Tetovaze......

To bi voleo da vidim.Inace takvu necu naci koja je 89 god. :? Mozda i hocu :twisted:
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 
Najbolje je kada ima tetovazu na ledjima, bas iznad bulje, ono bukvalno izmedju majice i pantala... Jos kada je jedan od onih Celtskih simetricnih znakova. To je najbolje.
 
R.S.:
Psiho:
Najbolje je kada ima tetovazu na ledjima, bas iznad bulje, ono bukvalno izmedju majice i pantala... Jos kada je jedan od onih Celtskih simetricnih znakova. To je najbolje.
Nije bitno shta predstavlja tetovaza nego na kom je mestu............. 8)
Kako nije bitno sta predstavlja.Zamisli da ti riba i na sisi ima istetovirano ***** i ti ces to da lizes :shock:
You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:
 
Da istetovira tvoje ima a posle mesec dana ona zna da ces da je sutnes tako da to ce samo tvoja zena da to uradi :?
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 
Tetovaze...hmmm....super su...Licno ih ne bih stavljala...ne volim tako nesto permanetno... ko zna da li bi mi se to svidelo kroz nekoliko godina.... Obozavam kad decko ima istetoviranu misicu...ali da je nesto pametno,na primer neki tribal ili tako nesto...da predstavlja nesto!!
 
Trajna tetovaza je OK samo onda kada ima neko posebno znacenje za onoga ko je nosi.To mora biti nesto bas posebno cega zelite da se setite i kad budete imali 80 god. A ako je to neki hir, ili odlicni modni (sexy) :wink: detalj onda su nedeljne ili "On skin" tetovaze pravi izbor. Bitno je samo izabrati onu koja vama odgovara. Nikako mi se ne dopadaju one koje izrazavaju nacionalnu ili neku drugu netrpeljivost, time samo prizivaju batine 8)
 
JaH_G|rL:
Tetovaze...hmmm....super su...Licno ih ne bih stavljala...ne volim tako nesto permanetno... ko zna da li bi mi se to svidelo kroz nekoliko godina.... Obozavam kad decko ima istetoviranu misicu...ali da je nesto pametno,na primer neki tribal ili tako nesto...da predstavlja nesto!!
Tribal zakon.To cu ja Tribas S od slipknot-a :twisted:
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 

Back
Top