Quantcast

Transplantacija kose - Iskustva

georgejune

Starosedelac
Poruka
154.313
Samopouzdanje nema iskljucivo veze sa fatanjem nekih riba, a ako (uglavnom mladim) ljudima smeta ta celavost ili recimo akne
po licu zasto da ne probaju da te smetnje uklone?
Samopouzdanje, samouverenost, jako je vazno i kod studiranja, trazenja posla, intrevjua koji su obavezni
za dobijanje posla, a kasnije i za neko napredovanje u "sluzbi".
Ja kazem da ima samo veze sa komplexima i nezreloscu,da ne idem dalje sa pogresnim prioritetima,kvarni zubi ,lepa zurka,isto kao i kajanje za uradjenim tetovazama u mladosti,sad tako sve kazu da iz istih razloga idu na plasticne operacije,a jedna u 1000 se dobro odradi,sve ostale zalis kad vidis jer znas da su komplexi

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
53.237
Ja kazem da ima samo veze sa komplexima i nezreloscu,da ne idem dalje sa pogresnim prioritetima,kvarni zubi ,lepa zurka,isto kao i kajanje za uradjenim tetovazama u mladosti,sad tako sve kazu da iz istih razloga idu na plasticne operacije,a jedna u 1000 se dobro odradi,sve ostale zalis kad vidis jer znas da su komplexi
To bi bio i moj stav, misljenje, al aj objasni coveku od dvadeset godina da opadanje kose i cela na vr glave
nije nista i da bi trebalo da ga boli DZoka za to.

mekflaj

Iskusan
Poruka
5.235
Hvala druze ja se razmisljam vec duzi period i imam ponudu ovde u jednoj privatnoj klinici al ne znam koliko mogu da im verujem .. Da li je bolje ici u Tursku ili kao ti u Madjarsku ? Ponuda je oko 1500€
jbg, ne znam....
pogledaj rezultate klinike, sajt.... da li često vrše intervencije ili retko, tj koliko imaju iskustva...
slikaj pre i odmah posle intervencije kako bi video koliko graftova su ti prebacili i da bi mogao da pratiš napredak.

ono što je dobar znak i pokazatelj da je operacija uspela je da dlačice nastave da rastu iz tek presađenih graftova tokom prve-druge nedelje, tj da dlake dobiju na dužini par mm pre nego što opadnu, to je znak da su graftovi preživeli preseljenje.

mekflaj

Iskusan
Poruka
5.235
I aj recimo da si dobio samopouzdanje,sta si s njim dobio u zivotu?jesi navato neku ribu,nisi,jesi posto foto model maneken sa podmladjivanjem 10 god ,nisi,samo se zentas pri svakom cesljanju da ne opadne koja dlaka i brojis za kolko su te para zeznuli
vidi, još me ni jedna devojka nije odbila otkad sam presadio kosu. taj statistički podatak ohrabruje.
možda ću imati bolji učinak, možda sada mogu imati svaku, a ne znam jer nijednu nisam pozvao na dejt nakon intervencije

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
53.237
tako je.
ko zna kolikom broju riba sam tiha patnja i čekaju moj poziv nakon što su spazile moj novi friz....

travolta iz decembra prošle godine, nije važno što je hair system, pogledajte kako kul izgleda
hoću ovakvu rokersku jaknu, ali eko koža varijanta

Pogledajte prilog 643744
Imas na kineskim sajtovima ovakvu jaknu od plastike ( koju ti nezno nazivas eko koza)
za dvajes dolara.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.