Tipovi ljisovaca (+ otovreno pismo moderatorima)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ima jedna lepa pesma, Zoro
ne znam kako bi fasovala...
ovaj, pasovala na ovoj temi
ali meni se čini da bi baš lepo legla
u spojler ću je, podugačka je
Ti si nakanio da mene nema i pod svaku cijenu
Ideš prema meni. I u jurišu
Smijući se i plačući
Pred sobom
Sve čistiš
I ništiš

Ti si nakanio da me pod svaku cijenu uništiš
Ali nikako da nađeš
Istinski put
Do mene

Jer
Ti poznaješ uklesane i utrte pute
I niti ijedan drugi
(A mali su zapravo i jalovi
Bez obzira koliko su
Za tebe
Oholog i jakog
I preteški
I
Dugi)

Ti poznaješ samo one puteve
Što prolaze
Od srca
I
Oka
Ali to nije sve
Ima puteva što su se ispružili pred nama
Bez javnog traga kolovoza
Bez voznog reda
Bez vremena
I roka

Ti misliš da je tvoja putanja do ubogog mene
Veoma sigurna i česna
Ona
Što dolazi
S lijeva
Ili
Zdesna

Zavaravaš se stalno da do mene treba ići
Smjerovima sličnim
Sa sjevera
Ili
Juga

Ali to nije sve

Kuga
Oči uvijek
Pametno mi traži
Ispod ustalasale na vjetru raži
Iz korijena zemlje gdje se zgusla tmina

A iz bezmjernih visina
Odozgora
Pritiskivati
Grudi
Najjače
Može
Mora

Ali to nije sve

Ti ne znaš zakon raskrsnice
Između svjetlila
I
Tmice

Ali to nije sve

Jer najmanje znaš da u svome žiću
Najteža rvanja su
I ratovi pravi
U samome
biću

Ti ne znaš dakle da zlo si moje najmanje
između mnogih
Mojih
Velikih
Zala

Ti ne znaš s kim
Imaš posla

Ti ne znaš ništa o mojoj mapi putova
Ti ne znaš da put od tebe do mene
Nije isto što i put
Od mene
Do tebe

Ti ne znaš ništa o mom bogatstvu
Skrivenom za tvoje moćne oči
(Ti ne znaš da meni je
Mnogo više
Nego što misliš
Sudbina
Namrijela
I
Dala)

Ti si nakanio da me po svaku cijenu uništiš
Ali nikako da nađeš istinski put
Do mene

(Shvatam te:
Čovjek si u u jednom prostoru i vremenu
Što živi tek sada i ovdje
I ne zna za bezgranični

Prostor vremena
U kojem se nalazim

Prisutan
Od dalekog jučer
Do dalekog sjutra
Misleći
O tebi

Ali to nije sve)
 
Što se mušaraca tiče..situacija je fantastično šarenolika

1. Ovo sam ja (ovi pucaju na „iskrenost“, ne libe se da u paketu slikaju i zgužvane čarape, buđave pločice i ostale asesorajze svog brloga). U suštini stidljivi likovi koji ne bi mogli da prežive da od devojke (koju su dabome se ljisa odveli u gajbu) čuju – „aman bre čoveče“, ili „ti mora da sešališ“ ili kakav drugi usklik razočaranja..Ovde im slike dođu kao probni balon i zbog njega su ustanju da daju poslednju paru za sbb.

2. Ovo sam ja, al zamalo (njima uvek fali ili glava, ili pola glave, tela..uglavnom neki monstrum je u pitanju) Iskusnije žene tvrde da i uživo izgledaju bolje upravo bez delova koje su na slici otfikarili..


3. Ja-navijač (say no more. Dobro znamo profile (a nažalost i anfasove) navijača. Slikaju se ili sa par riba ili sa par hiljada mladića. Say no more. Protiv svoje homofobije bore se pesnicama, protiv tapšanja po dupetu, grljenja i cmakanja drugih navijača nema međutim ništa) Say no more.

4. Ja-snagator (Ovo je zanimljiv retro romantik prošlih vremena kada su se cenili fizikalci, akcijaši i nosači šifonjera. Tzv gigi-govedina, zastao u vremenu, radi sklekove pred ogledalom pa škljoca dok ga drži definicija. Kači sliku i masturbira sve dok ne naiđe na post „wow“. Tada ejakulira. (ali i hita do frižidera i ubrzo nadoknađuje izgubljene belančevine) Mantra mu je I’d **** myself) Često je kombinacija sa tipom Ovo sam ja, al zamalo.


5. Ja-izbliza (ovo su likovi prinadošli sa pojavom digitalaca. Prepoznatljivi su po svojim Amateurs CloseUp fotosima i „mitiseri su okej“ pristupu životu. Očekuju od ljisovke da pukne od smeha na njihovo prdenje ili podrigivanje, a ako ne pukne, onda i nije ljisovka za njega. Vijetnamski sindrom..? Beri-beri? Ko zna, tek, neki sindrom jeste.

6. Ja izdaleka (sve suprotno od 5)

Nastavite slobodno dalje, samo molim da se držimo akademskog duha, kao i do sada..

always look on the bright side of life :heart: :)))
 
Što se mušaraca tiče..situacija je fantastično šarenolika

1. Ovo sam ja (ovi pucaju na „iskrenost“, ne libe se da u paketu slikaju i zgužvane čarape, buđave pločice i ostale asesorajze svog brloga). U suštini stidljivi likovi koji ne bi mogli da prežive da od devojke (koju su dabome se ljisa odveli u gajbu) čuju – „aman bre čoveče“, ili „ti mora da sešališ“ ili kakav drugi usklik razočaranja..Ovde im slike dođu kao probni balon i zbog njega su ustanju da daju poslednju paru za sbb.

2. Ovo sam ja, al zamalo (njima uvek fali ili glava, ili pola glave, tela..uglavnom neki monstrum je u pitanju) Iskusnije žene tvrde da i uživo izgledaju bolje upravo bez delova koje su na slici otfikarili..


3. Ja-navijač (say no more. Dobro znamo profile (a nažalost i anfasove) navijača. Slikaju se ili sa par riba ili sa par hiljada mladića. Say no more. Protiv svoje homofobije bore se pesnicama, protiv tapšanja po dupetu, grljenja i cmakanja drugih navijača nema međutim ništa) Say no more.

4. Ja-snagator (Ovo je zanimljiv retro romantik prošlih vremena kada su se cenili fizikalci, akcijaši i nosači šifonjera. Tzv gigi-govedina, zastao u vremenu, radi sklekove pred ogledalom pa škljoca dok ga drži definicija. Kači sliku i masturbira sve dok ne naiđe na post „wow“. Tada ejakulira. (ali i hita do frižidera i ubrzo nadoknađuje izgubljene belančevine) Mantra mu je I’d **** myself) Često je kombinacija sa tipom Ovo sam ja, al zamalo.


5. Ja-izbliza (ovo su likovi prinadošli sa pojavom digitalaca. Prepoznatljivi su po svojim Amateurs CloseUp fotosima i „mitiseri su okej“ pristupu životu. Očekuju od ljisovke da pukne od smeha na njihovo prdenje ili podrigivanje, a ako ne pukne, onda i nije ljisovka za njega. Vijetnamski sindrom..? Beri-beri? Ko zna, tek, neki sindrom jeste.

6. Ja izdaleka (sve suprotno od 5)

Nastavite slobodno dalje, samo molim da se držimo akademskog duha, kao i do sada..

:rotf: kakav car.
 
Poslednja izmena:
...А сада да се осврнемо и на тренутне активности и потписе... :D

dulce et utile :eek:

,,Пут до идеала поплочан је препрекама,циљ тих препрека је да свака шуша не стигне до идеала,, Д.Љотић :aha:

ispisah se i odoh :ok:

Next mood swing: 6 minutes.
I’m out of estrogen and I have a gun.
:besna:

...please God...make me good...but not yet... :lol:

nece vise lola voleti do bola :(
 
dobrojtro
zahvaljujem na rečima podrške nego, idem jutros ulicama grada i nešto razmišljam, život je sigurno višedimenzionalna sfera koja se prelama u svojoj sopstvenosti i jednostavno - ne zna za vreme..


ipak, nisam hteo o tome..
hteo sam o jednom drugom fenomenu
fenomen su mi ljisovci koji se kao blesave (u daljem tekstu "blesavko") i naprosto takmiče ko će od sebe da napravi što većega kretena ovuda. Ne upada li to malo u oči?

I onda, razumete, inducijom, dedukcijom..dođe se i tu do logičnog zamešeteljstva u kome je jasno vidi, da blesavko iz nekih samo njemu znanih razloga (koje dakako možemo podvesti pod kompleks) - ide na faktor iznenađenja.

Ukratko, njegova nada je da će ga neko prihvatiti u najgorem svetlu, e da bi mu kao nagradu pružio samo (i jedino) prijatna iznenađenja.

Blesavko se dakle plaši grešaka i osuda, zato unapred istresa sve gadosti koje može, po sistemu - ko me oće oće me.

Dakako, ljisovci koji se upecaju na ovaj tužni mamac, mogu iza maske "blesavka" da naiđu na: nježnu dušu, nekakav umetnik, humanista ili neki drugi oblik intelektualnog luzeraja, u svakom slučaju - pesnik.

"Jao pa on je skroooz o keeej!" je nagrada koju blesavkove uši dobijaju za sva kreveljenja, prevrtanja, povraćanja i ostala blesavljenja kojima je činodejstvovao po tojest ljisu..
Posle primanja te nagrade, blesavko se pak povlači, ogoljen, sam, da se rehabilituje, otruje alkoholom i spremi za nove ture blesavljenja.

Komedija? Drama..?..šta vi mislite..?
 
Molim da se moja tema vrati tamo gde je bila na početku
Smatram da njeno podvođenje pod temu Vaš avatar guši njenu prirodu, naročito jer ne obuhvata samo avatare već širu lepezu osobina i karakteristika učesnika ovog pdf-a.

Ja ne kačim teme često i utoliko me ovaj gest više boli.

Uz razumevanje i nadu da ćemo se i dalje družiti ponavljam je ovde, kao samostalnu.

Ukoliko ne naiđem na Vaše razumevanje, onda neka ovo bude i mesto gde će vas Vaš ranjeni pozdraviti, sa željom da svuda bude mir u svetu

Dakle..

Tipovi Ljisovaca

ja prepoznah nekoliko..a vi ste slobodni da ovu tipizaciju proširite,upotpunite..

muški:
- avatar – mističan, muževan, nabio je mnogo reputacija, ne učestvuje mnogo u diskusijama, tekstovi su mu uglavnom dobar dan i laku noć, uglavnom kači muzike i srca – tip – emotivni opsesivac, ljubomoran ko kuče, manijak. Smisao postojanja na ljisu – pepeisanje i odvlačenje forumašica najpre u svoj inbox, a potom i u krevet.

- avatar – neka životinja - drag, mio ljisovac, dobar za uz kaficu, veran i nenametljiv. Uživo pak uglavnom aljkav i debeo, satire kokakolu, čips i fura nokte isečene do živca. Ne diskutuje mnogo, pojavi se tek da zapiša teritoriju – ima dosta reputacija dobijenih uglavnom na sažaljenje - tip – Ljis prosjak - samopouzdanje nula, ljubav nula, seks nula. Smisao postojanja na ljisu –?..m, takođe nula.


- avatar – blesavljenje, kreveljenje, uglavnom neki tenkre – postovi uglavnom besmisleni umotani u takođe besmislenu satiru, ne štedi smajlije. tip – neugledan fizikus ili neki drugi kompleks .Smisao postojanja na ljisu – (vidi pod Uživo)


- avatar – bilo šta erotsko, postovi česti, obilni, kratki, svakakvi. Ne štedi na novim topicima, često lokovan, banovan, klonovan. Tip – voajer, seksualni neurastenik, penisoidna disfunkcija. Smisao postojanja na ljisu – samozamajavanje i odvraćanje sebe od gej parade.

ženski:
- avatar mističan, ženstven, zanosan, nabila je mnogo reputacija itd itd..Učestvuje često i intenzivno, tekstovi su odmereni, umereni sa svesnim održavanjem stila i integriteta, tu je i poetika, muzika, a ni zalasci sunca ne nedostaju - tip – fuksa. Smisao postojanja na ljisu – nabijanje rogova kevi, ćaletu i svima onima koji su je terali da nosi mašnice u kosi.

- avatar – neka životinja: kućevni tip, muž, sitna deca, ručkovi, pijace, tv serije, 10 dana u Grčku isl. Postovi česti, na dnevnoj bazi 24/7/365. Zna sve o svemu, smajliji joj idu od ruke, izbegava sukobe, prošla sajber sito und rešeto. Tip – forumska kučka, ili mačka, sve kako je raspoložena. Kad pređe na pepe, pretvara se iz domaćice u ljubavnicu, traži mnogo ili malo, zavisi od horoskopa. Smisao postojanja na ljisu – čačkanje sudbine.

- avatar – bilo šta od navedenog : katane, mačevi, pištolji, opasni pogledi isl, tip – ludak. Često maskote foruma, vrcaju, ubadaju, dođu kao oluja, nestanu, vrate se i tako u krug. Mnogo postova, mnogo neprijatelja, reputacija skromna. Tip – oceubica, emotivna pašteta (ne goveđa, već se misli na malu antimagnetnu protivpešadijsku minu PMA3, prim aut), kruti stavovi, religijski fanatik. Smisao postojanja na ljisu – kakve takve emocije i kakav takav seks.

- avatar – neka erotika. Ovo su tipovi žene skloni i da često menjaju avatare, tako da imamo maskiranu priču, ali možemo da kažemo da su to uglavnom žene zbog kojih forumi polako odumiru. Prvi tip je „tvoja sam, samo mi se javi“. Njih nije kresnuo samo onaj ko nije imao modem. Dosadne, lake – smisao postojaja na ljisu diktiraju im hormoni, što lični što tuđi.Drugi tip je „čik me zavedi“ i tu imamo uglavnom kompulzivne onaniste. Uživo često privlačne, lepe ali zbog prejakog uticaja majke nikada ne odu dalje od masturbacije. Smisao postojanja na ljisu – čikanje mladih muškaraca, ali na kraju obično završe sa starijim čikom.

Podrzavam postojanje ove teme kao zasebne, nevezano samo za izgled avatara.

A sad.... Ja se ne nalazim ni u jednom tipu od gore navedenih :think:..... Ili?
 
dobrojtro
zahvaljujem na rečima podrške nego, idem jutros ulicama grada i nešto razmišljam, život je sigurno višedimenzionalna sfera koja se prelama u svojoj sopstvenosti i jednostavno - ne zna za vreme..


ipak, nisam hteo o tome..
hteo sam o jednom drugom fenomenu
fenomen su mi ljisovci koji se kao blesave (u daljem tekstu "blesavko") i naprosto takmiče ko će od sebe da napravi što većega kretena ovuda. Ne upada li to malo u oči?

I onda, razumete, inducijom, dedukcijom..dođe se i tu do logičnog zamešeteljstva u kome je jasno vidi, da blesavko iz nekih samo njemu znanih razloga (koje dakako možemo podvesti pod kompleks) - ide na faktor iznenađenja.

Ukratko, njegova nada je da će ga neko prihvatiti u najgorem svetlu, e da bi mu kao nagradu pružio samo (i jedino) prijatna iznenađenja.
Blesavko se dakle plaši grešaka i osuda, zato unapred istresa sve gadosti koje može, po sistemu - ko me oće oće me.

Dakako, ljisovci koji se upecaju na ovaj tužni mamac, mogu iza maske "blesavka" da naiđu na: nježnu dušu, nekakav umetnik, humanista ili neki drugi oblik intelektualnog luzeraja, u svakom slučaju - pesnik.

"Jao pa on je skroooz o keeej!" je nagrada koju blesavkove uši dobijaju za sva kreveljenja, prevrtanja, povraćanja i ostala blesavljenja kojima je činodejstvovao po tojest ljisu..Posle primanja te nagrade, blesavko se pak povlači, ogoljen, sam, da se rehabilituje, otruje alkoholom i spremi za nove ture blesavljenja.

Komedija? Drama..?..šta vi mislite..?

O da, ima ovoga tj. ovih.....
Ni komedija ni drama nego tuga.
 
Ne vidim gde si stavio one koji su odjednom puni svega.Znaš one kad im sve dosadi i odjednom krenu da odbijaju ljude od sebe, kažu im sve u lice jer nemaju više šta da izgube.E sad uz forumske oni obično imaju i privatne probleme...koji su pokretači za ove izlive emocija.Tada krenu da isteruju sve iz kafane, žele da ostanu sami ...i da odjednom otvore oči mladjima svojim iskustvom i stavovima....:mrgreen:
Još bih ja pisala ali mi ističe pauza ...nastavak sledi.... ;)
 
- avatar – bilo šta erotsko, postovi česti, obilni, kratki, svakakvi. Ne štedi na novim topicima, često lokovan, banovan, klonovan. Tip – voajer, seksualni neurastenik, penisoidna disfunkcija. Smisao postojanja na ljisu – samozamajavanje i odvraćanje sebe od gej parade.

- avatar – neka erotika. Ovo su tipovi žene skloni i da često menjaju avatare, tako da imamo maskiranu priču, ali možemo da kažemo da su to uglavnom žene zbog kojih forumi polako odumiru. Prvi tip je „tvoja sam, samo mi se javi“. Njih nije kresnuo samo onaj ko nije imao modem. Dosadne, lake – smisao postojaja na ljisu diktiraju im hormoni, što lični što tuđi.Drugi tip je „čik me zavedi“ i tu imamo uglavnom kompulzivne onaniste. Uživo često privlačne, lepe ali zbog prejakog uticaja majke nikada ne odu dalje od masturbacije. Smisao postojanja na ljisu – čikanje mladih muškaraca, ali na kraju obično završe sa starijim čikom.
:super:

Zanimljivo razmišljanje :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top