Teму посвећујем "грађанистичи" опредељеним форумашима

Srbi su pokojnog Petra Blagojevica, po zanimanju vampira, iskopali, probili glogovim kolcem, i spalili, kao sto pisu cesarske hronike.

Neka zla zive i hodaju i posle smrti, i tu tradicija nalaze radikalne mere. Ja sam covek tradicije.

a mogu onda i ja da odkopavam? imam već par lokacija na umu. 8)
 
ili da ga tražimo po amazoniji.

onda nađemo i zarazimo kompletno stanovnišzvo gripom. (nije dobra ideja. :think: )

može i afrika, da poronađemo kojeg australopiteka ili missing link, postanemo slavni itakoto. 8) :mrgreen:

Ma pre ce biti da je zakopan. U Amazoniji bi ga nashli do sad. :mrgreen:

I pre cemo mi da zaradimo neku boleshtinu tamo, nego shto cemo da zarazimo nekog. :mrgreen:

Mozhemo i u Afriku, da sadimo papriku, znate onu zhutu, finu, ali ljutu. :mrgreen:


Naglasio sam "zhutu" chisto da bih izazvao reakciju kod PatriJota. Gle sad kako ce da navale chim vide tu rech. :mrgreen:
 
Ma pre ce biti da je zakopan. U Amazoniji bi ga nashli do sad. :mrgreen:

I pre cemo mi da zaradimo neku boleshtinu tamo, nego shto cemo da zarazimo nekog. :mrgreen:

Mozhemo i u Afriku, da sadimo papriku, znate onu zhutu, finu, ali ljutu. :mrgreen:


Naglasio sam "zhutu" chisto da bih izazvao reakciju kod PatriJota. Gle sad kako ce da navale chim vide tu rech. :mrgreen:

idemo onda na krstarenje da potražimo atlantidu i okrečimo je u žuto (naravno). 8) :mrgreen:

eh, da, i ubedimo atlantiđane da podpišu ssp sa eu. ;)
 
idemo onda na krstarenje da potražimo atlantidu i okrečimo je u žuto (naravno). 8) :mrgreen:

Pa kazhu da bi trebalo da je blizu Gibraltara, odnosno Evropske Unije. Verovatno zato je nisu josh nashli. Ne vidi se od silnog "zhutila". :mrgreen:

Bolje da trazhimo Lemuriju. Taman eto tebi prilike da se malo poigrash sa lemurima. Imam osecaj da si njihov ljubitelj. :mrgreen:

P.S. Da bi ubedili Atlantidjane da potpishu SSP, moramo prvo da ubedimo EU da naglase u tom sporazumu da priznaju Atlantidin suverenitet i teritorijalnu celovitost. Sa svim teritorijama koje je ona prvobitno pre potonuca zauzimala. Makar te teritorije i ostale pod vodom. :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Pa kazhu da bi trebalo da je blizu Gibraltara, odnosno Evropske Unije. Verovatno zato je nisu josh nashli. Ne vidi se od silnog "zhutila". :mrgreen:

Bolje da trazhimo Lemuriju. Taman eto tebi prilike da se malo poigrash sa lemurima. :mrgreen:

idem onda da se pakujem.

ti nabavi nautičke karte a ja ću spremiti namirnice, šatore, vreće za spavanje . . . ;) :mrgreen:
 
a koje to nas?
a sto je upuceno sps-u?
radikali nemaju 25% nego 29%:dash::rtfm:
kako oni mogu biti sa 29% zanemareni a sps sa 8% nemoze?:dash:
vi ste ukrali 10%
zes je 5,6 stranaka i kako na osnovu toga mogu biti zanemareni radikali kao najveca stranka?:dash:
tako ste i zanemarivali 45%milosevicevih biraca posle 5 oktobra

ako je upuceno sps-u da ti kazem nesto
.
JA SAM SPS I NEMOJ VISE DA MI LJUBIS DUPE I DA MI SE UVLACIS U ISTO JEL JASNO.
POSTO MI NETREBAS NI TI NI TVOJA STRANKA.
GLASAO SAM ZA SPS I NISAM GLASAO ZA DS NI DINKICA,VEC SAM DAO SVOJ GLAS PROTIV TIH TERORISTA,KAO I SVI GLASACI SPS-A,i mofu javno da ti kazem u ime svih glasaca sps-a da mi tvoje pomirenje ne treba.

nisi ti tu da u ime svih glasaca sps-a ista govoris izadji na izbore pa govori, to je Dacicev posao koji je izglasan od vas tako da ako on kaze DS onda je DS :rotf: [valjda ste glasali za njega jer verujete da ce raditi za vase ''dobro'' i ''dobro nasega narada'', za zve nas:whistling:]

ili ste glasali iz nekih drugih motiva?

t
 
nisi ti tu da u ime svih glasaca sps-a ista govoris izadji na izbore pa govori, to je Dacicev posao koji je izglasan od vas tako da ako on kaze DS onda je DS :rotf: [valjda ste glasali za njega jer verujete da ce raditi za vase ''dobro'' i ''dobro nasega narada'', za zve nas:whistling:]

ili ste glasali iz nekih drugih motiva?

t

jesam posto svi ali apsolutno svio glasaci SPS-a su najveci politicki neprijatelji ds-a i to svi pa i ti dobro znaju,i itekako da sam tu u ime svih jer ce ti to reci svaki sps-ovac.

ja mislim da oni treba da radi za dobro drzave a to je po meni i svim glasacima sps-a ,pravljenje stranke sa dss isrs,i zna se da mi glasajuci za sps glasamo iskljucivo protiv ds-a koji po nama radi protiv drzave.

to bi bilo isto kada bi tadic naprimer prodao radikalima svojih 10% glasova za 10mil eura medju kojima je i tvoj glas sta bi ti rekao?

ovde nije rec od 50% ili 60% glasaca stvar je u tome sto su bukvalno svi glasaci sps moga misljenja a tvrditi drugacije je suprotno zdravom razumu.

I KOJA JE ONDA SVRHA GLASANJA,da ako neko osvoji odredjen broj glasova dodje tadic ponudi novac i kupi te glasove?sto sam ja onda glasao?da me neko prevari?

i glasao sam za sps iz motiva samo da sidju demokrate sa vlasti
 
jesam posto svi ali apsolutno svio glasaci SPS-a su najveci politicki neprijatelji ds-a i to svi pa i ti dobro znaju,i itekako da sam tu u ime svih jer ce ti to reci svaki sps-ovac.

ja mislim da oni treba da radi za dobro drzave a to je po meni i svim glasacima sps-a ,pravljenje stranke sa dss isrs,i zna se da mi glasajuci za sps glasamo iskljucivo protiv ds-a koji po nama radi protiv drzave.

to bi bilo isto kada bi tadic naprimer prodao radikalima svojih 10% glasova za 10mil eura medju kojima je i tvoj glas sta bi ti rekao?

ovde nije rec od 50% ili 60% glasaca stvar je u tome sto su bukvalno svi glasaci sps moga misljenja a tvrditi drugacije je suprotno zdravom razumu.

I KOJA JE ONDA SVRHA GLASANJA,da ako neko osvoji odredjen broj glasova dodje tadic ponudi novac i kupi te glasove?sto sam ja onda glasao?da me neko prevari?

i glasao sam za sps iz motiva samo da sidju demokrate sa vlasti



Pa kad ne čitaš između redova.:mrgreen:
Ta priča o DS-SPS postizbornoj koaliciji se pričala još pre izbora, a sav ovaj cirkus je bio čisto zamajavanje naroda, tačnije besplatna zabava za široke narodne mase. Kako ti nije bilo jasno da je to jedini mogući ishod, posle izjave Lavrova kojom pozdravlja potpisivanje SSP?
 
vidi crnogorske komunjare sto misli da svi moraju da imaju ista misljenja i stavove kao on bez izuzetaka ,jel te do deda "narodni heroj" naucio tome ?

nije deda on se nije bavio politikom.sta si se uhvatio za mog dedu?
po 10 put ti govorim da nisam crnogorac a niti komunista.
i ne kaze se ********* nego komunista.
ISTINA JE SAMO JEDNA NEMAJU DVE ISTINE.
a zbog takvih kao ti je to i nastalo,tj progon politickih neistomisljenika posle 2000 iako ih je bilo 50% u drzavi
 
Pa kad ne čitaš između redova.:mrgreen:
Ta priča o DS-SPS postizbornoj koaliciji se pričala još pre izbora, a sav ovaj cirkus je bio čisto zamajavanje naroda, tačnije besplatna zabava za široke narodne mase. Kako ti nije bilo jasno da je to jedini mogući ishod, posle izjave Lavrova kojom pozdravlja potpisivanje SSP?


pa jes recimo Dule Bajatovc je svim vojvodjanskim odborima dao polutajnu neobavezujucu direktivu da glasaju za Tadica u drugom krugu izbora ,reko mi shef izbornog staba SPSa u NSu licno ,a ostoje i indicije da im je DS platio deo kampanje za ove izbore .
 

Back
Top