Torba ili test gluposti

zendeli

Elita
Moderator
Poruka
15.206
Screenshot_20220813_112823.jpg
Meni izgleda kao test gluposti kad se vreće za smeće prodaju po 1800 € samo zato što ih je potpisao Balenciaga.
Vjerujem da ju je J. K već pazarila :mrgreen:
 
Pogledajte prilog 1204587
Meni izgleda kao test gluposti kad se vreće za smeće prodaju po 1800 € samo zato što ih je potpisao Balenciaga.
Vjerujem da ju je J. K već pazarila :mrgreen:
cuti te su bar kozne i zgodne, svasta moze da stane

ali sta kazes tek za ovaj gumnejak od 1.000€? :D

https://www.luisaviaroma.com/en-rs/...bw2CJWqdHx2qekWzJvwaAtHDEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

014_f9bde399-20c6-4b2c-97dd-c73dcdb910cc.JPG


salu na stranu, ne znam zasto se ljudi okrecu tako ekstremnim proizvodima..balensiaga ima jako lepe torbe.
 
А за теглу домаћег ајвара им жао да дају новце.
Или преговарају око сатнице жене која им чисти кућу.
pa ne bas..ti koji kupuju te stvari to ne rade.

to zale da plate i pregovaraju nase jajare a oni ne kupuju ove stvari.
nasa jajara ce otici u kafic i spucati 1.000 € na flasu sampanjca da impresionira ribe, na ruku staviti rolex od 10.000€ ali ce kukati kad mu trazis 500+€ za sajt

ovi sto kupuju one stvari su gospoda za nase nazovi gazde... a sad sto se nama ne svidja to jer deluje kao kesa za dzubre ili kao jugoplastika papuce sto smo niosili kao deca,..to je opet stvar naseg ukusa.. na kraju i nama se to svidjalo kad smo nosili, ne zaboravi to :D
u svakim slucaju na gumenu torbu 1.000€ daje onaj kome je ta hiljadarka kao meni 1 dinar..bezvredna pa zasto da nema nesto drugacije i zanimljivo..nosice par puta, shvatiti da je bezveze i baciti u orman ili pokloniti posluzi.
 

Back
Top