Tinejdzeri i posao

Ja mislim da je u mojoj temi jasno da ZELIM da radim :) I bilo bi lepo da mi pomognes ako mozes a ne da pises to sto si napisao :evil:

Pitala si da li je legalno i ja sam ti odgovoriLA da jeste. Ne moras da budes ironicna. Smatrala sam da nije resenje da ti kazem da odes u Omladinsku zadrugu jer svaka budala zna da tamo mozes naci posao, ali ocito je da sam se s*ebala... Ovde niko konkretno ne moze da ti pomogne, pokusaj sama da uradis nesto u zivotu!
 
Pitala si da li je legalno i ja sam ti odgovoriLA da jeste. Ne moras da budes ironicna. Smatrala sam da nije resenje da ti kazem da odes u Omladinsku zadrugu jer svaka budala zna da tamo mozes naci posao, ali ocito je da sam se s*ebala... Ovde niko konkretno ne moze da ti pomogne, pokusaj sama da uradis nesto u zivotu!

Slusaj nemas prava da pricas sta ja da radim u svom zivotu . Za koji djavo postoji forum ako ne da se diskutuje i da se pita nesto ukoliko se ne zna ???
Nisam imala iskustvo sa tim ranije i niko u mom okruzenju isto , dakle ne vidim jel treba da me bude sramota sto sam ovo pitala na forumu ili da to znaci hmm .... da sam gotovanka ... Ne znam koji imas problem u glavi , ali vidim da je tebi cilj da "budzis" postove . Ako vec nisi htela da napises za omladinsku ( sto mislim da je OK sto nisi rekla jer je pola foruma to reklo ) i ako vec ne mozes da pomognes onda bi najbolje bilo da nisi nista napisala ...
Necu se svadjam samo se ljudski zaobidji ;)
 
Slusaj nemas prava da pricas sta ja da radim u svom zivotu . Za koji djavo postoji forum ako ne da se diskutuje i da se pita nesto ukoliko se ne zna ???
Nisam imala iskustvo sa tim ranije i niko u mom okruzenju isto , dakle ne vidim jel treba da me bude sramota sto sam ovo pitala na forumu ili da to znaci hmm .... da sam gotovanka ... Ne znam koji imas problem u glavi , ali vidim da je tebi cilj da "budzis" postove . Ako vec nisi htela da napises za omladinsku ( sto mislim da je OK sto nisi rekla jer je pola foruma to reklo ) i ako vec ne mozes da pomognes onda bi najbolje bilo da nisi nista napisala ...
Necu se svadjam samo se ljudski zaobidji ;)

Zasto napadas devojku,samo je rekla da ima posla ako zelis da radis,nije provocirala.:confused:
 
Zasto napadas devojku,samo je rekla da ima posla ako zelis da radis,nije provocirala.:confused:

Zato sto nije od nje lepo da mi kaze "uradi nesto sama u zivotu" , devojka me ne poznaje da bi smela da se usudi da tako nesto kaze .
Ja se njoj u zivot ne mesam , ko onda daje njoj za pravo da se meni mesa ...
Ako ce ona bezobrazno , ja cu jos gore ....
I mislim da se dragi mod-u ovde ne vodi diskusija o tome zasto sam ja nju napala nego o zaposljavanju ... :rtfm:
 
Ti bi da lezis kuci pored kompa a da ti pare pristizu,takvog posla nema sem da se kockas na onim poker sajtovima.
Meni vec 2-3 godine stizu na mail obrasci koje popunjavam koji su u vezi sa kojekakvim istrazivanjima i dobijam oko 40-50 dinara po popunjenom obrascu,na zalost od toga se ne moze puno "namaknuti" para :)

Drago mi je da te demantujem. (:

Ja radim preko Interneta dva meseca. Moja bruto zarada za dva meseca je $9'000 sto ce reci nekih 6'000 EUR. To je sedam puta vise neko prosecna plata u Srbiji.
 
Zato sto nije od nje lepo da mi kaze "uradi nesto sama u zivotu" , devojka me ne poznaje da bi smela da se usudi da tako nesto kaze .
Ja se njoj u zivot ne mesam , ko onda daje njoj za pravo da se meni mesa ...
Ako ce ona bezobrazno , ja cu jos gore ....
I mislim da se dragi mod-u ovde ne vodi diskusija o tome zasto sam ja nju napala nego o zaposljavanju ... :rtfm:

*** Dijana ovo je forum nije rl.......:lol:
 
Ma šljakajte bilo šta...Al' budite najbolji u tome,jedino ćete tako namaknuti puno kinte.Ko je npr.dobar u Photoshop-u ili Corel-u i dizajnu generalno neka pogleda malo po domaćim forumima,uvek imaju konkursi za dizajn simbola,jelovnika ili čega već trećeg.
Možete i postavljati laminat...Znam lika koji je sa 17 šljakao kod gazde dok nije uvežbao,a sada(nakon 3 godine)ima svoju firmu i nekoliko radnika.
Hladnjača je veoma gadno mesto za rad(govorim iz iskustva mog buraza).Čovek je za j**enih 5€ dnevno utovarivao i istovarivao kamion,pakovao i nosio džakove koji jednostavno puknu posle par utovarenih kilograma maline,radio svih 7 dana u nedelji...Pa vi vidite.
 
Pozdrav svima .
Imam 17. godina i idem vanredno u srednju skolu , vr. dobar sam djak .
S obzirom da preko dana vreme provodim za kompom , ucim i vidim se sa drustvom , postoji li neka mogucnost da se ja negde zaposlim i da ubijem nekako ovu monotoniju u svom zivotu ?
Da li je legalno uopste da ja kao stariji maloletnik negde radim ...
Molim vas za pomoc , sta bi mogla da radim , da li uopste mogu da se zaposlim na mesec dana , manje ili duze nebitno ...
Sve sto znate o ovome molim vas recite mi :) Hvala puno
Molim vas da mi za predloge ne dajete promoterka po klubovima i to ... Nmg da mislim o tome kako u 4 ujutru da se vratim kuci :) Hvalaaa :)
inace sto se tice posla, otidi u zadrugu samo pa ce ti naci. Ali ono nisi rekla u koju skolu ides, ako recmo jeneka strukovna mozes raditi nesto vezano za to!
Posto kazes da ti je monotono u zivotu, mogla bi da radis nesto drugo
recimo da ides na neki trening, radis na telu ili tako nesto :ok:
Rano ti je za posao (:
 
Licno novajlija sam u ogranku rada. ali ja upravo radim za jedan salon lepote, na senjaku. Vec mesec dana. Oni mi daju region i sve, i placaju 30 para po letku. S druge strane nema sanse da se vratim sa ne podeljenim letcima. 1000 letaka mora biti raspodeljeno.Osim toga meni uglavnom uvek zapadnu regioni gde ima vise kuca i sve. Na kraju nedelje zaradis taman toliko da povratis pare koje si bacila na hranu, jer moras nesto da jedes, i mozda ako ti se posreci da kupis nove patike.
Mogla bi da pokusas sa time, ali jednom sam bila na ulici 17 sati.
To je za svaku pohvalu sto si odlucila da radis, ali deljenje letaka je tezak posao i pogotovo kada ti naznace da moras da ubacujes samo JEDAN letak u jedno sanducice. to sasvim lepo fukcionise po zgradama i to, ali kucama nikako.
Da mi je samo znati kako u svom sanducetu pronadem po 5 letaka jedne te iste kompanije....
elem, uzivaj u zivotu i svemu sto ti on pruza. Jeste svako mora da radi i novac ne pada sa drveca ali to moze da ceka dok ne okoncas skolu.
Sve najbolje u potrazi.
 
E ja cu sledeceg leta da nadjem posao...imas razne opcije: od trafike...do butika(posto si mlada super)...muski mogu da rade kao maskote(verujte mi da se tu namlate jako velike pare!!!)onda imas da lepis deklaracije na robu....npr. za leto mozes da beres neko voce kao npr. maline kupine itd...na Adi po kaficima mozes da tocis sladoled(1000 dnevno)...mozes da ubacujes papirice u sanducice...ako si ekonomski tehnicar mozes da prekucavas nekom neki text(ja uzela 20 evrica)...da cuvas neku decu iz komsiluka...evo to su samo neke ideje...
 
To je za svaku pohvalu sto si odlucila da radis, ali deljenje letaka je tezak posao .

Deljenje letaka se kotira kao jedan od najzahtevnijih poslova u oblasti reklame i fizicki najiscrpnijih uopste !
To je statisticki podatak, 53% delioca letaka je umrlo od gladi, a cak 13% su opljackali i ubili Ganci ispod Gazele. Nekih tankih 7 % su se sapleli i rascepali glavu.
 
To je statisticki podatak, 53% delioca letaka je umrlo od gladi, a cak 13% su opljackali i ubili Ganci ispod Gazele. Nekih tankih 7 % su se sapleli i rascepali glavu.

Ti si bolesna u mozak:dash:...mozes li ikada da napises nesto normalno?:roll:
 

Back
Top