Tenzije na granici: Turska okupirala deo Grčke, vojska zauzela rečni nanos Marice

Već su jednom mislili tako, pa su dobili po pi... životima hiljada zločinačkih osvajača. Zeznut je taj Balkan, krvavo zeznut za musava plemena iz Azije.

Tako je bilo nekad. Sada je drugacije. Balkanske drzave su u rasulu. Demografski kolaps i ekonomska propast. Ljudi beze glavom bez obzira.

Bugarska je izgubila 2 miliona st. u zadnjih 30 godina. Spali sa 9 na manje od 7. Jos kad odbijes cigane i muslimane...

Jedino su Grci bili jaki ali su oni potonuli. Evo i jedna zanimljiva cinjenica. Idemo ka tome da ce na Balkanu na godisnjem nivou biti vise rodenih Srba nego Grka. Srbi mogu postati brojniji narod od Grka. To ti govori kako su Grci.....pukli
 
...........yeb.iga , ko opet da bude 5 vekova pod njima.

Pa mi tj. VI. Vucic vam naseljava migrante a vi umesto da izadjete na ulicu i viknete NECEMO MIGRANTE!!! - trk i kafic. Pa ce posle biti kriv Erdogan. Pa nece, krivi smo mi, tacnije VI, jer ja sam otisao na tih par mitinga koji su organizovani i vikao sam NECEMO MIGRANTE!!! dok ste VI sedeli u kaficima i mislili vidi koje budale.

Ne obracam se tebi licno, pisem uopsteno.
 
Tako je bilo nekad. Sada je drugacije. Balkanske drzave su u rasulu. Demografski kolaps i ekonomska propast. Ljudi beze glavom bez obzira.

Bugarska je izgubila 2 miliona st. u zadnjih 30 godina. Spali sa 9 na manje od 7. Jos kad odbijes cigane i muslimane...

Jedino su Grci bili jaki ali su oni potonuli. Evo i jedna zanimljiva cinjenica. Idemo ka tome da ce na Balkanu na godisnjem nivou biti vise rodenih Srba nego Grka. Srbi mogu postati brojniji narod od Grka. To ti govori kako su Grci.....pukli
Isto to su govorili oni koju su pokušali da nas osvoje, pa su na kraju isterani. Istorija može samo da se ponovi.
 
Tako je kako je. Vidi npr gde su bili Grckai Turskapre 100 godina a gde danas. Grci narod koji izumire a Turci u punom naletu
Kod Turaka natalitet dižu Kurdi i izbjeglice iz Sirije. Zapadne oblasti i evropski dio Turske su na nivou nekog evropskog nataliteta 1,44 djeta po porodici. Grčka ima solidan broj 11 miliona stanovnika. Ako dođu do nekog demografskog minusa oni uvoze radnu snagu iz Gruzije,Jermenije,Albanije i arapskih hrišćana.
 
Nek' balinluk vise dodje, zavlada i zaorgija.
Prelomimo vise.
Mozda ce nas zivot pod turskim opankom uciniti pametnijima.
Ne znam vise sta bi rekao, volio bi da mozemo nauciti na normalniji nacin, ali ocito nas jedino teror moze dozvati pameti.
Da je zapad mrvicu pametniji, balinluk bi ga se bojao kao vatre.
Zapad glup kakav jeste, zasluzio je balnluk.
 
Balkan je najbrža ruta između Centralne Evrope i Azije. Za velike narode poput Germana,Francuza i Turaka zlatno doba je bilo 18 vijek,kada su Dunav i Sava bili granica između Otomanskog carstva i Austro Ugarske monarhije. Tada na Balkanu nije bila ni jedna ova današnja državica.
Dobro bi bilo da dodju,bar bi firme otvorili.Ovako nista.
 
Kod Turaka natalitet dižu Kurdi i izbjeglice iz Sirije. Zapadne oblasti i evropski dio Turske su na nivou nekog evropskog nataliteta 1,44 djeta po porodici. Grčka ima solidan broj 11 miliona stanovnika. Ako dođu do nekog demografskog minusa oni uvoze radnu snagu iz Gruzije,Jermenije,Albanije i arapskih hrišćana.
Da, definitivno zapadni i istočni deo Turske su dva različita sveta.
 
Samo nemoj u gaće, to je sramota. Bar u razvijenom svetu, ne znam kako je u susjedstvu.
Dosli su raskomadali na svom putu apsolutno sve, pojavili se na vratima Beca, okrenuli se i otisli.
Da li im je zapad svarno dao po repu, ili im je istresao vrecu para na stol, da ih totalno ne ponizi, to ne znam.
Moze biti istina i jedno i drugo.
Sta tu Srbija ima za prijaviti?
Pala kao i svi ostali.

Govorimo o vremenima prije srpskih ustanaka dok su Turci bili mladi, ratoborni, zarili i palili.
 
Dosli su raskomadali na svom putu apsolutno sve, pojavili se na vratima Beca, okrenuli se i otisli.
Da li im je zapad svarno dao po repu, ili im je istresao vrecu para na stol, da ih totalno ne ponizi, to ne znam.
Moze biti istina i jedno i drugo.
Sta tu Srbija ima za prijaviti?
Pala kao i svi ostali.

Govorimo o vremenima prije srpskih ustanaka dok su Turci bili mladi, ratoborni, zarili i palili.
Ne govoriš, valjda pišeš. I to loše. Nisu raskomadali sve, daleko je od toga. Od Beča su oterani, a na kraju sa Balkana. Srbi, Grci i Bugari su ih pobedili, uništili. Pobegli su samo tako. A u celo toj istoriji nema pomena ovim novonastalim nazovi državama.
 
Da, definitivno zapadni i istočni deo Turske su dva različita sveta.
Dragi Bog zna da sam bijelacki rasist, antisemit, islamofob u srcu, ali Istanbul bi zelio vidjeti.
Plus, sto bi se tamo ponasao onako kako domacin to ocekuje, prije putovanja, procitao bi o tamosnjem bontonu apsolutno sve.
Sto se tice anatolijske pripizdine, Ankare, njezine okolice u kojoj seljani siluju kojote, njih ne bi obisao ni mrtav.
 
Poslednja izmena:
Ne govoriš, valjda pišeš. I to loše. Nisu raskomadali sve, daleko je od toga. Od Beča su oterani, a na kraju sa Balkana. Srbi, Grci i Bugari su ih pobedili, uništili. Pobegli su samo tako. A u celo toj istoriji nema pomena ovim novonastalim nazovi državama.
Pobedili i unistili nakon sto su mladi, ratoborni, turski lavovi, postali sasusene, matore kljusine.
 

Back
Top