Tom Kruz odbija da vidi ćerku već deset godina

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.265
Procitala sam negde na netu da Tom Kruz,iz treceg braka sa Kjet Holms ima cerku Suri .Iako po sudskoj odluci ima pravo da vidja ćerku 10 dana mesečno, on to ne radi. Razlog je Sajentologija.Njegova ćerka nije u tom kultu pa zbog toga ne sme da održava kontakt sa njom. Ćerka mu živi sa majkom u Njujorku i vodi život kao i svi njeni vršnjaci.
36371061762d1b2a07bc23337023624_v4_big.jpg


Sajentologija je skup verovanja i učenja koje je 1952. stvorio pisac naučne fantastike L. Ron Habard.
Čuvena izreka osnivača sajentologije „Želiš da se obogatiš – osnuj religiju“.Sajentologija porilicno upitna i nazvana je kultom
koja finansijski i na druge načine zloupotrebljava svoje članove, naplaćujući prekomerne sume novca za svoje duhovne usluge

Ako poistovecujem Toma Kruza sa hrabrim i odvažnim likovima iz njegovih filmova, kao trenutno hit filma Maverik gde glumi hrabrog i odvažnog Maverika
u nastavku hit filma Top Gan mogu a da ne postavim pitanje...Koliko je i da li je njemu ispran mozak da zbog upitnog kulta ne sme i nece da vidja svoje dete .?
 
Ja sam cuo da se on isparkiro iz toga....:think:
Ма, какви. И он и Траволта испрани мозгови до бола. Мрзи ме да тражим сад јер сам заборавио детаље, али се сећам да сам читао пре неких 7-8 година како се на снимању статиста или каскадер повредио, а Траволта пришао и ,,лечио" га рукама као они белосвици из Чари. Окупљени око њих гледају у неверици шта лик ради, после пар минута неко позвао хитну и онда га нахвалили за добро дело само да га склоне од човека, оно као ,,свака част, помого си му, браво"... Болест, брате.
 
dobar pokazatelj koliko religija moze da utice i na pametne ljude, da se cak i deteta odrekne

jer je on nesumnjivo pametan cim moze da iznese sve one uloge na nacin na koji ih je izneo
Dobar pokazatelj kolike su ljudi ovce kad i pored toga što "osnivač religije" jasno kaže da je ta "religija" glupost i postoji zbog čistog profita svejedno imaš masu ovaca koja pada na to...
 

Back
Top