The Best Game Ever

The Best Game Ever


  • Ukupno glasova
    41
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
85.gif
...pa naravno...kad je najbolja.
 
chale, shto ti bre mislis da su sva deca tvoja (cca 5700 poruka) ???!!!
ako je forum , onda cu da kazem to sto mogu, a ti malo manje kroji tudje komentare ......

jasno ? ako nije jasno zakljucaj temu il komentar,pokazi silu !!
zato i propada forum krstarice sto glasa 10ak ljudi,ljudi menjajte nesto !!!
 
kolik:
chale, shto ti bre mislis da su sva deca tvoja (cca 5700 poruka) ???!!!
ako je forum , onda cu da kazem to sto mogu, a ti malo manje kroji tudje komentare ......

jasno ? ako nije jasno zakljucaj temu il komentar,pokazi silu !!
zato i propada forum krstarice sto glasa 10ak ljudi,ljudi menjajte nesto !!!

Reci mi da se salis?Kada sam ja ikome krojio komentare?Kada sam se ponasao nadmeno ili demonstrirao silu po forumu?Sta "jasno"?Sta treba da mi bude jasno?Jasno mi je jedino to da ocigledno nisi procitao moj odgovor tabu i da lupas kao maxim po diviziji.Pazi "subjektivno"...ali sta subjektivno?Predlozi u anketi su izvedeni iz vasih predloga u prethodnoj temi.Sta "ograniceno",lepo sam napisao da se u anketu ne moze ubaciti vise od 10 predloga.Ubacio bi ja 20...ali nema djole...suzi sve odnela.
A najgore od svega mi je sto se ja stvarno trudim da od ovog foruma napravim interesantno mesto za sve nas,kad dodjemo da se opustimo,zezamo,malo chetujemo pa mozda se nekad i zayebemo i okacimo po neki smisleni post.A uz sve to moram i da pazim da se ni u cemu ne pretera,jer sveprisutni Admin vreba.Pa opet ne valjam.Nisam malodusan,vec razocaran.Sad vidim koliko su u pravu kolege sa drugih podforuma,definitivno se saltam na njihov stil rada.Verovatno ce vam to vise odgovarati.Videcemo.
I forum ne propada,to je konstantni trip starih forumasa,imam uvid u posecenost foruma i u stalnom je porastu...cisto da se zna.Nikada na forumu nema manje od 200 ljudi,mada to i nije toliko bitno za temu.
I ako pogledas anketu videces da je za dva dana glasalo trideset i troje ljudi....kako se na ovom forumu cudno pise desetak....
 
kolik:
Original postavio kolik
chale, shto ti bre mislis da su sva deca tvoja (cca 5700 poruka) ???!!!
ako je forum , onda cu da kazem to sto mogu, a ti malo manje kroji tudje komentare ......

jasno ? ako nije jasno zakljucaj temu il komentar,pokazi silu !!
zato i propada forum krstarice sto glasa 10ak ljudi,ljudi menjajte nesto !!!
jako glup komentar...
 
kolik:
chale, shto ti bre mislis da su sva deca tvoja (cca 5700 poruka) ???!!!
ako je forum , onda cu da kazem to sto mogu, a ti malo manje kroji tudje komentare ......

jasno ? ako nije jasno zakljucaj temu il komentar,pokazi silu !!
zato i propada forum krstarice sto glasa 10ak ljudi,ljudi menjajte nesto !!!
ala si ti senuo sa uma
Cale:
i da lupas kao maxim po diviziji
Ko je taj maxim:?:
@tema
UUUU MAFIA VODi,sta kazes temo?
 
sta je bre ovom koliku??????sta li je covek utripovao.......:confused:
@ tomi
Tomi ne zna sta je maxim...:shock:......a u potpisu mu stoji: pucanje je moja zanimacija....a nema pojma o oruzju :lol:
Idi bre tomi sad si me razocarao......pa maxim je prvi mitraljez....ruski, dobio ime po pronalazacu....i to je prvi mitraljez u danasnjem smislu te reci(puca non-stop).... on silu inercije koja se javlja prilikom pucanja koristi za punjenje novog metka i njegovo ispaljivanje.....konstruisan je mislim pocetkom XX i prvu primenu imao je u I sv. ratu kad je kosio sve redom pa otuda taj izraz bije k`o maxim po diviziji.......mozda sam omasio u objasnjenju nesto ali u opstim crtama to je to...
@tema mafia sad bezi ispred klozeta za 2 glasa.........cale do kad traje anketa???????/
 
Zikica:
sta je bre ovom koliku??????sta li je covek utripovao.......:confused:
@ tomi
Tomi ne zna sta je maxim...:shock:......a u potpisu mu stoji: pucanje je moja zanimacija....a nema pojma o oruzju :lol:
Idi bre tomi sad si me razocarao......pa maxim je prvi mitraljez....ruski, dobio ime po pronalazacu....i to je prvi mitraljez u danasnjem smislu te reci(puca non-stop).... on silu inercije koja se javlja prilikom pucanja koristi za punjenje novog metka i njegovo ispaljivanje.....konstruisan je mislim pocetkom XX i prvu primenu imao je u I sv. ratu kad je kosio sve redom pa otuda taj izraz bije k`o maxim po diviziji.......mozda sam omasio u objasnjenju nesto ali u opstim crtama to je to...
@tema mafia sad bezi ispred klozeta za 2 glasa.........cale do kad traje anketa???????/
ma znam da je bila to puska,ali zasto maxim!
pa za pismene pise do kada je!
 
Колик

Речено простим српским језиком:много кењаш.

Ћале

Пропада у смислу да мнооооооого подфорума нема модераторе.Тј.има их,али они не долазе.Нећу више оф-топик.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top