Quantcast

Tranzitni Saturn i Jupiter

• Začetnik teme Abraksas
  • Datum pokretanja

UranUranius

Početnik
Poruka
33
Jupiter u Ribama........u sedistu je....te je jak, ali pasivan.
U 12. polju........predstavlja zastitu u vezi svega sto predstavlja 12.polje, npr. u bolnici, zatvoru, na jako udaljenim, prekookeanskim mestima... i tako to...

Jedino nisi navela koje aspekte pravi.

mandrak-21

Aktivan član
Poruka
1.227
Milkana:
jupiter gradi trigon sa natalnim jupiterom te me interesuje kako ce se to odraziti...
Natalni jupiter je u ovnu u u 12 polju koje je u ribama. I jos je jupiter u kvadratu sa plutonom koji je u devici u 6 kuci koja je takodje u devici.
da ti malo uprostim ali cuvaj se da ne udjes ni kriv ni duzan u .konflikt sa opasnim ljudima u vezi posla,moglo bi znaciti da neko na poslu nesto muva i da si u dobrim odnosima sa njim pa ces morati da cutis i da uradis nesto sto se kosi sa tvojim principima,takodje moze znaciti i pritvor zatvor ali sa srecnim ishodom...nervnu napetost zbog toga pa kratka hospitalizacija,jer je tu i merkur prosao...

mandrak-21

Aktivan član
Poruka
1.227
Milkana:
au, hvala mandrak!
ma kako to nekima cudno zvucalo ali jupiter tkz.veliki dobrotvor ima malo cudne arsine.Iz licnog iskustva ti kazem da je meni u trenutku kad je prolazio na MC sto bi znacilo vrhunac karijere krenulo malo naopako na poslu .ali ko zna zasto je to dobro.Zato i ovo sto bude bilo kad je jupiter u pitanju nosi nesto dobro ali se kasnije oseti ma kako izgledalo tragicno u tom momentu

sevilja

Iskusan
Poruka
6.145
Meni natalno baš stoji sklonost gojenju. Em sam podznak Rak, em mi je Mo u Ca, em mi je Mo120 Ju, i za kraj Ju vladar 6. polja. :) Reagujem na svaki tranzit...mada, ono Mo180 Ne ( 6-8) me čupa- nervčik sam, pa sve što se zalepi brzo i ode.:roll:
Uništišmo temu čoveku-ženi.:idea:

vipcurlic

Domaćin
Poruka
3.567
Znachi, faktichki,da ce na mene Jupiter tek sada da deluje?
Poshto mi je vladar u jarcu?
Ne i ne, stani i polako, ne donosi zakljucke na precac. Piatanje ove teme je kako ce se ponasati, uopstenogledano to sto ce Jupiter planeta da se u narednih godinu dana krece kroz znak Jarca i stace to u globalu ili licno kome da donese. Tvoj jupiter deluje stalno kod tebe i samo je pitanje kako ce u tvom natalu ili solaru da se on postavi ove godine dok se krece kroz znak Jarca. Kod tebe bi to znacilo da prelazi 12 i prvo polje horoskopa i da se prati sta ce sa kojom ostalom planetom u natalnom horoskopu da "aktivira" i gde je i kakvo je to tvoje polje zivota u narednih godinu dana dok boravi u Jarcu. Vrlo je zahtevno objasnjavati sve do detalja pa prati temu, primere koje ce ljudi navoditi i ako pronadjes neke slicne aspekte kod sebe pokusaj da prepoznas da lice se to tebi desavati. ukratko bi to biloto, da ne bi vise zbunjivala i pretrpavala samu sebe..

Poruka
2.308
Znash shta mi je bilo zanimljivo. Svi su jedva chekali da jupiter udje u strelca ove godine, a meni je cela ova godina bila katastrofalna. Porusheno je sve shto sam godinama gradila na svakom polju, ili u najboljem sluchaju stagnira (zavisno od toga da li je ljubav ili posao)...
Pa nekako kontam da ce valjda ova biti bolja.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.