Totalno ludilo:Vesić podnosi tužbu protiv vladike Grigorija zbog "podstrekivanja na ubistvo"!

al bundy

Legenda
Poruka
63.993
Vesić podnosi tužbu protiv vladike Grigorija zbog "podstrekivanja na ubistvo"
http://rs.n1info.com/journalist14/Beta-
AUTOR:
Beta
Podeli:
0Link je kopiran

Izvor: N1
Zbog "podstrekavanja na ubistvo" krivičnu prijavu protiv episkopa diseldorfskog i nemačkog SPC, Grigorija, podneće u ime zamenika gradonačelnika Beograda Gorana Vesića advokatska kancelarija "Aleksić sa saradnicima" Višem javnom tužilaštvu u Beogradu.
Vesić je uz to napisao na Fejsbuku: "Preko diplomatsko-konzularnog predstavništva Nemačke u Beogradu obavestićemo nadležno nemačko državno tužilaštvo u Diseldorfu o osnovama sumnje protiv imenovanog". ;

Vesić je reagovao na današnji tekst u beogradskom listu "Danas" pod naslovom "Vesić tvrdi da mu Grigorije preti ubistvom".

Pravni zastupnik Grigorija je u tekstu najavio građansku tužbu protiv Vesića zbog klevete jer je insinuirao da je vladika jedna od osoba koje "stoje iza protesta u Beogradu", da je "povezan s raznim ljudima s one strane zakona" i da "(Grigorijeve) izjave zavise od supstanci koje u tom trenutku koristi".

Vladika Grigorije je nakon tih izjava kazao: "Da sam ja organizator protesta u Beogradu, Goran Vesić jutros ne bi mogao da daje izjave".

http://rs.n1info.com/Vesti/a618698/Vesic-tuzi-vladiku-Grigorija.html

Kakav car ovaj Vesić , daje novu dimenziju ludilu Hunte .
Čuj tuži poznatog vladiku SPC iz Dizeldorfa ni manje ni više nego zbog ubisvta ,tj .podstrekivanja na isto :super::worth:
Ovi ludački potezi izgleda da govore da je režim više nego što izgleda pogodjen ovim što se dešava po ulicama ,čim im ovave stvari padaju na pamet,mislim ako je i od Vesića previše je . Ništa nije naučio ,a već su ga jednom jurili po Knez Mihajlovoj...
 
Vladika Grigorije je nakon tih izjava kazao: "Da sam ja organizator protesta u Beogradu, Goran Vesić jutros ne bi mogao da daje izjave".

Uvek valja podsetiti na mudrosti vladike Grigorija.
Na pitanje: "Sta imate protiv Vucica?"

Odgovorio je:"Nemam nista...........

.......efikasno".



Vladika sa najboljim smislom za humor.
 
Vesić podnosi tužbu protiv vladike Grigorija zbog "podstrekivanja na ubistvo"
http://rs.n1info.com/journalist14/Beta-
AUTOR:
Beta
Podeli:
0Link je kopiran

Izvor: N1
Zbog "podstrekavanja na ubistvo" krivičnu prijavu protiv episkopa diseldorfskog i nemačkog SPC, Grigorija, podneće u ime zamenika gradonačelnika Beograda Gorana Vesića advokatska kancelarija "Aleksić sa saradnicima" Višem javnom tužilaštvu u Beogradu.
Vesić je uz to napisao na Fejsbuku: "Preko diplomatsko-konzularnog predstavništva Nemačke u Beogradu obavestićemo nadležno nemačko državno tužilaštvo u Diseldorfu o osnovama sumnje protiv imenovanog". ;

Vesić je reagovao na današnji tekst u beogradskom listu "Danas" pod naslovom "Vesić tvrdi da mu Grigorije preti ubistvom".

Pravni zastupnik Grigorija je u tekstu najavio građansku tužbu protiv Vesića zbog klevete jer je insinuirao da je vladika jedna od osoba koje "stoje iza protesta u Beogradu", da je "povezan s raznim ljudima s one strane zakona" i da "(Grigorijeve) izjave zavise od supstanci koje u tom trenutku koristi".

Vladika Grigorije je nakon tih izjava kazao: "Da sam ja organizator protesta u Beogradu, Goran Vesić jutros ne bi mogao da daje izjave".

http://rs.n1info.com/Vesti/a618698/Vesic-tuzi-vladiku-Grigorija.html

Kakav car ovaj Vesić , daje novu dimenziju ludilu Hunte .
Čuj tuži poznatog vladiku SPC iz Dizeldorfa ni manje ni više nego zbog ubisvta ,tj .podstrekivanja na isto :super::worth:
Ovi ludački potezi izgleda da govore da je režim više nego što izgleda pogodjen ovim što se dešava po ulicama ,čim im ovave stvari padaju na pamet,mislim ako je i od Vesića previše je . Ništa nije naučio ,a već su ga jednom jurili po Knez Mihajlovoj...
Ni skojavac više ne može da sakrije dijagnozu.
 
Vesić podnosi tužbu protiv vladike Grigorija zbog "podstrekivanja na ubistvo"
http://rs.n1info.com/journalist14/Beta-
AUTOR:
Beta
Podeli:
0Link je kopiran

Izvor: N1
Zbog "podstrekavanja na ubistvo" krivičnu prijavu protiv episkopa diseldorfskog i nemačkog SPC, Grigorija, podneće u ime zamenika gradonačelnika Beograda Gorana Vesića advokatska kancelarija "Aleksić sa saradnicima" Višem javnom tužilaštvu u Beogradu.
Vesić je uz to napisao na Fejsbuku: "Preko diplomatsko-konzularnog predstavništva Nemačke u Beogradu obavestićemo nadležno nemačko državno tužilaštvo u Diseldorfu o osnovama sumnje protiv imenovanog". ;

Vesić je reagovao na današnji tekst u beogradskom listu "Danas" pod naslovom "Vesić tvrdi da mu Grigorije preti ubistvom".

Pravni zastupnik Grigorija je u tekstu najavio građansku tužbu protiv Vesića zbog klevete jer je insinuirao da je vladika jedna od osoba koje "stoje iza protesta u Beogradu", da je "povezan s raznim ljudima s one strane zakona" i da "(Grigorijeve) izjave zavise od supstanci koje u tom trenutku koristi".

Vladika Grigorije je nakon tih izjava kazao: "Da sam ja organizator protesta u Beogradu, Goran Vesić jutros ne bi mogao da daje izjave".

http://rs.n1info.com/Vesti/a618698/Vesic-tuzi-vladiku-Grigorija.html

Kakav car ovaj Vesić , daje novu dimenziju ludilu Hunte .
Čuj tuži poznatog vladiku SPC iz Dizeldorfa ni manje ni više nego zbog ubisvta ,tj .podstrekivanja na isto :super::worth:
Ovi ludački potezi izgleda da govore da je režim više nego što izgleda pogodjen ovim što se dešava po ulicama ,čim im ovave stvari padaju na pamet,mislim ako je i od Vesića previše je . Ništa nije naučio ,a već su ga jednom jurili po Knez Mihajlovoj...

Izgleda da pored korone u redovima SNS-a hara i Malajsko ludilo..
 
Kao bomba



Kao bomba
ja mislim da cu puci
jer moji neuroni
sad postaju sve ludji

U malim dozama
ti osecas me
i zato shvati da sam lud
jer ugusicu te


Ja sam psihopata
i u mozgu mi je tama
jer vidis da sam ludji
nego moja mama

Ja sam lud
ja sam lud
ja sam totalno lud

Jer vuk dlaku menja
nek' je menja, sta me briga
zato oseti to i
zato prihvati to

Jer ja sam umetnik, mesecar
mesar sam opasan
i krvave mi ruke
kazu da sam bolestan

Ti si kesa
i mislis da si kul
a zasto je tako
kada zovu mene pit bul

180 bita u sekundi
ja zadavicu te
vec u prvoj rundi

Kada gledas me ti
to me jako vredja
zato bolje nemoj da
mi okreces ledja

Kada ljut sam, onda kazu
nisam normalan
jer uvek sam takav
i zato bolje budi miran

Napunicu te
jer ti za mene si olos
i zato ne volim te
jer ja sam veoma los

U mojoj glavi
krem se siri dok sam ziv
mene niko
ne moze da smiri

Bomba
kakva bomba
 
Uvek valja podsetiti na mudrosti vladike Grigorija.
Na pitanje: "Sta imate protiv Vucica?"

Odgovorio je:"Nemam nista...........

.......efikasno".



Vladika sa najboljim smislom za humor.
Mana mu je sto je ekumenista. Ekumenisti su izdajnici pravoslavlja za neupucene,hoce da nas pripoje papi i da njemu lizemo skute.
 
Poslednja izmena:

Back
Top