Quantcast

The Neverhood

Poruka
4.424
Pocela sam ovo da igram a inace nisam iskusna u avanturama pa mi treba pomoc, ako je neko igrao...
Elem probudila sam se, dala onaj prsten biljci izasla, ubila dinamitom ono cudoviste i onda sam se nasla u corsokaku. S jedne strane je drvo s kog berem jabuke i podrigujem(to sam 5 puta uradila sve ocekujuci da se nesto desi al jok, samo podriguje ko nenormalan:lol:) a sa druge strane je mrkli mrak, kao neka pecina valjda i tu ima neka glava u kad pritisnem dugme krene da curi nesto kao mleko(moj utisak, mozda i nije). I mogu samo na jednu od te dve strane... Jel ima neko ideju sta dalje treba da uradim?

lalotap

Početnik
Poruka
1
Nekada davno sam igrala tu igricu (uzivala sam), ima desetak godina, pa ces da me podsetis na neke detalje ako ih propustim. Chini mi se da pored ulaza u pecinu (kad gledas ka njoj, desno), postoje neke cevcice na zemlji. Treba tecnost usuti u njih, ali razlicito, tako da se cuje odredjena melodija (da li bese ona koja se cuje prilikom pritiska na dugme?). Pazi, princip je, kao i u stvarnosti, ako je manje vazduha u cevi (kraci vazdusni stub), ton je visi, veci vazdusni stub- dublji. Znaci, tamo gde stavis vise tecnosti, cuce se visi ton (vise tecnosti=manje vazduha). Srecno, javi se ako ne stignes do hintova, ima jos par prepreka....:)