The Police na Uscu...:)

xex pazite ovo, ja hteo da idem sa ortakom koje se razboleo i nista od toga, a i bila karta malo sqpa:) i kaze meni sestra u 10 uwece na dan koncerta da me neko zvao, taj isti me istog trenutka zove na mob i kaze kako je on bio taj koji me je zvao i kaze mi kako ima karte za mene JAOOOOOOOO, ja naravno nisam bio u mogucnosti da doyurim. ***, posle sam se s*****o, ko i ne bi? A samo da mi je malo ranije javio, joj kako sam popizdeo

Opusti se. Doci ce opet!:cool:
 
Bilo mi je super.Counting Crows su malo baladirali pa je to bio problem,ali ja volim i njih da slusam.Polic,on the other side,apsolutno fantasticno.Bila sam sa drugom i non-stop smo skakali,sve pesme znali.Bilo je i oko nas pogubljenih,ali...suma sumarum Super.Drago mi je sto sam bila deo necega(publike)koja je imala priliku da po poslednji put vidi Police zajedno. :klap:
 
Bilo mi je super.Counting Crows su malo baladirali pa je to bio problem,ali ja volim i njih da slusam.Polic,on the other side,apsolutno fantasticno.Bila sam sa drugom i non-stop smo skakali,sve pesme znali.Bilo je i oko nas pogubljenih,ali...suma sumarum Super.Drago mi je sto sam bila deo necega(publike)koja je imala priliku da po poslednji put vidi Police zajedno. :klap:

Potpisujem! Stvarno je bilo nezaboravno... Ubedljivo najbolji koncert na kojem sam bila... :ok:
 
Meni se jedino nije svidelo kako su odradili Every Breath You Take (da ne pomislite da sam jedan od onix koji znaju samo tu pesmu,pa ono....znam ja celu set-listu,veliki sam fan,ali mi ovo bash zasmetalo) Naime,to je bila bash pevacka izvedba te pesme,Endi je odradio ritam,dok je Sting,chini mi se,samo pevao...to ne valja....U toj pesmi je trebalo naglasiti instrumental,pojacati ga,jer je to jednostavno nesto najemotivnije i najlepse sto se na bas gitari moze odsvirati,i sto je ikada napravljeno u rocku...barem moje misljenje....a oni to ovaj put nisu uradili...
 
moram da se hvalim...
 

Prilozi

  • P1011007 mala.jpg
    P1011007 mala.jpg
    21,7 KB · Pregleda: 4

Back
Top