Toster se zapalio ali napravio tople sendviče!

mario80

Legenda
Banovan
Poruka
59.883
Kewa mi napravila tople sendviče i stavila kaže baci oko idem da gledam tv. Ja kao peglam košulju za sutra i posle minut čujem bžžžŽŽŽžžž bžžžž bžž ž ž ž ja uđem brzo u kuhinju kad toster GORI! Da nisam bio tu izgorela bi cela kuća. Ja brzo ištekam iz struje i on se ugasi i zadimi. Bogme je lepo ispekao sendviče do kraja evo završio sam ih. Marka tostera Simbo neka jeftileja ima 5 grama. Samo to varničenje i obasjavanje plavom bojom celu kuhinju prava jeza!

Koliko uređaja vam se zapalilo u kući i kako ste prošli? Ja sam pre par god bio ustanu koji je ceo spalila mašina za sudove. Što je najcrnje skup brend da ih sad ne reklamiram prevaranti teški.
 
Kewa mi napravila tople sendviče i stavila kaže baci oko idem da gledam tv. Ja kao peglam košulju za sutra i posle minut čujem bžžžŽŽŽžžž bžžžž bžž ž ž ž ja uđem brzo u kuhinju kad toster GORI! Da nisam bio tu izgorela bi cela kuća. Ja brzo ištekam iz struje i on se ugasi i zadimi. Bogme je lepo ispekao sendviče do kraja evo završio sam ih. Marka tostera Simbo neka jeftileja ima 5 grama. Samo to varničenje i obasjavanje plavom bojom celu kuhinju prava jeza!

Koliko uređaja vam se zapalilo u kući i kako ste prošli? Ja sam pre par god bio ustanu koji je ceo spalila mašina za sudove. Što je najcrnje skup brend da ih sad ne reklamiram prevaranti teški.
Ja zivim za te tostere na preklapanje.
Svasta pravim.
Nikada mi se nije zapalio.
 
Kewa mi napravila tople sendviče i stavila kaže baci oko idem da gledam tv. Ja kao peglam košulju za sutra i posle minut čujem bžžžŽŽŽžžž bžžžž bžž ž ž ž ja uđem brzo u kuhinju kad toster GORI! Da nisam bio tu izgorela bi cela kuća. Ja brzo ištekam iz struje i on se ugasi i zadimi. Bogme je lepo ispekao sendviče do kraja evo završio sam ih. Marka tostera Simbo neka jeftileja ima 5 grama. Samo to varničenje i obasjavanje plavom bojom celu kuhinju prava jeza!

Koliko uređaja vam se zapalilo u kući i kako ste prošli? Ja sam pre par god bio ustanu koji je ceo spalila mašina za sudove. Što je najcrnje skup brend da ih sad ne reklamiram prevaranti teški.
Proveri instalacije u stanu ili zgradi.Čuj,...instalacije od pre "Hrista" po zgradama su veoma,veoma opasna stvar.
Meni je skoro pregoreo "Engleski" toster.Sve ima rok trajanja.
 
Evo kako se zapalio počeo je da vari hahaha istopilo se pola tostera.

Pohledajte samo što je kinez dodao dva komada čelika da bude TEŽE hahahaha
Upamtito marku SINBO izbegavajte u širokom luku!

IMG_20210927_174104.jpg
 
Poslednja izmena od moderatora:
Evo kako se zapalio počeo je da vari hahaha istopilo se pola tostera.

Pohledajte samo što je kinez dodao dva komada čelika da bude TEŽE hahahaha
Upamtito marku SINBO izbegavajte u širokom luku!

Pogledajte prilog 1023806
Ви би господине могли да у бојлеру кувате коленице. Биле би врх, сигуран сам.
 
Najgoremi je kada vidim ves masine sa grejacem od 2.200 w,a napojni kabl preseka tesko i da je 1,5 kvadrat,ajde za frizidere i zamrzivace i nekako,ali i tu treba presek 2.5 kvadrata.Lose viljuske na utikacima.Svega ima,tako da covek ne sme nigde,ako pusti nesto od masina da radi,mora da bude prisutan.
 
Poslednja izmena:

Back
Top