Томислав Николић председник скупштине!!! Да ил не

Да ли желите Тому Николића за председника скупштине?

  • ДА

  • НЕ


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Jerry Ropero:
cek reci mi ko je predsednik skupstine nemacke. jel iz CDU-a ili je mozda iz stranke zelenih ili neonacista? ili u francuskoj kakvo je stanje?
Pa recimo za vlade Zorana Zivkovica je predsednica skupstine bila Natasa Micic iako je njena partija GSS imala oko 10-15 poslanika i to bilo potpuno legalno ,dalje za vlade Voje Kostunice predsednik skupstine je bio Predrag Markovic iako je njegova stranka G17po broju poslanika bila tek na 4, mestu iza SRSa ,DSSa , i DSa i takodje je sasvim legalno vrsio svoju funkciju a posle njega je cini mi se bio predsednik Drazin unuk Voja Mihajlovic koji je imao jos manje poslanika u svom klubu. Sve u svemu ocu da kazem da po nasem ustavu i zakonu predsednik skupstine ne mora da bude iz najbrojnije poslanicke grupe niti mora da bude najstariji vec je dovoljno da bilo kakva parlamentarna vecina stoji iza njega.
 
svetolik trpkovic:
Pa recimo za vlade Zorana Zivkovica je predsednica skupstine bila Natasa Micic iako je njena partija GSS imala oko 10-15 poslanika i to bilo potpuno legalno ,dalje za vlade Voje Kostunice predsednik skupstine je bio Predrag Markovic iako je njegova stranka G17po broju poslanika bila tek na 4, mestu iza SRSa ,DSSa , i DSa i takodje je sasvim legalno vrsio svoju funkciju a posle njega je cini mi se bio predsednik Drazin unuk Voja Mihajlovic koji je imao jos manje poslanika u svom klubu. Sve u svemu ocu da kazem da po nasem ustavu i zakonu predsednik skupstine ne mora da bude iz najbrojnije poslanicke grupe niti mora da bude najstariji vec je dovoljno da bilo kakva parlamentarna vecina stoji iza njega.

...znaci u nasoj skupstini radikali ne mogu da budu predsednici ali mogu da biraju predsednike :)
 
adem_ks:
meni licno vas je zao, ali sta vam ja mogu... bice ono "trazili ste gledajte"


ma ti nam sigurno dobro zelis. ja kad ne bi znao za koga da glasam samo bi video koga vi siptari, balije i ustase najvise mrzite i njemu bi dao glas. tako nema sanse da omanem jer provereno znam da vi mrzite samo one koji rade u korist Srbije i Srba. Oni koji rade na nasu stetu su vama simpaticni i dragi.
 
IMG_29.jpg
 
Jerry Ropero:
toma nikolic je PREDSEDNIK SKUPSTINE SRBIJE

a vi nista ne mozete da uradite povodom toga

mozete samo da placete kao male mamine devojcice :)

nastavite da to i radite....

RADIKALI DOLAZE

tacno...

a Boris Tadic je Predsednik Republike Srbije...izabran neposredno na izborima od strane gradjana, gde je pobedio Tomu Nikolica, koji je izabran na dogovor stranaka...

pa to ne sprecava tebe i istomisljenike da, ponekad opravdano, a u 95% slucajeva neopravdano pisete bljuvotine o Tadicu...
 
Andreavk:
... sta onda kukas ako je covek izabran po pravilima...oces da privodis nekoga sa ulice za predsednika skupstine :)

Јаој бре људи проблем је у томе што су ови шизофреничари са својих 60 посланика умислили да треба да УЗМУ СВУ ВЛАСТ У СРБИЈИ - зато и заурлавају и креште јер хоће ДА ПОСЛАНИК (г-ђа МИЛОШЕВИЋ) ИЗ ДС-а БУДЕ ПРЕДСЕДНИК ПАРЛАМЕНТА ШТО ЈЕ ВАН ПАМЕТИ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Цео овај циркус је направио КО? Па наравно, опет Борис Тадић по савету оног потурице Вука Јеремића! Он је звао Солану и пљувао и оговарао Србију и Коштуницу, он је тражио да Солана јавно лупи и тражи од ДСС-а да ПРЕПУСТИ полицију Борису Тадићу - схватите да је цело сра*е направио глупи Борис Тадић!

Нема дана када тај човек НЕ НАПРАВИ НЕКУ ГЛУПОСТ!
 
eremita:
Цео овај циркус је направио КО? Па наравно, опет Борис Тадић по савету оног потурице Вука Јеремића! Он је звао Солану и пљувао и оговарао Србију и Коштуницу, он је тражио да Солана јавно лупи и тражи од ДСС-а да ПРЕПУСТИ полицију Борису Тадићу - схватите да је цело сра*е направио глупи Борис Тадић!

nije :roll:
 
Nexus 6:
Цитат:
Оригинал поставио eremita

Цео овај циркус је направио КО? Па наравно, опет Борис Тадић по савету оног потурице Вука Јеремића! Он је звао Солану и пљувао и оговарао Србију и Коштуницу, он је тражио да Солана јавно лупи и тражи од ДСС-а да ПРЕПУСТИ полицију Борису Тадићу - схватите да је цело сра*е направио глупи Борис Тадић!


nije :roll:


Како, бре, НЕксусе6: НИЈЕ???


SOLANA: KLJUČNO DA TADIĆ KONTROLIŠE SLUŽBE BEZBEDNOSTI
POLITIKA - SVET I MI - Ponedeljak, Maj 07, 2007 19:01
Solana4123 Visoki predstavnik Evropske unije za spoljnu politiku i bezbednost Havijer Solana izjavio je u Evropskom parlamentu u Briselu, da je razgovarao telefonom s predsednikom Srbije Borisom Tadićem i da lično smatra da je, za uspešnu saradnju s Haškim tribunalom, ključno da Tadić kontroliše službe bezbednosti u Srbiji.

Razgovarao sam pre par sati s Tadićem... Situacija nije dobra jer nema napretka u pregovorima o novoj vladi, zato što lični odnosi između Tadića i predsednika Vlade Srbije Vojislava Koštunice nisu veoma dobri, izjavio je Solana, dodajući da će, razgovarati i sa srpskim premijerom.

Tadić je opredeljen za saradnju s Haškim tribunalom... Potrebno je da on ima kontrolu nad službama bezbednosti [...] jer, ukoliko je ne bude imao, on neće moći da sprovede u delo ono za šta se zauzeo, izjavio je Visoki predstavnik EU.

Ključno je da predsednik bude osoba koja će upravljati službama bezbednosti i unutrašsnjim poslovima, istakao je Solana, dodajući da se za par sati očekuje još jedna važna odluka u Srbiji - mogućnost da član Srpske radikalne stranke bude izabran na mesto predsednika Skupštine.

'Za EU je važno da u Beogradu postoji konstruktivna vlada', naglasio je Solana.

извор: вести са РТС-а
 

Back
Top