Tragedija

:sad2: :sad2: :sad2: :sad2: :sad2: :sad2: :sad2: :sad2:
Sudarila se BAR dva ruska Su-27.
Poginuo Igor Tkachenko, komandant Ruskih Vitezova. Drugi pilot zadobio prelome kichme. O trecem pilotu se ne zna nishta(otkud treci pilot ako su se sudarila dva aviona, jedino ako jedan nije bio Su-27UB). Tezhe povredjena josh jedna zhena na zemlji, a hospitalizovano josh nekoliko ljudi.

http://en.rian.ru/russia/20090816/155824125.html

Tako je to kad leti neko ko ne zna ni da hoda. Ako uzmemo u obzir broj aviona ili josh bolje broj chasova naleta, Rusima se nesrece deshavaju bar 20 puta cheshce nego Zapadnim avionima.

Josh dvoje mrtvih u padu trenazhnog Yak-52.
http://en.rian.ru/russia/20090816/155824355.html
U tom sudaru je poginula zhena-pilot, shampion Evrope u letenju.
http://www.lenta.ru/news/2009/08/16/sidorenko/
Mislim da je ovo kraj aerogrupe Ruski Vitezovi, a bogami i ruske avijacije uopshte. Od aprila prvo su izgubili Su-35, pa 2 Su-24, danas BAR 2 Su-27 i Yak-52. Znam da se nesrece deshavaju ali ovo je previshe posebno s obzirom koliko Rusi malo lete(u stvari mozhda je bash to razlog).

Mislim da je ovo najbolji odgovor na pitanje Zashto trebamo uci u NATO?



ево ти још бољи одговор...

Coffins-1.jpg


па изволи чекају те....
 
Poslednja izmena:
[/COLOR]

ево ти још бољи одговор...

Coffins-1.jpg


па изволи чекају те....

Ne rachunajuci gradjanski rat 1861-186 Amerikanci u svim ratovima nisu izgubili milion ljudi.
Shto se tiche Iraka i Avganistana nisu izgubili ni 10000. Druga stvar je Ameri cene jedan ljudski zhivot kao Rusi zhivot milion ljudi.
 
Ne rachunajuci gradjanski rat 1861-186 Amerikanci u svim ratovima nisu izgubili milion ljudi.
Shto se tiche Iraka i Avganistana nisu izgubili ni 10000. Druga stvar je Ameri cene jedan ljudski zhivot kao Rusi zhivot milion ljudi.

Посебно ми је драго што толико цене људски живот....стога ти топло препоручујем да им даш твој....
 
Посебно ми је драго што толико цене људски живот....стога ти топло препоручујем да им даш твој....

Ja sam delimichno izlecheni rusofil i kao svaki narkoman, moj zhivot nishta ne vredi osim da pokusham da delujem preventivno i represivno na rusofiliju. U Americi te bolesti nema, iskorenjena je.
 
Ovde koliko vidim nije rec o tragediji vec o budali.
:thumbdown:

p.s. sto se tice nesrece, desava se i najboljima, bas kao sto je bolesnik napisao u uvodnom tekstu gde je poginula sampionka Evrope.
 
Ako mene pitash u Drugom svetskom ratu su Nemci pobedili Ruse jer je stradalo 12 miliona vishe Rusa nego Nemaca ....

e svasta...

pa znas ko je to stradao mahom?
ruski civili i zarobljenici.

da te podsetim, rusi su usli u berlin, cela nemacka nacija je bila na kolenima, mogli su rusi sve do jednog da ih pobiju, da im seme zatru kao sto su nemci zatirali rusko, samo da bi ti danas rekao da su rusi pobedili.

ne samo da su rusi vojno pobedili, nego su kao i ljudi pobedili u tom ratu.

imas ono malo bizaran nacin rasudjivanja.
 
e svasta...

pa znas ko je to stradao mahom?
ruski civili i zarobljenici.

da te podsetim, rusi su usli u berlin, cela nemacka nacija je bila na kolenima, mogli su rusi sve do jednog da ih pobiju, da im seme zatru kao sto su nemci zatirali rusko, samo da bi ti danas rekao da su rusi pobedili.

ne samo da su rusi vojno pobedili, nego su kao i ljudi pobedili u tom ratu.

imas ono malo bizaran nacin rasudjivanja.

Ta greshka ce ih skupo koshtati, u stvari vec ih koshta.
 
Ta greshka ce ih skupo koshtati, u stvari vec ih koshta.

i znas, za te silne nemacke civile ko je odgovoran mahom?

anglosaksonska koalicija svojim bombardovanjem nemackih gradova (pa i srpskih), od koje je kasnije nastao nato koji je kao takav kasnije nastavio bombasku tradiciju i po drugi put sejao smrt u srbiji.

hoces u EU koja ce biti, kako stvari stoje, pod nemackom doninacijom koje bi ti (nemce) sve da pobijes, al zato rusi, aaaa ti rusi mamu im pijanu ;)

izgubio si se malo
 
i znas, za te silne nemacke civile ko je odgovoran mahom?

anglosaksonska koalicija svojim bombardovanjem nemackih gradova (pa i srpskih), od koje je kasnije nastao nato koji je kao takav kasnije nastavio bombasku tradiciju i po drugi put sejao smrt u srbiji.

hoces u EU koja ce biti, kako stvari stoje, pod nemackom doninacijom koje bi ti (nemce) sve da pobijes, al zato rusi, aaaa ti rusi mamu im pijanu ;)

izgubio si se malo

Shta ti nije jasno, volio sam Ruse ali poshto sam se u njih duboko razocharao, preshao sam na drugu stranu. Najbolji Rusi u razni sferama zhivota su uchinili i chine isto to.
 
Znash ti dobro shta ja mislim a hocesh da me navuchesh da popijem ban.

pa naravno.

po tebi je greska sto rusi nemce nisu istrebili, a ovamo oces u neki savez sa nemcima.

sve je to bezveze ionako, samo trolerima kao sto si ti nije mesto ovde po mom misljenju tako da cu onaj tvoj post o gresci rusa da prijavim, posto vidim da se ovde sankcionise zagovaranje genocida.

eto tako.

do sledeceg puta i tankog ti leda.
 
pa naravno.

po tebi je greska sto rusi nemce nisu istrebili, a ovamo oces u neki savez sa nemcima.

sve je to bezveze ionako, samo trolerima kao sto si ti nije mesto ovde po mom misljenju tako da cu onaj tvoj post o gresci rusa da prijavim, posto vidim da se ovde sankcionise zagovaranje genocida.

eto tako.

do sledeceg puta i tankog ti leda.

Shta je troler, vozach trole(stvarno ne znam)?
Slobodno me prijavi, ali ja nisam nishta eksplicitno rekao.
 

Back
Top