Transplantacija kose - Iskustva

Samopouzdanje nema iskljucivo veze sa fatanjem nekih riba, a ako (uglavnom mladim) ljudima smeta ta celavost ili recimo akne
po licu zasto da ne probaju da te smetnje uklone?
Samopouzdanje, samouverenost, jako je vazno i kod studiranja, trazenja posla, intrevjua koji su obavezni
za dobijanje posla, a kasnije i za neko napredovanje u "sluzbi".
Ja kazem da ima samo veze sa komplexima i nezreloscu,da ne idem dalje sa pogresnim prioritetima,kvarni zubi ,lepa zurka,isto kao i kajanje za uradjenim tetovazama u mladosti,sad tako sve kazu da iz istih razloga idu na plasticne operacije,a jedna u 1000 se dobro odradi,sve ostale zalis kad vidis jer znas da su komplexi
 
Ja kazem da ima samo veze sa komplexima i nezreloscu,da ne idem dalje sa pogresnim prioritetima,kvarni zubi ,lepa zurka,isto kao i kajanje za uradjenim tetovazama u mladosti,sad tako sve kazu da iz istih razloga idu na plasticne operacije,a jedna u 1000 se dobro odradi,sve ostale zalis kad vidis jer znas da su komplexi

To bi bio i moj stav, misljenje, al aj objasni coveku od dvadeset godina da opadanje kose i cela na vr glave
nije nista i da bi trebalo da ga boli DZoka za to.
 
Hvala druze ja se razmisljam vec duzi period i imam ponudu ovde u jednoj privatnoj klinici al ne znam koliko mogu da im verujem .. Da li je bolje ici u Tursku ili kao ti u Madjarsku ? Ponuda je oko 1500€
jbg, ne znam....
pogledaj rezultate klinike, sajt.... da li često vrše intervencije ili retko, tj koliko imaju iskustva...
slikaj pre i odmah posle intervencije kako bi video koliko graftova su ti prebacili i da bi mogao da pratiš napredak.

ono što je dobar znak i pokazatelj da je operacija uspela je da dlačice nastave da rastu iz tek presađenih graftova tokom prve-druge nedelje, tj da dlake dobiju na dužini par mm pre nego što opadnu, to je znak da su graftovi preživeli preseljenje.
 
I aj recimo da si dobio samopouzdanje,sta si s njim dobio u zivotu?jesi navato neku ribu,nisi,jesi posto foto model maneken sa podmladjivanjem 10 god ,nisi,samo se zentas pri svakom cesljanju da ne opadne koja dlaka i brojis za kolko su te para zeznuli
vidi, još me ni jedna devojka nije odbila otkad sam presadio kosu. taj statistički podatak ohrabruje.
možda ću imati bolji učinak, možda sada mogu imati svaku, a ne znam jer nijednu nisam pozvao na dejt nakon intervencije

 
"Nije te nijedna odbila" a nisi nijednu ni pozvao? :lol:
tako je.
ko zna kolikom broju riba sam tiha patnja i čekaju moj poziv nakon što su spazile moj novi friz....

travolta iz decembra prošle godine, nije važno što je hair system, pogledajte kako kul izgleda
hoću ovakvu rokersku jaknu, ali eko koža varijanta

tra.png
 
tako je.
ko zna kolikom broju riba sam tiha patnja i čekaju moj poziv nakon što su spazile moj novi friz....

travolta iz decembra prošle godine, nije važno što je hair system, pogledajte kako kul izgleda
hoću ovakvu rokersku jaknu, ali eko koža varijanta

Pogledajte prilog 643744
Imas na kineskim sajtovima ovakvu jaknu od plastike ( koju ti nezno nazivas eko koza)
za dvajes dolara.
 
imaš temu na pdf muškarci.
ja sam radio u mađarskoj, primilo se, prezadovoljan sam. imam usađen poneki jači graft u prvoj liniji doduše (u smislu da nosi više dlaka, tzv doll hair), ali nije strašno, ne izgleda veštački i slobodno češljanjem otkrivam prednju liniju kose što nisam očekivao da ću smeti gledajući neke rezultate sa jutjuba...
valja znati da se obično ne postiže gustina identična onoj koju smo imali u mladosti, ali odgovarajućim češljanjem može se stvoriti iluzija normalne gustine.
nije neka para, meni je izašlo manje od 2k e sa sve hotelom i prp tretmanom, a bukvalno te podmlade 10+ godina... bio sam norvud 4 aka ministar šarčević tip ćelavosti...
problem je što se alopecija nastavlja i realno će mi trebati još jedna intervencija u području koje se prostire iza presađenog, ali za sada je ok.


Zdravo, u kojoj klinici si radio tretman? Molim te na PP. Nov sam korisnik te ne mogu još slati poruke.
 
Cao svima koji se razmisljaju ili su vec uradili transplantaciju kose :) Ja imam problema sa kosom tj problem je sto je nemam i vec duzi period se razmisljam da uradim transplantaciju kose. Zamolio bih sve koji su radili ili razmisljaju da urade da podele iskustva da bi mi celavci znali sta da radimo :)
Cao Srđane
Ja sam radio transplataciju kose u augustu prošle godine u turskoj klinici koja se otvorila u Sarajevu. Bio sam skeptican kao i ti ali sam se ipak odlucio i nisam pozalio. Celavost mi je jednostavno smetala. Uskoro odlazim i na drugu seansu jer je moj problem zaista velik bukvalno nisam imao dlake na pola glave. Uradili su mi prednji dio i kosa je stvarno narasla jedva cekam da uradim i drugi dio. Klinika se zove Vatan Med i valjda se bave time u turskoj i jos nekim zemljama. Najbolje bi bilo da im se javiš i raspitaš se sta ce ti oni rec. Imaju svoj websajt i profile na fb ali mozes im pisati i na viber. Sretno
 
Poslednja izmena od moderatora:
Cao Srđane
Ja sam radio transplataciju kose u augustu prošle godine u turskoj klinici koja se otvorila u Sarajevu. Bio sam skeptican kao i ti ali sam se ipak odlucio i nisam pozalio. Celavost mi je jednostavno smetala. Uskoro odlazim i na drugu seansu jer je moj problem zaista velik bukvalno nisam imao dlake na pola glave. Uradili su mi prednji dio i kosa je stvarno narasla jedva cekam da uradim i drugi dio. Klinika se zove Vatan Med i valjda se bave time u turskoj i jos nekim zemljama. Najbolje bi bilo da im se javiš i raspitaš se sta ce ti oni rec. Imaju svoj websajt i profile na fb ali mozes im pisati i na viber +38761209700. Sretno
Koliko graftova su ti uradili i koja je bila cena? Ps. I koji je to Norvud, kada kazes da na pola dlake nisi imao kose?
Ps. Ja planiram da radim ove godine, stigao sam u fazu obilazenja klinika ovde u Beogradu, nadam se nekoj dobroj ponudi posto su mi Turci rizicni...
 
imaš temu na pdf muškarci.
ja sam radio u mađarskoj, primilo se, prezadovoljan sam. imam usađen poneki jači graft u prvoj liniji doduše (u smislu da nosi više dlaka, tzv doll hair), ali nije strašno, ne izgleda veštački i slobodno češljanjem otkrivam prednju liniju kose što nisam očekivao da ću smeti gledajući neke rezultate sa jutjuba...
valja znati da se obično ne postiže gustina identična onoj koju smo imali u mladosti, ali odgovarajućim češljanjem može se stvoriti iluzija normalne gustine.
nije neka para, meni je izašlo manje od 2k e sa sve hotelom i prp tretmanom, a bukvalno te podmlade 10+ godina... bio sam norvud 4 aka ministar šarčević tip ćelavosti...
problem je što se alopecija nastavlja i realno će mi trebati još jedna intervencija u području koje se prostire iza presađenog, ali za sada je ok.

važno je da se prednja linija kose adekvatno postavi, ne biti bahat i tražiti prenisko jer će biti smešno i veštački, kao i da smer kojim se dlake usađuju prati prirodni položaj kose iz okruženja, kako bi se pridošle dlake lepo uklopile.
 
Ja sam odlučan za segedin ali vidim sad i kod nas ima za neke iste pare, mislim da je u beogradu, dvoumim se pa sam hteo da znam kakva su vam iskustva, zanima me najvise koliko zarastanje traje, odnosto sazrevanje mesta prilikom uboda?
Ja stvarno ne bih znala kako i gde je bolje i uspesnije, pravo da ti
kazem moj bi izbor uvek bio negde gde i ja zivim jer ako imam bilo kakav
problem znam gde da idem, a i jezik razumem.
 
Zdravo svima ja sam prvi put ovde, imam 18. godina i pocela je da mi se gubi kosa na zaliscima i ne znam sta da radim dosta me to nervira. Da li postoji neki prirodan nacin da je povratim ili polako i ja da se spremam da idem za Tursku?😂
Ej, aj ti prvo zavrsi neku skolu, zanat, pocni da radis, pa tek onda razmisljaj o odlasku u Tursku.
Ima toliko zgodnih muskaraca, i mladih i matorih, koji ne obiluju nekom shumom na glavi nego im je
sharm i zavodljivost u osmehu, recima, pameti, ophodjenju.
 
Danas je to generacijski.Mnogo je mladih ljudi procelavih,ili celavih,ali to ne utice na njihov um i raspolozenje.Znam poprilican broj takvih mladih ljudi koji su veoma uspesni,raspolozeni za salu i sasvim normalni ljudi.Nemoj da ti to predvalda buducnost.Idi i teraj ono u cemu si najbolji.Kome smeta tvoja retka kosa,pa ne treba ti.
 
Danas je to generacijski.Mnogo je mladih ljudi procelavih,ili celavih,ali to ne utice na njihov um i raspolozenje.Znam poprilican broj takvih mladih ljudi koji su veoma uspesni,raspolozeni za salu i sasvim normalni ljudi.Nemoj da ti to predvalda buducnost.Idi i teraj ono u cemu si najbolji.Kome smeta tvoja retka kosa,pa ne treba ti.
Zaista je mnogo vise nego sto je bilo ranije. Ja mislim da je to zbog svakodnevnog pranja kose, silnog
shamponiranja. Nije dobro to svakodnevno pranje kose i feniranje.
 
Zaista je mnogo vise nego sto je bilo ranije. Ja mislim da je to zbog svakodnevnog pranja kose, silnog
shamponiranja. Nije dobro to svakodnevno pranje kose i feniranje.
Moguce je,ali ima tu jos neceg,takva generacija,jer vec sa 35 godina celavi skroz.ja imam vise kosenego bar njih trojica,a preko 20 godina sam satriji od njih.I ja sam prao kosu dok sam bio mladji najmanje 3x nedeljno,pa i vise puta,ali nisam ocelaveo.
 
Ja sam uvek prao kosu sa minimumom šampona da ona ipak ostane malo sjajna kada je isperem a ispiram je jako dugo. Kada operem dva puta šamponom kosa mi bude mat suva kao metla.
Ovako sa malo šampona samo da malo zapeni i isperem bogato, posle sušenja ima lepu sjajnu boju. Imam kose buja ko blesava potroših sve pare na frizere. Ne znaju ćelavi koliko su srećni!

Što se tiče teme, drugar je javna ličnost i progledao gore, otišao na presađivanje kose i to je izgledalo jezivo da mi je bilo gadno da ga gledam dok pijemo kafu. On onako sav u crvenim tačkama krastama, svuda po glavi po 2-3 dlake vire iz tih rupa. To retko nikakvo on se malo počeše ispadnu sadnice i prokrvari :lol:

Uglavnom posle jedno pola godine se videli ponovo (korona jbg) a on bujnu kosu ko dečak ima. Znači super to radi ako je dobar majstor izvođač radova. E sad ne sećam se dal je pio nešto prilikom tih tretmana. dal je imao i kakvu terapiju ne sećam se.
 

Back
Top