The Neverhood

Poruka
4.413
Pocela sam ovo da igram a inace nisam iskusna u avanturama pa mi treba pomoc, ako je neko igrao...
Elem probudila sam se, dala onaj prsten biljci izasla, ubila dinamitom ono cudoviste i onda sam se nasla u corsokaku. S jedne strane je drvo s kog berem jabuke i podrigujem(to sam 5 puta uradila sve ocekujuci da se nesto desi al jok, samo podriguje ko nenormalan:lol:) a sa druge strane je mrkli mrak, kao neka pecina valjda i tu ima neka glava u kad pritisnem dugme krene da curi nesto kao mleko(moj utisak, mozda i nije). I mogu samo na jednu od te dve strane... Jel ima neko ideju sta dalje treba da uradim?
 
Nekada davno sam igrala tu igricu (uzivala sam), ima desetak godina, pa ces da me podsetis na neke detalje ako ih propustim. Chini mi se da pored ulaza u pecinu (kad gledas ka njoj, desno), postoje neke cevcice na zemlji. Treba tecnost usuti u njih, ali razlicito, tako da se cuje odredjena melodija (da li bese ona koja se cuje prilikom pritiska na dugme?). Pazi, princip je, kao i u stvarnosti, ako je manje vazduha u cevi (kraci vazdusni stub), ton je visi, veci vazdusni stub- dublji. Znaci, tamo gde stavis vise tecnosti, cuce se visi ton (vise tecnosti=manje vazduha). Srecno, javi se ako ne stignes do hintova, ima jos par prepreka....:)
 

Back
Top