Toma ili Boris PITANJE JE SADA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

kuvar

Zainteresovan član
Poruka
275
Svi znamo da ce Boris Tadic i Tomislav Nikolic uci u drugi krug ali se nezna ko ce pobediti i tesko da ko zna do samih zatvaranja izbornih mesta,Nikolic ima do sada naj bolju kampanju tu je i da su radikali veoma diciplinovani po pitanju glasanja i da redovno izlaze na svake izbore i postoji mogucnost da Kostunica podrzi Nikolica u drugom krugu.Za koga ce te vi glasati i zasto.
Ja cu za Predsednika Borisa Tadica
 
ja cu za Tomu i suvisno je govoriti zasto...al ajde da probam...zato sto se Tadic i njegovi razvlace i lapaju po ovoj jadnoj i izmucenoj zemlji vec 7 godina i sve vreme za svu svoju nesposobnost i lopovluk okrivljuju neki "bivsi rezim"..a sad bi hteo jos jedan mandat...Toma sa druge strane nema,po meni a koliko vidim ni po jednom sudu u zemlji i van nje,nikakve mrlje i da nema ovih "demokratskih" lajavokrelackih plasenja naroda nekakvim zlom od radikala,ne bi Boris ni ovaj mandat sto ima dobio jer ga svakako ne zasluzuje onim sto jeste i ume...
 
NE bih glasao za Tadica ni za sta na svetu. Necu predsednika koji me ponizava izvinjavajuci se Hrvatima i muslimanima i koji na svaku izuzetno bitnu temu za moj narod odgovara mlitavo, uopsteno, bedno i odaje utisak coveka kojeg neko drzi u saci. Za mene je to ogromna uvreda.

Glas za Nikolica i radikale... jer mi se zivi u postenoj zemlji Srbiji koja napreduje na svim poljima!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top