Titlovi

Dupont

Domaćin
Poruka
4.644
Uzeo sam ovo cudo: http://www.wdc.com/en/products/products.aspx?id=330 i prikljucio sa eksternim hdd-om i sve radi kako treba...medjutim titlove nikako ne mogu da otvorim,iako ih ova multimedijalni hdd podrzava.Probao sam da stavim Film u isti folder sa titlom i obrnuto ali ne ide.Znaci sve sam pokusao ali nece da ga "ebes.Aj" pomozite,negde gresim,ali ne znam gde!?Znaci otvorim folder da odgledam Film i sve je ok. ali kada hocu titl-nema nista.POMOC!!!!! :zstidljivko:
 
Mozda bi moglo ovo da vam pomogne oko odgovora na moje pitanje.
1) folder
2)otvoren folder
 

Prilozi

  • Unbenannt.PNG
    Unbenannt.PNG
    11,5 KB · Pregleda: 8
  • Film.PNG
    Film.PNG
    9,6 KB · Pregleda: 13
A jel postoji neki program preko koga mogu da promenim font i boju prevoda i da tako ostane tj da tako cita i na DVD-U.
Preko DVD-a slova su sranje bela, mala i kad u filmu ima bela pozadina nista se ne vidi.
 
Pa naravno da ima.
Ubaci prevod u subtitle workshop.U njemu možeš da menjaš veličinu slova kao i boju.
Ali vodi računa o tome koliko broj slova mogu da stanu u jednom redu.Ja obično idem na 41.
To važi naročito ako povećavaš slova.A kada odabereš izlazni font tu imaš i boju.Središ boju i to je to.
Mada neki playeri ne pokazuju boju.
Možeš i uz pomoć convertxtoDVD da povećaš slova kao i promeniš boju.Naravno tada dobijaš DVD.
 
Pa naravno da ima.
Ubaci prevod u subtitle workshop.U njemu možeš da menjaš veličinu slova kao i boju.
Ali vodi računa o tome koliko broj slova mogu da stanu u jednom redu.Ja obično idem na 41.
To važi naročito ako povećavaš slova.A kada odabereš izlazni font tu imaš i boju.Središ boju i to je to.
Mada neki playeri ne pokazuju boju.
Možeš i uz pomoć convertxtoDVD da povećaš slova kao i promeniš boju.Naravno tada dobijaš DVD.

Hvala. :ok:
 

Back
Top