Tenis

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Rujevit:
Jeste videli?Ana proglasena za teniserku koja je najvise napredovala u ovoj godini!!!
A i plasirala se u trece kola turnira u Majamiju.

Samo napred Anci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A sad i u 4. kolo.
Sad samo jos da opet odere Morezmo u 4. kolu i njen je turnir!
POZDRAV!!!!!!!
 
Da da.
Ana se zaletela, jos da dobije Morezmovu i to je to.Bogami kako je pocela sezonu, sa onim ispadanjem na samim pocecima turnira, uplasio sam se da ce ove godine biti mrka kapa.Ali nije me izneverila, samo tako da nastavi i da udje medju prvih 10 i extra.

pozdrav
 
Pa mislim narode, gde su vasi komentari povodom slavlja nase davis cup reperzentacije u mecevima u Velikoj Britaniji?
Nije valjda da niste gledali????!!!!!
POZDRAV!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
martina_hingis:
sledeci su svajcarci!
moze se i preko njih!
Moje misljenje je sledece: Naravno da se moze i protiv njih, ali ako ne igra Federer. On 100% donosi njima 2 poena, sto znaci da u preostala 3 meca mora da se pobedi. Ne znam kakav im je onaj igrac Stanislas Warwrinka( on je 2. igrac Svajcarske i medju 50 igraca je, ako se ne varam). Treba i njega dobiti pored Federera.
No u svakom slucaju drzim nasim fige!
Pozdrav !!!!!
 
@Fizicar

Naravno da gledamo, to se ne propusta...

Steta za ovu nasu trojku Ivanovic, Djokovic, Jankovic...zaista su me prijatno iznenadili na ovom turniru(posebno Jankoviceva). Djokovic je zaista dosta napredovao i konacno cemo imati jednog pravog muskog predstavnika na sledecim turnirima(mislim da je stasao kao teniser).

Ana(moj favorit medju teniserkama:)) realno nije mogla protiv one muskarace Morezmo, ali ne sumnjam u nju...NAPRED ANCI!!!
 
Ma daj sta ti je Morezmo je bas zenstvena.S obzirom da Novak ima 19 godina,moze on ladno da bude prvi.Samo da ne postane Englez kao sto se prica.

Da li neko trenira tenis ovde ??? Ja pocinjem prekosutra,za 20e po casu+ 400 din. teren.
Jel neko prosao jeftinije ako trenira...............pozzzzzzzzzz.
 
topmodelsica:
Jeste li gledali kako ce onaj preozbiljni Nadal da pobedi onog simpatichnog Grka u polufinalu Vimbldona?

A sta si ocekivala da ce Bagdatis da pobedi?! Ovaj Nadal se zaukao i sad gazi sve redom...uf sto bi voleo da ga Federer pobedi.....bice dobro musko finale, ali zato zensko....katastrofa....ne smem da gledam onog muskarca Morezmo...fuj...napred Arden :razz:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top