Teska artiljerija

Ove nove planiram bas tesko naoruzanje da nabavim, bice to ogroman vatromet i neke dinamitare .... joj kako to gruva brale... ali one sto se koriste za dinzanje manje kolicine kamena na cementari :)
 
obozavam:worth:...tata i ja redovno pred novu godinu kupujemo vatromet(al ne onaj za klince nego onaj veeliki), petarde od malih crnih kineskih do onih velikih debelih crvenih i crnih...
mrzim one debile sto bacaju devojkama petarde pod noge da bi one vristale...i meni je jedan majmun tako radio pa kad sam mu bacila jednu debelu:evil::mrgreen:....heheh:evil: danas mi se ni ne javlja...:lol:
 
obozavam:worth:...tata i ja redovno pred novu godinu kupujemo vatromet(al ne onaj za klince nego onaj veeliki), petarde od malih crnih kineskih do onih velikih debelih crvenih i crnih...
mrzim one debile sto bacaju devojkama petarde pod noge da bi one vristale...i meni je jedan majmun tako radio pa kad sam mu bacila jednu debelu:evil::mrgreen:....heheh:evil: danas mi se ni ne javlja...:lol:

Vid ti nju...:mrgreen::ok:
 
obozavam:worth:...tata i ja redovno pred novu godinu kupujemo vatromet(al ne onaj za klince nego onaj veeliki), petarde od malih crnih kineskih do onih velikih debelih crvenih i crnih...
mrzim one debile sto bacaju devojkama petarde pod noge da bi one vristale...i meni je jedan majmun tako radio pa kad sam mu bacila jednu debelu:evil::mrgreen:....heheh:evil: danas mi se ni ne javlja...:lol:

:hahaha::hahaha::rotf:
Neka, neka.... i treba.....:lol::heart:
 
Ok fellaz,

spremate li artiljeriju za novogodisnju noc?I uopste, dali volite te vatromete, petarde, zizice, ... Dali volite da posmatrate ili volite da aktivno budete ukljuceni u tome?
:vatromet:

Dve atomske, jedna nuklearna...:lol::lol:

Pre sam nosio petarde i vatromet, ali koji ce mi djavo to dok sam na zurci? Zato sad ne nosim za novogodisnju noc, ali pre te noci i nakon nje, sve to izresetam...:D
 
Najjaci su ovi koktelcici,sam ih napravis nista sladje ;)
molotovljev-koktel-498.jpg
 
Ja sam se toliko napalio na ove dinamitare da je to postalo bolesno, uzimam svake godine....najjache kada grune na zemlji ostavi rupu oko 20cmm, ili bacite u reku....weee fontanaaaa!! :D
jos jedan ortak ubacio u shahtu, chuje se kao top :hahaha:
 
Poslednja izmena:
Ja sam se toliko napalio na ove dinamitare da je to postalo bolesno, uzimam svake godine....najjache kada grune na zemlji ostavi rupu oko 20cmm, ili bacite u reku....weee fontanaaaa!! :D
jos jedan ortak ubacio u shahtu, chuje se kao top :hahaha:

To sa sahtom smo radili kao klinci, ali smo ubacivali one debele petarde.:mrgreen: A jedno kada smo trebali da pustimo onaj vatromet na sto je prikljucen na drven stap, tolko smo ga duboko ubacili u zemlju, da nije mogao da poleti.Pa kad je poceo da varnici...:mrgreen::vatromet:
 

Back
Top