Teme

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

jomini

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.113
Da li vidite na koji način, kojim rezonom otvarate teme?
O porukama da i ne govorim?

Mislite o tome.

Nastavićemo večeras.
 
samo se ne ljuti ...
 

Prilozi

  • eraser.jpg
    eraser.jpg
    4,3 KB · Pregleda: 71
Јомини није у реду, што ниси спојио све у једну тему, овако си све обрисао (знам да можеш вратити). И откључај тему о Косову и Метохији.
Ајд онда бар залепи нову тему коју си отворио: Proglašena nezavisnost? Šta dalje?
 
Јомини није у реду, што ниси спојио све у једну тему, овако си све обрисао (знам да можеш вратити). И откључај тему о Косову и Метохији.


Ko je ustvari otvorio temu o Kosovu i Metohiji?????

Prvo je to zalepljeno kao Strelina, da bi le na volšeban način, preobratila u temu nekog?:shock: Majora...i tako...:-|
 
Јомини није у реду, што ниси спојио све у једну тему, овако си све обрисао (знам да можеш вратити). И откључај тему о Косову и Метохији.
Ајд онда бар залепи нову тему коју си отворио: Proglašena nezavisnost? Šta dalje?

Ova druga tema je svakako nastavak one o Kosovu, tako da stara nema potrebe da bude otvorena.
A neću je lepiti jer je aktuelno i biće na vrhu svakako. Lepljiva varijanta će da ostane za eventualna obaveštenja i te stvari.
 
Ko je ustvari otvorio temu o Kosovu i Metohiji?????

Prvo je to zalepljeno kao Strelina, da bi le na volšeban način, preobratila u temu nekog?:shock: Majora...i tako...:-|

Ne znaš princip rada oko spajanja tema, te bih te molio da se ne mešaš u rad moderatora. I kad pitaš ubuduće, bio bih ti zahvalan da izbegavaš izraze tipa ''volšeban''...
 
Ne znaš princip rada oko spajanja tema, te bih te molio da se ne mešaš u rad moderatora. I kad pitaš ubuduće, bio bih ti zahvalan da izbegavaš izraze tipa ''volšeban''...[/QUOTE]

Ne znam niti me interesuje...zašto je izraz " volšeban" nepoželjan ?????:-|

O Bože...ne moraš ni da mi odgovaraš...baš me briga.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top