to su bila ta vremena kad sam bio urban sad mi devojka zabranila da varim dzuganj

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
to te jebbe aco...tebe i još mnoge ovde druge...to što želite da vas svi skontaju pošto poto...da ne ostanete neshvaćeni...

ma to sam njoj rekao posto bi ona trebala da konta...evo sada da mi je bitno da me svi kontaju rekao bih da se sprdam i da prozivam papucare kojima zene ili djevojke upravljaju, posto sada u kafani cuh neke price...tuzne su i pocinjem da nas sazaljevam sta posstasmo :(

sorry deelite morao sam svima :D
 
idem u kafanu da vim šta serru...:per:

ma jadni su mnogo...msim na lika se dere zena, ne da se dere, nego ga ponizava, on se nesto napio ispada jadnik, al nije to jedina scena, ovome pored isto nesto prigovara, a one pijanije od njih...msim za mene je to iskreno sljam...ova vlasnica njena kafana znas kako se bahati tu ih nesto spusta, a sve ono kao kroz salu al vidis ti ko je tu dominantniji...
 
Pusio nisam nikada , prestao da pijem u prncipu nisam , mada smanjio na minimum minimuma , ali samo zbog sebe :)
Zamisli da postavi bilo koji slican ultimatum , al bi bilo goodbye charlie :)



pa eto sam kazes da si smanjio pice na minimum zbog sebe ....koja bi onda razlika bila da te je devojka koju volis i koja te voli zamolila da smanjis ..zbog sebe i nje ...point je da ti zeli dobro ...svaka normalna devojka ne bi trpela nekog ko se cesto opija ...dakle ne vidim zasto bi to bio ultimatum ... :)
 
pa eto sam kazes da si smanjio pice na minimum zbog sebe ....koja bi onda razlika bila da te je devojka koju volis i koja te voli zamolila da smanjis ..zbog sebe i nje ...point je da ti zeli dobro ...svaka normalna devojka ne bi trpela nekog ko se cesto opija ...dakle ne vidim zasto bi to bio ultimatum ... :)

ma ne razumeš, žene su kreteni:deda:
 
pa eto sam kazes da si smanjio pice na minimum zbog sebe ....koja bi onda razlika bila da te je devojka koju volis i koja te voli zamolila da smanjis ..zbog sebe i nje ...point je da ti zeli dobro ...svaka normalna devojka ne bi trpela nekog ko se cesto opija ...dakle ne vidim zasto bi to bio ultimatum ... :)

Zavisi koliko bi bila vesta u manipilaciji da me ubedi da to nije pokusaj da me promeni :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top