Teму посвећујем "грађанистичи" опредељеним форумашима

Još da nađemo monarha i bićemo čudo od zemlje.:D

Moжемо Тебе да поставимо за монарха, тражи се медиокритет Твојих размера. Колико сати дневно гледаш телевизор? Чујем да испред ТВ-а проведеш 11 часова, а кад има нешто занимљиво онда 12 и по часова.
 
Ala ti očas podeliš ljude na patriote i izdajnike, to je čudo jedno.:D Sve je kod tebe jednostavno: Sloba patriota, Vuk i Đinđić izdajnici i stvar jasna. A ništa nije tako jednostavno. Niti je Sloba patriota (jer da jeste ne bi izneo onolike milijarde dolara iz zemlje, ne bi šurovao sa Tuđmanom i prodao onoliki narod u RSK, ne bi dozvolio da nas bombarduju), niti su Vuk i Đinđić toliki izdajnici, u stvari nisu uopšte izdajnici.

To u šta je Vuk Branković ubeđivao Cara Lazara, ne znam, ali znam da smo na Kosovu, te 1389. godine izgubili bitku, a nastavak znamo, pa ti sad vidi ko je bio patriota, a ko izdajnik.

Moji kriterijumi u tom smislu nisu tako iskristalisani kao tvoji. Za mene je vrhunski patriota onaj ko čini dobre stvari za državu na čijem je čelu, ma koliko to širokim narodnim masama izgledalo "izdajnički" u tom trenutku. Ako ti misliš da je Milošević patriota zbog svih izgubljenih ratova koje smo vodili za njega, zbog uzvikivanja besmislenih parola, za koje je bio stručnjak, onda neka bude ("Srbija će biti celovita, ili je neće biti :mrgreen: - jedan primer).

Невероватно опширно жуто излагање, по обичају.

Никада СМ није добио мој глас... али пример који си навела ЈЕ ПОЗИТИВАН И ВИШЕ НЕГО ПРОРОЧКИ - као и целокупан његов последњи говор ОБРАЋАЊА НАЦИЈИ - све је био у праву и тај ужас и то зло на које нас је упозоравао одвија се пред нашим очима, на жалост уз аплаузе и подршку избезумљене малограђанштине у Србији.
 
Moжемо Тебе да поставимо за монарха, тражи се медиокритет Твојих размера. Колико сати дневно гледаш телевизор? Чујем да испред ТВ-а проведеш 11 часова, а кад има нешто занимљиво онда 12 и по часова.

Pravo da ti kažem, u pravu si.:mrgreen: Skroz.
 
Невероватно опширно жуто излагање, по обичају.
Никада СМ није добио мој глас... али пример који си навела ЈЕ ПОЗИТИВАН И ВИШЕ НЕГО ПРОРОЧКИ - као и целокупан његов последњи говор ОБРАЋАЊА НАЦИЈИ - све је био у праву и тај ужас и то зло на које нас је упозоравао одвија се пред нашим очима, на жалост уз аплаузе и подршку избезумљене малограђанштине у Србији.

:lol::lol::lol: Nemoj na mene da se bečiš zato što vas je Ivica ispalio.
 
:lol::lol::lol: Nemoj na mene da se bečiš zato što vas je Ivica ispalio.

Не бечим се, ја сам био веома сумњичав чим је Ивица отрчао у Русију код комуниста што сам и написао, али теби саветујем да добро запамтиш ову реченицу:

("Srbija će biti celovita, ili je neće biti :mrgreen: - jedan primer).

јер ћеш имати прилике да се увериш у њену истинитост... можда се тада више нећемо дописивати, нити препирати на пдф - али сети се ове реченице...
 
15:33
ЂЕЛИЋ: ВЛАДА ДО КРАЈА МЕСЕЦА, УЛАЗАК У ЕУ 2012.

БРИСЕЛ – Потпредседник српске владе Божидар Ђелић изјавио је данас у Бриселу да би проевропска влада у Београду требало да буде формирана до краја месеца, а да би Србија 2012. била спремна за улазак у чланство Европске уније.

Ђелић је то изјавио после разговора са комесарима Европске комисије Јанезом Поточником и Нели Крос, рекавши да је у Брисел донео и „чињеничке елементе” који показују да српске власти чине све да доврше сарадњу с Хашким судом.

„Наш циљ је да Србија до краја ове године добије статус кандидата за чланство у ЕУ, да потпише са ЕУ споразум о укидању виза за срспке грађане, као и да Србија добије приступ средствима из фондова ЕУ”, рекао је Ђелић.


Бета

Како је ово дивно... Слоба је својевременом био гарант мира и престанка грађанског рата на простору бивше СФРЈ, а данас је Нови Слоба који се огледа у лику и делу Ивице Дачића гарант уласка у ЕУ.

Мислим да нас је СПС много задужио и било би сасвим примерено показати одређену дозу пажње према данашњим социјалистима. Пренесите сандук Слободана Милошевића у алеју великана, јер како каже БоТа, туга коју је изазвала смрт С. Милошевића је истоветна тузи проузокована "одласком" З. Ђинђића.
 
Poslednja izmena:
Потпредседник српске владе Божидар Ђелић изјавио је данас у Бриселу да би проевропска влада у Београду требало да буде формирана до краја месеца, а да би Србија 2012. била спремна за улазак у чланство Европске уније

Pa ybt, ni jednu recenicu ne moze da sastavi bez lazi. Strasno.
 

Back
Top