Тенисер који се није увредио,јер је господин

Cossack:
С обзиром да сам јуче погледао неку емисију на Б92 о развоју демократије на Косову како ће и Срби тамо остати и бити обични грађани Косова и како их нико неће дирати ни ово ме не би зачудило.
Tu nema šta da se kaže.Albanci ne trpe druge narode pored sebe.Ako neko živi pored njih može da očekuje da bude opljačkan,ženski deo familije silovan i slične nepodobnosti,a ako se buni može da bude i ubijen.Znači,tamo gde su oni većina,nema mesta za druge. 8)
 
crow:
iskreno
nisam siguran dal je citat 100% tachan

a tachan sam zaboravio...

shto ne menja chinjenicu

da je Nole Djole
sa svojih 20
tom reakciom
pokazao da je odrasliji od 55% izashlih na poslednjem glasanju

SVAKA CHAST NOLE - LEGENDO! 8)

С обзиром да је Ноле са Косова вероватно би и он гласао за Устав или можда за ДСС.
 
kreativac:
...A onda se dogodilo to da je na dodjeli nagrada službeni spiker najavio Đokovića kao hrvatskog tenisača. Ovaj mu je savršeno mirno, pristojno i gospodstveno odgovorio: “Ja, naime, nisam iz Hrvatske, nego iz Srbije. Nema veze, ne ljutim se. To je ionako isto”. Zvučao je taman tako kao da tješi spikera i kao da mu je neugodno što će sad toliki svijet znati da je čovjek pogriješio.
Njemu je majka Hrvatica te ne vidim razlog kako bi uopste moga da se uvrijedi. Ispravio je covjeka i to je bilo dovoljno.
 
Архангел:
Trebalo bi uvesti "pod obavezno" bar dva sata dnevno emisiju o Noletu, Ani i Jeleni, na zilion načina i iz zilion uglova, na svim Tv-stanicama...
Opičiti postere preteranih dimenzija u svim gradovima u Srbiji, pogotovo po školama...
To bi se odnosilo i na ostale sportiste koji bi zaslužili tu čast, doduše neki su se već kvalifikovali za to (Divac, Đorđević, Bodiroga, Grbići i sl.)...

Deca danas imaju na koga da se ugledaju, srećom su to vrlo pozitivni primeri, zato ih treba "bombardovati" tim pozitivcima, da se bar ublaži uticaj političara-kretena, krimosa, narkosa, porrno-stajliš pevaljki, glumica, voditeljica i ostale žgadije...

Bezuslovno!
Posto vidim da si sada pored necijeg krevetica, makar ti ne dopusti da tvoju malu princezu truju sojke koje gole vriste po Pinku! Mnogo je malih princezica poklonjeno problemu i ulici.
A mladim teniserima svaka cast.
Djeca za pocetak treba da imaju dobru mamu i tatu na koje ce se ugledati, a ako traze idole na posterima, onda to apsolutno treba da budu sportisti, koji su osim toga i dobri ljudi!

E, bila na nekom filmu u Tuck-u i idu one reklame. Od sedam-osam njih na tri razlicite je bio Novak. I neka je. Svaka mu cast. Prvo zato sto je gospodin. A onda zato sto je sjajan sportista. A kad kazem sportista, to mi nije onaj koji donosi medalje.
Sportista je odan, odgovoran, vrijedan, pazljiv, hrabar, iskren, posten, korektan, razuman, strpljiv i donosi medalje. A to Novak bezuslovno jeste.
 
inagadadavida:
CESTITAM MOMENTALNO NAJPOZITIVNIJEM LIKU U SRBIJI NA ULASKU U POLUFINALE US OPENA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BRAVO NOLE , CARE !!!!!!!!!!!!

Svima ostalima laku noc, i hvala na opustenom druzenju veceras........ :wink:

Prvo Marija, sada Novak...
Srbiji je sve krenulo. Srbija ima dobre ljude. Kvalitetne.
Jos samo da politicku postavu promijeni i pruzi tim kvalitetima ono sto zasluzuju. Ali bice, bice!

Cestitke za Novaka iz CG!
 
Djokovic je izdajnik da je pravi srpski patriota onda bi se smrtno uvredio sto su ga nazvali Rvatom nayebao bi se milosne majke tom voditelju po ugledu na prave srpske partiote Gurovica ,Milicica i Velju Ilica ,a onda bi trazio od SANU sertifikat da nema nikakve veze pu,pu daleko bilo sa Hrvatima i Hrvatskom po ugledu na vojvodu od Haga jer se tako ponasaju pravi srpski rodoljubi :mrgreen:
 
HEBEHA:
Prvo Marija, sada Novak...
Srbiji je sve krenulo. Srbija ima dobre ljude. Kvalitetne.
Jos samo da politicku postavu promijeni i pruzi tim kvalitetima ono sto zasluzuju. Ali bice, bice!

Cestitke za Novaka iz CG!

u fudbalu nesto i nije... elem da vam nesto kazem. juce neki moji prijatelji igrali u kladionici, i normalno dali srbiji keca, a albaniji da izgubi, i obe igre ih izbacile, i jedan od muke ne zna sta ce pa kaze drugome,
-e ko ja si ti budala i izdajica svog naroda, umesto neprijatelju da das da izgubi, ili barem X2 a albancima da pobede kao svaki normalan patriota ti ides suprotno... e bas su ti dobro uradili :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
adem_ks:
u fudbalu nesto i nije... elem da vam nesto kazem. juce neki moji prijatelji igrali u kladionici, i normalno dali srbiji keca, a albaniji da izgubi, i obe igre ih izbacile, i jedan od muke ne zna sta ce pa kaze drugome,
-e ko ja si ti budala i izdajica svog naroda, umesto neprijatelju da das da izgubi, ili barem X2 a albancima da pobede kao svaki normalan patriota ti ides suprotno... e bas su ti dobro uradili :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Glupost, pa nije bas sve cvalo... Ali se dosta toga veoma dobrog dogodilo.
 
ademe, sta ti oces bre?
Pa jeste bilo je propusta, a ovo je fuckin tema o divnom gestu Novaka Djokovica koji svjetla Srbiji obraz gdje god stigne! Kako u sportu, tako i ponasanjem svojim kojim odudara od standarda naseg naroda, apsolutno.
Pominjem Mariju Serifovic u istom kontekstu i takodje zakljucujem da bi bilo vise potencijala kada bi kompletnu postavu politicara proslijedili da oru njive i doveli bilo koga drugog. Od ovih ne moze biti gori!
I onda izvodim zakljucak da bi tada bilo jos vise pokazanih kvaliteta, mozda i u fudbalu i u kosarci itd...
 

Back
Top