pa nas niko nije smeo farmovati.Ali ako bi dogovorili stranu recimo SE i krenuli od starta bila bi fina igra.

t9gvup.jpg



Mozda bi trebala ekipa sa srpskog servera da se izdogovara pa kad se restartuje ovaj com2 server recimo da uleti na njega i da razvaljujemo zutace ( ovo kazem posto smo se mi sa filipincima bas klali) i ostalu gamad na internacionalnom nivou.Da se napravi 1-2 jake SRB alijanse.
 

Back
Top