Quantcast

Timber Wolf

Mauser

Iskusan
Poruka
5.331
Ovaj primerak je odstreljen u prvinciji Ontario blizu mesta Gogama, 30-og Jula ove godine. Doshao je na medvedju hranilicu...
Tip koji ga drzi na slici je visok oko 180cm.

Moram samo da dodam da sam se nagledaio svega i svachega na severu Ontarija dok sam lovio losa i crnog medveda tako da me ova slika i ne chudi mnogo.
Kum moj je snimao kamerom dok su trojica iz nashe ekipe rukama i meredovima vadili neku belu ribu i to komade od po par kila u potoku blizu kampa. Shta dalje da pricham...

Ovu sliku mi je poslao jedan prijatelj, Kanadjanin, takodje lovac.

13-08-1971

Primećen član
Poruka
683
Golemo brate, nego Mauz mozes li da dodjes do dimenzija ove zivotinje. Najveci odstreljen u Homolju (po gabaritima ne po tezini) bio je dugacak 160, od najduzeg prsta prednje sape do grebena 80, i duzina glave 30 cm a tezina mu je iznosila 42 kg. Najteza je bila jedna zenka 54 kg ali daleko manjih gabarita.

Mauser

Iskusan
Poruka
5.331
Za one koji zive u Kanadi je $10 ako lovish u severnom delu Ontarija. U juznom delu ne placash nishta, ukljucheno ti je u cenu godishnjeg tiketa za sitnu divljach a njegova cena je $18.50. Za one koji ne zive u Kanadi je negde oko $100.

Mauser

Iskusan
Poruka
5.331
Golemo brate, nego Mauz mozes li da dodjes do dimenzija ove zivotinje. Najveci odstreljen u Homolju (po gabaritima ne po tezini) bio je dugacak 160, od najduzeg prsta prednje sape do grebena 80, i duzina glave 30 cm a tezina mu je iznosila 42 kg. Najteza je bila jedna zenka 54 kg ali daleko manjih gabarita.
Pokushacu...

Milan_ns

Ističe se
Poruka
2.341
Za one koji zive u Kanadi je $10 ako lovish u severnom delu Ontarija. U juznom delu ne placash nishta, ukljucheno ti je u cenu godishnjeg tiketa za sitnu divljach a njegova cena je $18.50. Za one koji ne zive u Kanadi je negde oko $100.
Kako je kod vas lov jevtin... Što dovodi do sledećeg pitanja: šta ja treba da uradim da bih postao državljanin Kanade?! :D
:per:

starolecanin

Primećen član
Poruka
852
Alal ti vera al si ti lovac. :hahaha::hahaha: Šta si do sada lovio? Pretpostavljam samo hrčke i poneku prepelicu. :mrgreen:
Ja sam lovac od svoje trece godine (sada imam 22), i u lov ne nosim pusku, i nikada je nisam ni nosio, sto ne znaci da necu nekada... Lovacki ispit i za oruzje imam polozeno... Lov za mene nije ubijanje, nego druzenje, i vuce me to samo da pronadjem divljac, a da je ubijem to je samo stvar treninga. Svi mi se smeju za to, pa tako mozes i ti sada... To samo govori o tebi... I to su u glavnom matore guzonje koje su resile sa 30god da postanu lovci jer im je dojadilo da placaju po restoranima za malo divljaci...
Samo jedno pitanje: ti si mi neki veliki (rekao bi po potpisu) lovac, lovis dinosauruse?
P.S. komentar sam dao da bih se nasalio...

Byrger Tidesson

Primećen član
Poruka
778
Ja sam lovac od svoje trece godine (sada imam 22), i u lov ne nosim pusku, i nikada je nisam ni nosio, sto ne znaci da necu nekada... Lovacki ispit i za oruzje imam polozeno... Lov za mene nije ubijanje, nego druzenje, i vuce me to samo da pronadjem divljac, a da je ubijem to je samo stvar treninga. Svi mi se smeju za to, pa tako mozes i ti sada... To samo govori o tebi... I to su u glavnom matore guzonje koje su resile sa 30god da postanu lovci jer im je dojadilo da placaju po restoranima za malo divljaci...
Samo jedno pitanje: ti si mi neki veliki (rekao bi po potpisu) lovac, lovis dinosauruse?
lovac a bez oruzja :dontunderstand:

JosipBroz

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
357
:mazi::mazi::mazi::mazi:

JosipBroz

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
357
:dontunderstand:
Te dubokoumne komentare ne mogu da razumem, a bas imam zelju, pa da li bi visoki Broz imao volje da ovom sitnom glupanu objasni sta je pecnik hteo reci?
Ti si poceo sa 18 meseci? :hahaha: :mrgreen:
Poslušaj ti čika Broza, uzmi šifrarnik bolesti i pogledaj šta piše tamo pod F20. To je najverovatnije tvoj problem. Što prije počneš terapiju, veće su šanse za izlečenje. :bye:

starolecanin

Primećen član
Poruka
852
:dontunderstand:sta si lovio sa tri godine?
Listao enciklopedije lovstva, nosio caletov redenik po kuci, plakao svaku nedelju jer nisam mogao sa toliko godin u lov, a i od tada sam podmladak... Ja mislim da imam pravo da kazem da sam od tada lovac... A sta ce te vi i drugi reci bas me briga...
@JosipBroz

F20. je poremećaj skupom simptoma među kojima su slijedeći:sumanutost , halucinacije,smetnje govora,( npr. učestalo iskakanje ili nesuvislost) tzv. negativni simptomi( bezvoljnost, alogija). Naravno da svi simptomi ne moraju biti prisutni kod nekih osoba , a kod nekih se javljaju i neki drugi simptomi.Ti simptomi moraju biti jako izraženi tijekom barem jednog mjeseca, a nakon ili prije te tzv. aktivne faze simptomi u blažem obliku trebaju postojati barem 6 mjeseci.
Bolest je karakterizirana i padom kvalitete rada , međuljudskih odnosa ili pak brige o samom sebi. Za liječenje se koriste lijekovi , u prvom redu antipsihotici , koji dovode do zaliječenja, kada bolesnik sasvim dobro funkcionira. No ne može se govoriti o izliječenju jer se lijekovi moraju piti i u stanju zaliječenja (tzv. remisiji) kako se simptomi ne bi ponovo javili.

Hvala!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.